House of Night ( Hiša noči )

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.
Uporabnikov avatar
Klara144
Human

Re: House of Night ( Hiša noči )

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 08 dec 2012, 20:11

Ehhh ful mi ni bla všeč ta knjiga :thumbdown: po taprvi sem kar obupala. Vse skup mi je mim. Ajde, če bi se prva knjiga dogajala v večih tednih, mogoče mesecu bi mi blo še vredu. Ne nek presežek, ampak bi jo brez problema prenašala. Tako pa niti slučajno ne morem prebavit da se cel zaplet zgodi v treh dneh :|
se strinjam :thumbup:
The greatest changes in history have come when people were able to shake off what others told them to do.

ines1982
Elf

PrispevekNapisal/-a ines1982 » 05 mar 2013, 08:39

HUH, ja še ena ki krasi moje knjižne police,)...
Meni je serija fuuul všeč... Se bom ponavljala ko bom napisala, da mi je všeč ker je spet nek drugačen pristop... Ni pač standard, vampir te ugrizne in postaneš vampir,)...
Na začetku sem mislna da je mogoče preveč otročja - no pa s eje hitro zaključilo to mišljenje,)...

Ampak kot že pri dveh drugih serijah knjig - nisem prebrala še vseh knjig....Ker jih je tooolk;)
Pa najdem neko novo serijo in gre potme denar tja,)...

Ostala sem pri 9i...se pa bojim da bo treba brati od začetka,)...No sej bliža se poletje, plaža, knjiga,)

alex

PrispevekNapisal/-a alex » 31 jul 2013, 15:32

Meni se ne dopade k prvo je ena vampirka ful žleht pa hudobna pa bi jo rada zaklala pol pa sta bff. (skoraj)
Pa nedolžnost zgubi z nekim učiteljem k piše haikuje pa je na koncu zloben. Pa ne moreš se dat dol z enim k t pesem napiše. Tako sem prišla do sklepa da je očitno kur_a.. In ponavadi si v knjigi zberem enega k mije dobr in pol držim z njim tuki pa pol nisem vedla ali z kur_o ali z nekimi njeni prijatelji ki so taku kot da bi neke otroke z vrteca pobrala.

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 25 feb 2014, 16:02

Mam eno vprašanje :) Sicer sama teh knjig ne berem, jih pa bere prjatlca, ki si je kupila prvi dve knjigi (al tri) v slovenskem jeziku in mehki vezavi. Ni ravno vešča interneta, zato je mene prosila, če lahko pogledam, ali so knjige že v mehki vezavi in koliko jih je že prevedenih. Ker sama serije ne spremljam, sem sicer neki gledala, ampak se ne znajdem najbolj... Tako da, ker vem, da jih tuki vi berete, me zanima, če mi lahko kdo pove, koliko jih je že prevedenih in v kakšni vezavi se jih da dobit. Bila bi zelo hvaležna za kakšno informacijo, hehe :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 25 feb 2014, 17:59

Sicer sama tudi ne berem teh knjig, ampak Cobiss pravi, da je prevedenih 7 knjig. S tem da so samo prve tri na voljo v mehki vezavi. Vse ostalo je v trdi, za katero hočejo 27-30EUR. (Ne bom komentirala cene sploh.)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 25 feb 2014, 18:25

Ok, pol sm tud jest prou gledala. Mal mi je blo čudno, ker ponavad je tako, da ko izide nova knjiga, prejšno izdajo v mehki vezavi. Ne vem, vsaj jest mam tak občutek. Cene trdih vezav v slovenskem jeziku pa SPLOH ni treba komentirat. Se ne čudim, da folk noče knjig kupovat po takih cenah. No, kakšni jih niti ne morjo. Brezveze :/

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 feb 2015, 09:40

Za tiste, ki vas zanima, kaj bi brali po Hiši noči: http://www.bralnica.com/aktualno/podobn ... stin-cast/
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

BookGirl
Pixy

PrispevekNapisal/-a BookGirl » 16 sep 2015, 19:36

Komaj čakam, da bo ven pršel še film...Ful se ga veselim XD

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 sep 2015, 07:44

A so ga že napovedali? :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Bella_28
Pixy

PrispevekNapisal/-a Bella_28 » 31 mar 2016, 17:51

torej da zdaj je samo sedem delov? kaj sedmi del je tisti pred neko bitko?

mene ful zanima kako bo z zoey in tistim padlim angelom :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost