Personal Demons

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Pam
Fairy

Re: Personal Demons

PrispevekNapisal/-a Pam » 27 avg 2010, 15:54

BTW na platnici piše: If you had to choose between Heaven and Hell, which would it be?

Kak se meni zdi, da bi večina izbrala Hell lol...Kar pomeni, da ta Gabe, ko mu je trailer posvečen, ne bo mel glih poln Team :lol: Ali pač :)

:
In Heaven all the interesting people are missing. by Friedrich Nietzsche. :lol:
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 sep 2010, 09:22

Ta je dober quote :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 sep 2010, 10:26

Today is THE day ;) Zdaj pa na lov za PDFji :lol: Samo ne prehitro, jaz še morem Nicka prebrat :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 14 sep 2010, 10:56

Jaz sem zdaj malo iskala, pa sem našla playlisto. :D
http://lisadesrochers.blogspot.com/2010 ... ylist.html
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 sep 2010, 14:26

Kul :thumbup:

Jaz pa to:

Očitno je blont:

Luc:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 jan 2011, 16:56

Prva enajstina (ja ne morem drugače povedat) je awesome ne... Taka knjiga, da bolje, da jo sami berete, ker drugače je preveč hihitanja pa vas bodo čudno gledali :P

Upam, da se bo nadaljevala tak dobro :)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 07 jan 2011, 20:19

Začetek je tud meni bil dober. Od te dalje ko pa se Gabe, do katerega še zdaj, 100 strani do konca, nimam "vzpostavljene" NOBENE povezave in ki je tak slick in "clean," da mam Luca še 3x rajše, čeprav ma tud ta manjše pomanjklaje, pojavi v šoli pa gre še samo downhill. Sprva še me je amusalo, da sem se hihitala, zdaj še pa večinoma samo z okami zavijam :P

Frannie je še hujša kot slinky (google it), ki skače iz štenge na štengo. Samo slinkyja moreš potistnit, ona še pa tega nea rabi. V enem poglavju, ki ne obsega glih ne vem kolko strani, prisežem, da je 4x spremenila mnenje. 4x, for God's sake!!

Še bi lahko par takih naštela, samo kaj me še pa NAJBOLJ moti in tudi malo jezi, pa je dejstvo, da se vse vrti oktog Frannie in njenih tipov (in to jih ma kar 4.. dobro 3 in pol... okay, 2in 3/4 hehe). Mislim da ni niti ene scene, kjer bi ona nekaj sama delala ali pa da bi se zgodlo bilo kar, kar ne bi vključevalo nobenega od njenih privržencev. Vse bazira na tem. Res. And this is so, so sad. Sploh ko začneš primerjat zadevo s TMI ali pa DL.

Očitno bo se k Fallen in Beutiful Creatures, ki sta menda edini knjigi, pri kateri se ne strinjama (ne, Ever?) pridružla še ta knjiga. :) Ali pač?
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 jan 2011, 21:08

Ja, zgleda mama zdaj 3 hehe :)

Meni je pa res dobro blo... Sicer ok res, menjavala je mnenja, ampak ti si tudi prej o nekem sendviču sanjala, neodločena pa tak :P :P :P Ne, joke... Gabe se lahko skrije pred Lucom... Luc FTW :)

Sem pa čisto noter padla pa celo popoldne zdaj za to vrgla in mi je bla všeč :)

Mogoče si se ti preveč na Frannie osredotočla, ker jaz sem se na Luca pa mi je prav zabavno blo :P

Edino kar bi res spremenila je, da bi se malo bolj dolgo ta "ljubezen" razvijala... al pa malo drugače... To da je bla Frannie ko zmešana kura glede fantov mi pa sploh ni blo čudno...tak se mi zdi, da je blo kr dobro poštimano njena družina vs. ona pa kak karakter je dobila :) Ni glih dobro katoliško dekle ne... :)

Sem pa veš kaj razmišljala vmes...tu pa tam mi je ful na Fallen potegnilo, mogoče pa tebi take zgodbe niso všeč :P Good vs. evil pa to...

Pa se mi zdi, da je na to menjavanje mnenj največ vplivalo ravno to...enkrat odziv, ki ga je dobila od Luca, drugič od Gaba - vsi vedno kr dol padejo, ko vidijo angele... Kar je meni šlo na živce, ker me je ful asociiral na Kanameja - bljak :P Ni mi glih bil simpatičen ta Gabe... Sploh mi ni bil hecen...

Konec mi je bil lušten, odprta zadeva, še nekaj nerazjasnjenih pojmov, ampak ne tak, da bi zdaj umirala kdaj bo naslednji del :) Mi je pa definitivno boljša od Need in Oh My Goth, ki sem jih prebrala nazadnje :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 jan 2011, 21:28

Sem mogla it še druge reviewe malo prebrat, itak...to vedno delam, če mi je knjiga všeč pa komu drugemu ni :oops: :oops: Vem, mam težave, ampak kaj naj...

Pa sem naletela na ta hecn stavek:

While I was not too bothered about Frannie shifting back and forth between Gabe and Luc, I felt the reason behind this was not thoroughly explained. I would have liked a little more elaboration about why Gabe is too irresistible for her (Luc, I can completely understand) - is it part of what he is?, etc.

Tak, da ja - jaz sem kar sklepala, da se h Gabu pač "vrača", ker ji daje neko uteho, ker je poln ljubezni, ker je dober, odpušča, ne zameri,... boring pač :P

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 07 jan 2011, 23:11

Hehehe, bom prebrala pa bom povedla, kira od vaju ma prav :lol:

Knjige, kjer sta se strinjale, da so dobre, so mi vedn ble všeč, hehe, tk da pazi Ever, če se motiš, pol še samo FreakChiq poslušam - which scares me a little :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost