Angel

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

Re: Angel

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 11 nov 2010, 18:54

js bi download, za poslušanje med vožnjo v službo :thumbup:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 nov 2010, 18:56

http://www.demonoid.com/files/download/2447937/48762392

Lahko to downloadaš, tudi če nisi registrirana?

Če vam ne gre, mi na ZS pošljite mail pa vam na mail pošljem torrent :) Monika tebi grem ravno zdaj - sem čisto pozabla - preveč živčna :(
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 11 nov 2010, 18:58

ne, ne morm :thumbdown:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 nov 2010, 19:02

Te pa mi kr mail pošlji - sej menda ga že mam, samo nisem 100% :?

Aja, še moj komentar glede audiobooka:

Sploh ni tako slabo :) Malo me moti edino naglas, ki ga dobi ženska, ko govori o Alexu - tak rahlo vleče na rednecke, sej vete kak je to :) vatčja seeejen pa take :lol:

Ful mi je dobro, ker pač malo drugače to doživljam kot navadno knjigo - itak, če ti nek drug glas pravi, ne tvoj - in ful pove tak, da je ena čirliderka, ko se ful nosi stopla do Willow pa jaz tak: WTF pa fuuuuuuul obrvi dvignem pa oke odprem :lol: :lol: Kaj me briga, če me kdo vidi :lol: Willow pa v tistem isto reakcijo naredi :D

Al pa ko je kak sarkastičen komentar, se začnem kr smejat - ok sej mogoče mislijo, da se po telefonu menim :lol:

Malo me moti, ker včasih česa ne slišim dobro (če je ful promet okrog) pa je malo bedno nazaj vrtet... tak da tisto pač pol ignoriram pa si svoje namislim kaj je blo :) Al pa dam na pavzo :)

Drugače pa je kr ok...zaenkrat me še glasovi ne lovijo tak ko pri TDD - pa me pomoje še ne bojo tak hitro, ker ta ženska, ko naredi moški glas je bolj moški od onega pri TDD :lol: :lol: Pa Willow mi ma ful dober glas, tak: I'm a badass :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 11 nov 2010, 19:07

hvala, ever, še tuki. dons zvečer začnem. upam, da mi bo všeč :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 nov 2010, 12:39

Np :)

A vama je kul? :D Jaz sem se navadla :) Ful mi ma ta pripovedovalka vredu glas - boljše kot ona pri TDD :) Nima tak fullll visok, ženski glas, ampak tak, da komot moškega in žensko oponaša :)

Pa zanimiva zgodba :)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 13 nov 2010, 16:06

Ka pa PDF? :(
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 nov 2010, 18:33

Bog ve kdaj bo.

V sili pa hudič še muhe žre :D

Samo dajte, z audiobook gre ful počasi, jaz sem komi chapter 6... to bi mela prebrano 1, 2, 3 na računalniku :D

MORBIDEN SPOILER:

Ful dobro mi je ko se glavna junaka na začetku sovražita :oops: :oops: :oops: Oz. vsaj on njo sovraži, oz. se jo trudi sovražit :) No, sej niti ni tak spoiler, ampak sem vseeno raje opozorila :D

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 13 nov 2010, 19:01

Jaz ne morem tak poslušat. Ful bi raje brala. :th_cry:
Nazadnje uredil/a Monika dne 13 nov 2010, 19:02, skupaj urejeno 1 krat.
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 nov 2010, 19:02

:hug1: :hug1:

Upam da bo čimprej :(

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost