Vampire Academy ( Vampirska akademija)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.

Sem:

Team Dimitri
121
83%
Team Adrian
24
17%

Skupaj glasov: 145

Uporabnikov avatar
MintyBerry
Elf

Re: Vampire Academy ( Vampirska akademija)

PrispevekNapisal/-a MintyBerry » 11 maj 2014, 09:27

Joooooj :oops: šla sm na premiero, ker sm bla ful excited odkar sm zvedla da bo film. Res je, da sm mela velika pričakovanja, ampak gdo jih pa nima po takih knjigah :lol: pol pa takle film :evil: ful sm bla razočarana, sploh mi ni ušeč.. Po eni strani mi je ful žou da sm šla gledat sam če bojo nadaljevanja pa itak vem da jih bom pogledala, verjetno z upanjem da bojo boljša od tega.
Aja pa un Lisin govor, WTF?!
Moj odziv po filmu haha :109: :015: :107:
"You have an interesting set of morals. Breaking out of jail is okay. But steal a car, and you sound totally outraged."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 maj 2014, 09:53

Ja!! Lisin govor je bil totalno WTF :shock: :shock:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 11 maj 2014, 14:36

Jaz se niti ne morem zraven spravit, da bi pogledala :) :roll:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 15 jul 2014, 11:03

Ste spremljale kaj?
We are excited to announce that we have raised the majority of our funds for FROSTBITE - but there is one small catch (we told you this wouldn't be easy)...We need proof that the fans truly want to see the franchise continue. And so, we will be launching a crowd funding campaign and putting the power in your hands. More details to come later this week.

So, #VAFamily - Are you ready to make history? #Frostbite2015
I see there are lots of questions and as I mentioned, more details are coming. But we just want to be clear that we have pulled out all stops to get this far and we need your help to cross the finish line. If the majority of you stand up and say yes, then away we go! If not, then we gave it our best try. As you can see - we do listen to the fans...and we have taken your notes and if we all come together to make Frostbite, we will be making the second film with all those notes in mind. We are humbled by the fan outpour and we hope to make you proud.
I don't understand? If we reach our goal, we are making Frostbite. No question about it. If we don't reach our goal, the fans get their money back. The crowd funding companies know what they are doing
Dejansko, če jaz prav razumem.. oboževalce so prosli, da so delali oglaševanje za njih, potem pa jih še "fehtajo" za finančno podporo?

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 15 jul 2014, 14:41

Mislim, da je tudi film Veronica Mars na takšen način zbral denar.

Drugače sem pa tudi jaz (končno) pogledala film. Ampak mi je bil za razliko od vseh ostalih všeč. Stvar je v tem, da sem ga gledala z najmanjšimi možnimi pričakovanji kaj si jih lahko predstavljate. Tako, da me je v bistvu presenetilo že to, da so mi bile nekatere stvari dejansko všeč. S tem mislim predvsem glavno igralko, za katero se mi zdi, da je lepo zadela Rose, Christiana, Lisa (za katero sem bila prepričana, da mi ne bo niti malo všeč in čeprav mi še vedno ni tista Lisa iz knjige, mi je bila vseeno ok) in tudi humor v filmu, ki mi dejansko ni šel na živce. Niti slučajno mi pa ni bil všeč Dimitri. Med njem in Rose ni bilo niti malo kemije, kar me sicer ne gane preveč, ker mi on že v knjigi ni bil všeč. Veliko več kemije se je čutilo med Rose in Christianom, čeprav mi je všeč njuno prijateljstvo in me ne moti, da ni bilo nič v tej smeri. Aja pa tudi Natalie se mi je zdela čudna in ko je polizala kri iz stene - krneeeki. Ampak dobro no, splošna ocena vsega - ok. Boljše od pričakovanega.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 29 mar 2015, 21:03

Evo, jaz sem se tudi včeraj odločila, da pogledam film. Sem bila pozitivno presenečena sem mislila, da bo bolj katastrofalno... Ni mi bil sicer ful ekstra všeč, sem pričakovala vseeno dosti boljšo zgodbo - glede na to, da je knjiga super. Lisa mi še vedno ni Lisa, je pa ta ki igra Rose bila super! Tud Dimitri se mi ni zdel napačen (sem opazla, da je ful odvisno s katerega kota ga snemajo, eni ga ful postarajo, pol pa zgleda malo yuck). Ne spomnim se edino, če je Natalie v knjigah tak nadležna, kot je bila tukaj?

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 30 mar 2015, 23:47

Rose v filmu je malo premalo Rose podobna, ampak drugače super fajna. :D To je pa vsa pozitiva tega filma. Vsa.
Mia mi je šla najbolj na jetra. Ta ženska sploh ne zna igrat. Niti malo. :X

Uporabnikov avatar
Booklover2002
Elf
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Booklover2002 » 08 maj 2016, 09:32

Ne vem, če bi serije prebrala....ali so vredne branja? :105:
I write to live
and
I live to write

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 maj 2016, 14:50

Definitivno :) Pa še Bloodlines te potem čaka in imaš 12 super knjig :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost