Halo

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Halo

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 sep 2010, 16:46

V majhnem in zaspanem mestecu Venus Cove se nikoli nič ne zgodi. To pa se spremeni, ko z nebes pošljejo tri angele, da bi obvarovali mesto pred prihajajočo nevarnostjo. Gabriel, vojšak. Ivy, zdravilka. Bethany, najstnica, ki je od vseh treh najmanj izkušena. Angeli se zelo trudijo, da bi njihova identiteta (in tudi krila) ostala skrita. Misija pa je v nevarnosti, ko Bethany pošljejo v srednjo šolo in se ta zaljubi. Kako bodo na to gledali v nebesih? Pozabiti pa ne smejo tudi na temo, ki prihaja nad mesto!

(Alexandra Adornetto)

Slika

Še ena serija o angelih :)

Komentirajte, ko bote prebrali :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Halo

PrispevekNapisal/-a skyline » 14 sep 2010, 20:06

Uau.... tale naslovnica je huda!!!!!
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 11 okt 2010, 23:40

Men je Gabriel ful cute. Deluje tak nedostopen in sam. In velikokrat vmes pove kako je videl vse trpljenje sveta ki pa ga ne more z nobenim delit. Da ne sme govort o tem ker je to cena ki jo more plačat zato da je lahko tko bližje Bogu. Men res deluje cute. Ne morem si ga predstavljat z dolgimi blond lasmi al kakšnimi že ker je to čist out of my imagination. Predstaulam si ga privlačnega, omamnega: kar je le lahko če ma kratke lase-v moji glavi use tko deluje. hehe. :lol:

Komi čakam drugi del kjer bo verjetno udarec temnih sil nazaj. Nekak je ta prva knjiga ena velka odskočna deska za nadaljevanje. I sure hope soo..

A je še kdo prebral to knjigo al se bom kregala sama s sabo_?? :angel:
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 12 okt 2010, 00:06

Nism še prebrala knjige (delam na tem), sam lahk se pa brez problema kregam o dolgih laseh... Pa ni bolj sexy stvari ko dolga urejena čupa, grrrrrrr... :lol:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 12 okt 2010, 08:25

Jaz sem prebrala...in konec je ze tak, da vemo, da bodo temne sile udarile nazaj :)) bolj me skrbi ta ljubezen med smrtnikom ( kaj se mi to smesno slisi :) ) in angelom...ker slej ko prej se mora koncat, a ne....no to mi ni vsec...

Drugace pa kot sem ze nekje napisala...ko me je prvic stisnlo...sm rekla...ok ta knjiga je the best :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 okt 2010, 11:15

U, potem pa bo treba hitro prebrat :D

Jaz pa vedno pri ljubezni med smrtnikom in nesmrtnikom pomislim, da bo pač en postal isto kot drugi :D Jaz bi se takoj prilagodila :D Lahko komot takoj postanem angel, vampir,... še werewolf bi postala za mojega, če bi blo treba :oops: :oops: Magari bi smrdela :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 12 okt 2010, 11:41

Sem tudi jaz pomislila, da ona ne bo vec angel...ampak na to bomo morali počakati :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 12 okt 2010, 21:06

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
az bi se takoj prilagodila :D Lahko komot takoj postanem angel, vampir,... še werewolf bi postala za mojega, če bi blo treba :oops: :oops:
ja al pa v vilo, aliena, ghosta... lej, nima veze, po izbiri se spremenim v žirafo, karkol, sam da sma na isti valovni pa da ni situacij, ko se moraš nazaj držat :P Vse za ljubezen!!!!!!!!!!!! Kak se pa to klišejsko čuje, ko napišem... :mrgreen:

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 12 okt 2010, 21:37

Nism še prebrala knjige (delam na tem), sam lahk se pa brez problema kregam o dolgih laseh... Pa ni bolj sexy stvari ko dolga urejena čupa, grrrrrrr... :lol:

okey. razumem. ampak še zmeri nebi glih rekla rawr baby če bi vidla enga odlakanega očupanega dolgega. juck. :D hvala bogu da imave različen okus za tipe kaj bi se zgodil če bi mele istega. hoho.
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 13 okt 2010, 17:59

Prou začela sem se zanimat za Angele in so me fuuul potegnili notr. Dejansko je fuul podatkou pa tega, pa usak angel ima svoj karakter. Zanima me kdaj je Lucifer ratal angel. Hmz... :twisted: :angel: A se še kera zanima za to po tolikih knjigah ki so zadnji čas izšle. :) ?
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

Vrni se na

Kdo je prisoten