Bloodlines (Krvne vezi)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Bloodlines

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 jul 2012, 09:58

Opis Indigo Soell je zunaj:

After an event that changed Sydney and Adrian’s lives forever, Sydney struggles to draw the line between her Alchemist teachings and what her heart is urging her to do. Then she meets alluring Marcus Finch, a former Alchemist who pushes her to rebel against the people who raised her. And when Sydney comes face to face with an evil magic user, she finally begins to embrace the mysterious magic she knows she holds within . . .

Populated with new faces as well as familiar ones, the Bloodlines series explores all the friendship, romance, battles, and betrayals that made the #1 New York Times bestselling Vampire Academy series so addictive—this time in a part-vampire, part-human setting where the stakes are even higher and everyone’s out for blood.

"alluring Marcus Finch"? A slučajno voham ljubezenski trikotnik? :107:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 23 jul 2012, 10:01

Opis Indigo Soell je zunaj:

After an event that changed Sydney and Adrian’s lives forever, Sydney struggles to draw the line between her Alchemist teachings and what her heart is urging her to do. Then she meets alluring Marcus Finch, a former Alchemist who pushes her to rebel against the people who raised her. And when Sydney comes face to face with an evil magic user, she finally begins to embrace the mysterious magic she knows she holds within . . .

Populated with new faces as well as familiar ones, the Bloodlines series explores all the friendship, romance, battles, and betrayals that made the #1 New York Times bestselling Vampire Academy series so addictive—this time in a part-vampire, part-human setting where the stakes are even higher and everyone’s out for blood.

"alluring Marcus Finch"? A slučajno voham ljubezenski trikotnik? :107:
Hihi...sej v VA smo tudi imeli trikotnik...ubistvu, če tko pogledaš je težko najdet knjigo, kjer trikotnika ni :D sploh v ya.
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 jul 2012, 11:40

Saj ravno zato sem pa jezna, ker mam že poln kufer trikotnikov :yawn: . Po mojem imata Sydney in Adrian že dost problemov tak da ne rabimo še dodatnega - t.j. Marcusa Fincha. Pa tak sem se veselila, zdej me je pa mal razočaralo :( .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

tatjana
Pixy

PrispevekNapisal/-a tatjana » 23 jul 2012, 12:06

Jst bi tut prosim mela knjigo The Golden Lily, če mi jo lahko katera pošlje. :) :)

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 23 jul 2012, 12:13

Saj ravno zato sem pa jezna, ker mam že poln kufer trikotnikov :yawn: . Po mojem imata Sydney in Adrian že dost problemov tak da ne rabimo še dodatnega - t.j. Marcusa Fincha. Pa tak sem se veselila, zdej me je pa mal razočaralo :( .

Zato jaz zadne čase dobro preberem opis...in samo da vidim...moško žensko moško ime...dilemo...bla bla...knjigo lepo odložim...vse skupaj je že preveč zlajnano...in res se mi ne da ubadat z različnimi..rada mam tega, ampak un me privlači...al pa celo...ne vem..Sydney ne more bit z Adrianom ker sta si različna, a Marcus bo pa idealni zanjo...kr neki res :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 jul 2012, 12:24

A pa ni on malo star za Sydney? Jaz sem vedno mela občutek, da bo ta Marcus starejši od njih... Al sem površno brala?

Alluring pa bo ziher, glede na to, da je pusto alkimiste? Itak, da bo Sydney to fascinantno...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
_auril_
Fairy

PrispevekNapisal/-a _auril_ » 23 jul 2012, 14:57

Tale knjiga bo še ful zanimiva zgleda :tralala: . I want it now :108:

Se pa strinjam z Ever. Meni se je tudi zdelo, da je tale Marcus kr starejši. Ker kulko se spomnim ga je oni Clarence al kako mu je že ime nazadnje videl pred 18 leti, al kulko. Pa že takrat je Marcus pomoje mogu bit kakih 20, tak de jaz osebno si ga predstavljam 40 let. Pa tud na sliki se mi ne zdi tak zelo mlad.
Upam pa da ne bo love trikotnika.

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 23 jul 2012, 15:10

Ful si želim prebrat bloodlines, pa sem prelen tip človeka, da bi prebrala v angleščini (mislim da je ful težko) :117: in če bi mi kdo pliss povedal kdaj izide prevedena v slovenščino (za julij vem, ne pa dneva).
Hvala!!! :108:
L.p.
Klara
The greatest changes in history have come when people were able to shake off what others told them to do.

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 23 jul 2012, 16:20

A pa ni on malo star za Sydney? Jaz sem vedno mela občutek, da bo ta Marcus starejši od njih... Al sem površno brala?

Alluring pa bo ziher, glede na to, da je pusto alkimiste? Itak, da bo Sydney to fascinantno...
Marcus Finch ?? :105: Nooooo
Jz sm tudi dobila občutek, da je že star. In to kar precej od nje. Torej se bo Adran moral kr podrudit okoli Sydney :D
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 23 jul 2012, 16:42

Ful si želim prebrat bloodlines, pa sem prelen tip človeka, da bi prebrala v angleščini (mislim da je ful težko) :117: in če bi mi kdo pliss povedal kdaj izide prevedena v slovenščino (za julij vem, ne pa dneva).
Hvala!!! :108:
L.p.
Klara
Pa sej itak je do konca julija samo še 8 dni tko da potrpimo! :019:
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov