Angel

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Angel

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 nov 2010, 19:18

Ja - to je malo tak tak, ampak sej se navadiš... ni take panike pol več... Razen, ko se ti Alex v uho dere ko nor "Willow, Willow, Willow" damn it :? Skor sem oglušela :?

Drugače pa mam še samo 2 chapterja do konca... bom jutri poslušala dalje, ker če danes, potem mi samo zadnji ostane za jutri pa bom čez noč živčna :) Drugače pa dajem napovedi preden končam:

NE BERI, ČE ŠE NISI PREBRAL/A:

* Raziel je od Willow ata
* Second wave of angels bo vseeno prišo
* Nate in Sophie sta hudobna
* Jonah bo pomoje umrl - kar je škoda, ker mi je ful dober character
* Jack (brat od Alexa) je živ

Ok, tak malo za foro kake občutke sem skozi knjigo dobila - jutri ko "preberem" pa podam še zadnjo, končno oceno :P
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 nov 2010, 09:03

Evo, konec :)

Spoiler ;)

Vse ok, dokler ne reče: "I thought I'd never see you again" pri tem stavku postanem kar živčna...res mi gre na živce :) To sta si Clark pa Lana skoz govorila :roll: :roll:

Pričakovala pa sem nek tak konec kot pri Crescendo, ker je FC rekla da je tak... neverjeten konec :) Ampak sem bila potem malo razočarana, da se je tak lepo končalo :oops:

Pa polno stvari sem ugotovila :lol: wiii :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 22 nov 2010, 11:51

Da je neverjeten konec sem rekla? Really? I did? :)
Spomnim se samo, da sem rekla, da te nea pustijo na nekem big cliffhangeru, ker se zgodba lepo zaključi + mali vpogled v doganje v drugi knjigi dobiš. Razen če se moj ARC drugače zaključi? Samo dvomim.

Sorry if I led you on. :/
Kdo je bil negativec?

Celo zgodbo sem čakala na en big twist pa ga ni bilo :( Vsaj nekaj - nekaj groznega, da bi se zgodilo...
Kak kdo je bil negativec?
Celo cerkev povno negativcev si mela. Pa s tem ne mislim samo angele ampak tudi ove pripadnike cerkvi Angelov. Te ti ono dogajanje v cerkvi ti ni blo ql?

Pa ovo ti tud ni bil dovolj twist, kdo dejansko je Alexu deval naročila za ubijanje?
Jaz sem bla, ko je blo to razkrito, cela: OMG, OMG! :D
IMO je mela knjiga kar nekaj takih twistov. Eni manjši, drugi malo večji.. but still.
Pa malo prehitro je šlo iz privlačnosti na ljubezen
Meni se je pa zdelo, da se je lepo razvijalo. Edino kaj, "I love you" je malo prehitro pado.

Sure, Angel is not as good as The Mortal Instruments, but IMO it's still pretty damn awesome. :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 nov 2010, 13:19

Jaz sem narobe razumela - pač pričakovala sem, da se bo končalo ono ful v napetosti tak ko recimo Crescendo :) Da bo tak neverjeten konec :) Pač, da čisto živčen postaneš WTF JE TO ZDAJ :D V tem smislu :)

Glede negativcev pa sem taso narobe razumela - sem razumela kot da bo en velik negativec noter pa da bo nek twist - iz dobrega v slabega :D Ma ne smem sploh več komentarjev brat, ker mi domišljija preveč dela pa si kr neke svoje namislim :lol: :lol:

Ja - nekaj je blo fajnih twistov noter, samo večino sem kr pričakovala - razen onega pa res nisem - tistega, da je zadnje 4 mesece ubijal prijazne angele :shock: Tisto sem bla WTF :shock: Pa zjokala sem se skor, ko sta se skregala :? No, ampak kot pravim, pričakovala sem neki ful velik twist, ker pač površno berem pa si neke svoje utvare v glavi delam lol :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 22 nov 2010, 13:47

Ha! Sami nesporazumi. Jaz krivim audiobook za to. :)
Ziher bi ti bla knjiga bolj všeč, če bi jo sama brala, ali?

Too bad da ti ni bla zgodba tak ql. Res. :|
Meni je blo ful zanimivo brat evil bitja, ki so bla tak mesmerizingly beautiful.
Heheh no ajde, v glavnem da ti ni blo tak bad kot meni pri Fallen. :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 nov 2010, 13:51

Ne, sej mi sploh ni blo bad :) Ampak ni mi blo tak fejst waw, kot recimo Mortal Instruments :)

Sem padla noter, ampak ne tak neki ful, ful, ful :) Je pa res da verjetno bi bilo drugače ja, če bi sama brala :) Skor 100%, čeprav ne bom nikoli vedela hehe :)

Zgodba mi je res dobra - tak nekaj novega, fajn road trip pa tudi, da sta glavna junaka skor ves čas bla skup - to mam rada :)

Me zanima tudi kaki bo Monikin komentar - ona je pa prej glih pri chapter 17 bla :D Ziher bo danes prebrala :D Ups. poslušala do konca :)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 22 nov 2010, 14:02

Tolko samo za protokol (hehe, jap dejnsko sem šla moje stare kometarje brat, da vidim, če sem res kdaj kaj rekla, zaradi česa bi ti dobla napačni vtis o knjigi--ne da mi mira, kaj naj... shoot me hehe)
Btw, hvala bogu se knjiga ni končala na ful hudem cliffhangerju, ...
A je style Hush, hush?
Nop, not really. :)
Jaz še take zgodbe o angelih nisem brala.
Kaj pa kemija pa to? :)
Kemija? They are no Jace & Clary, ampak kljub temu dovolj adorable in sweet, da si hooked.
Jaz nič kriva (tokrat) :angel2: ;)
Se ok, vsem ne more bit vse isto ql. Se pa strinjam, da ni isti wow kot TMI. TMI je pač čisto druga liga.
Nazadnje uredil/a FreakChiq dne 22 nov 2010, 14:36, skupaj urejeno 1 krat.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 nov 2010, 14:33

Amm menda sva se to na Twitterju menle :D Ej, ne vem več :D Sem pa 100%, da sem jaz narobe razumela :lol: Too much stvari mam v glavi pa si kr neke namislim :? :?

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 27 nov 2010, 12:50

konec je bil meh. :? :(

pa čist preveč teen je tole zame. black dagger brotherhood je much better!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 feb 2011, 12:34

Slika

Monika prav si mela...res je grozna :lol:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov