Twilight ( Somrak )

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Twilight ( Somrak )

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 jun 2010, 18:45

Moram :D

Twilight je bila serija, ki je kriva, da sem sploh začela brati angleške knjige in tak padla v vso to literaturo :lol: Tako, da si zasluži temo tudi na forumu, ne glede na to kaj so s filmom naredli :)

2 dela (filmi) smo že zamudli, lahko pa dalje debatiramo o Eclipse, ki bo v sredo/četrtek postal aktualen :D

Drugače pa: Team La Push Jacob off a Cliff ALL THE WAY :D :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Kate

Re: Twilight

PrispevekNapisal/-a Kate » 29 jun 2010, 19:44

Moram ... komentirat. =D

Bil je čas, ko je Twilight oz. Somrak v Sloveniji postal noro popularen. Pol mojih sošolk je bilo [in so še vedno] čisto zaljubljene in v knjige in v filme in v Roberta in Kristen, etc. S tem ni nič narobe, da ne bo pomote.
Ampak mene to sploh ni tok premaknilo. Ne knjige ne filmi.
No in lansko poletje nisem imela na morju nič za brati. In ker sem šla vsak dan v trafiko, kjer so prodajali prvi dve knjigi, sem ju na koncu kupila, ker drugih pametnih ni bilo.
In sem ju prebrala obe na morju. In priznam, knjige niso slabe, nisem pa postala fanica.
Potem sem prebrala še tretjo knjigo, četrte žal nisem.

Filmi in igralci ... Ne vem no. :|

Kristen je noro lepa, ampak včasih se mi zdi, da se visoko drži.
Robert mi zgleda malo čuden kot vampir, drugače je ok.
Taylor je pa pač Taylor.

Meni je bil Edward iz knjige lep -v mojih mislih-. Potem, ko sem videla Roberta kot vampirja, mi ni bil več toliko všeč.
Nikoli nisem bila noben Team, ampak sem rajši Team Jacob ... če že.

Ok, dost sem napisala.

Kar zadeva tretji film ... Me je že prijateljica povabila, da si ga ogledava nekaj dni po premieri.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 jun 2010, 22:03

Meni so igralci čisto zgrešeno izbrani :D

Pač pri meni je ena taka dilema...jaz sem bila pred letom pa pol čisto obsedena s Twilight, vsaki dan sem prebrala vse dele, ki so mi bili najboljši, potem sem se enkrat odločla, da grem celo serijo še enkrat prebrat pa sem vse knjige še 2x cele prebrala (razen Jacobovega dela) in zaradi Twilight sem imela težave brat tudi nekatere druge knjige :) Predvsem tiste o vampirjih :)

Ampak film, film je pa čisto druga zgodba... V knjigah sovražim Jacoba, sploh ga ne prenesem, med tem ko se mi je v filmu pa res malo zasmilil... Pa ta ljubezen med Edwardom pa Bello je v moji glavi malo lepše opisala...Kristen mi sploh ne zna igrat, Rob še manj...se mi zdi, da ker zadržuje svoj naglas, da čisto fejk izpade :? Tylor še gre nekak...edina, ki me ni razočarala je Ashley :) Mislim, da je lik Alice super odigrala :)

New Moon mi je potem bil malo boljši :) Eclipse pa bomo vidli v četrtek :lol:

Je pa res, da po tem ko sem prebrala ogromno ostalih knjig, mi Twilight počasi pada po lestvici navzdol :) Ampak vseeno bo to še vedno knjiga, ki je v meni prebudila tako bralko kot sem in me navdihnila za branje :) Čeprav delno sta krivi tudi Lenka in pa ninchy zaradi Twilight reklame :lol: :lol:

Mi je pa hecno ko kake liste gledam pa je Twilight na 1. mestu najboljših knjig in na 1. mestu najslabših knjig :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 29 jun 2010, 22:40

Eh, jst ko sem filme gledala, sploh nisem s takim užitkom spremljala.
Ampak si predstavljam Roberta, ko čisto počasi in nadzorovano govori. Vse to skrije njegov lik kot vampir, ker če se prav spomnem je vedno premišljeno odgovoril. :D :D

Jooj, hahaha, na kaj sem se zdele spomnila. Enkrat smo v šoli gledal ta film in fantje so seveda čisto :shock: in :? gledal ene punce, ki so pri vsaki sceni skoraj, kjer se je Edward pojavil vzdihnile ali pa se smehljale [in to zares, ne narejeno]. In enkrat so fantje ustavili sliko, ravno ko je Edward nekaj govoril. In je zgledal tako čudno. Tista faca, joj še zmeraj jo imam v spominu. :lol: In smo se eni tok smejali. Tiste punce so pa samo tko gledale: :?

Jst tudi nisem nikoli vedela, ali naj mi gre Taylor na živce, ali naj se mi smili. Enkrat sem želela, da je z Edwardom, enkrat sem jo za to sovražila [Bello] ... :lol: Kok sem jo mučila. Ni čudno, da se ji je vedno mešalo.

Jup, Ashley je res super odigrala. Pa tako cute frizurco je imela. :D

Ja, mnenja so res deljena. Eni živijo za Twilight, eni so fani, eni so nevtralni, eni pa Twilight sovražijo.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 jul 2010, 16:57

It was great! :D :D

Ne vem, če lahko kaj več napišem, da ne bom spojlaja :) Alice + Japser FTW :D :D

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 03 jul 2010, 22:44

Evo, danes sem šla gledat Eclipse. Ni slab film.
Ampak Alice + Jasper, nedvomno. :P :D

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 04 jul 2010, 11:31

Niso slabe knjige.
Ta tedn sem na morju prebrala po enem letu jutranju zarjo. Pa se mi ni zdela nič posebnega. Pred enim letom sem bla čisti fan. Oz. dokler nisem vidla filmov. In bolj ko se je folk navduševal bolj je mene mineval.

Mi je pa tako v knjigah kot v filmu najbolj všeč Alice. Nasplošno so mi vsi Cullenovi v flmu všeč. Razen Edwarda. Ker je tip popolnoma porušil moje predstave o Edwardu. Za Kristen imam pa itek občutek da zna zaigat točno 2 izraza. Zdolgočasen in bolj zdolgočasen. ;)
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jul 2010, 13:31

Točno tako kot pravi Lisa je tudi pri meni :)

Danes sploh ne morem verjet, da sem bla tak fejst nora na Twilight pred enim letom... Letos pa Mortal Instruments :lol:

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 04 jul 2010, 13:42

Pri men je letos VA. Drugo leto bomo vidl.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jul 2010, 13:46

Aja :D VA sem jaz mela v zimskem obdobju :lol: Sej to je prav, da se nam tak spreminjajo najboljše knjige...to pomeni, da so avtorji vedno boljši :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost