Twilight ( Somrak )

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Twilight ( Somrak )

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 jan 2015, 15:26

Did you know, did you know? Da Pattinson v bistvu ne mara Twilight, kaj šele Edwarda kot junaka?

Slika
Slika

Slika

Slika
Slika

Slika

Več na: https://www.goodreads.com/review/show/2 ... 2120698660
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 16 jan 2015, 18:03

Saj Kristen tudi ne.. :D Sem ze oba večkrat zasledila, da se norčujeta iz svojih vlog oz. jima ni všeč ko ju ljudje spominjajo na to.
Takrat verjetno niso pričakovali, da bo tak hit.. in jima je pomoje hitro postalo jasno da bosta v očeh večine vedno Bella in Edward. Ker sta pa oba dokaj "indie" igralca.
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 jan 2015, 18:26

Meni je samo čudno, kako so jim to "ta glavni" to dovolili... Pa kako niso pričakovali, da bo hit, če je knjiga bla tak fejst brana pa prodajana :D Ajoj :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 16 jan 2015, 20:50

Jaz sem prebrala nekje, da Rob prvo sploh ni vedo o čem govori zgodba, zato je tudi sprejel vlogo XD
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 16 jan 2015, 22:13

Jaz sem nekaj sicer slišala o tem, ampak tole brati je pa hilarious. Kako folk kritizira filme, v katerih igra. :) Denarja se pa niso branili, a. :huhuhu:
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 feb 2015, 22:11

Congratulations to Kristen Stewart, who just became the first American actress to win a César (aka "The French Oscars) for her role in 'Cloud of Sils Maria'.
:105: :105:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 26 feb 2015, 10:42

:huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Aglaia
Forest Spirit
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Aglaia » 07 okt 2015, 08:43

Skoraj ne morem verjeti, da je minilo že 10 let (!) od izida knjige Somrak. No, ob obletnici je Stephenie Meyer pripravila novo/staro knjigo Twilight, v kateri je zamenjala spole večine junakov. Bella je zdaj Beau, fant, Edward pa Edythe, vampirka. Pa Jacob je postal Julie ... V glavnem, nova izdaja ob 10. obletnici z zamenjanimi vlogami.

Komentarji? Boste prebrali? Sicer zgodba ostaja enaka, je pa nekaj sprememb glavnih likov, poleg spolov in kakšen nov dialog. Bi bilo veliko bolje, če bi dobili kaj novega, ampak bo zabavno tudi to prebrati. Za malo spočiti možgane. ;)

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 07 okt 2015, 11:15

No way, da to preberem. Mar bi raje dokončala Midnight Sun.
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
Jerneja
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 07 okt 2015, 15:10

Ideja mi sicer ni všeč, ma ne vem, izgleda kakor, da hoče še malo zaslužiti na račun te serije. Ampak prebrala pa bom, če bom le knjigo dobila, saj me zanima kako bo vse skupaj izpadlo.
Creativity is intelligence having fun
http://pesem-ptic.blogspot.si/

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost