Vampire Academy ( Vampirska akademija)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.

Sem:

Team Dimitri
122
84%
Team Adrian
24
16%

Skupaj glasov: 146

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Vampire Academy ( Vampirska akademija)

PrispevekNapisal/-a Lisa » 06 dec 2010, 10:44

OMG. Jutr. In namest da bi jst brala guspo bovary bom brala LS.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 dec 2010, 14:57

Namesto, da bi brali Gospa Bovary bomo vsi gospe in gospodje Bovary :lol:

A boste do polnoči bedeli? :) Jaz bom zjutraj poskusila že dodati - pa ne bit jezni, če se izziv ne začne takoj zjutraj :P Verjetno se bo šele, ko pridem iz šole :)

Pa lahko ga podaljšamo za kak teden, za tiste, ki ste po pošti naročile knjigo - verjamem, da nobenega ne bo motilo :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 06 dec 2010, 15:07

To. Hvala Ever. Ti bom hvaležna. Ko je pa dobim: Ne bom jedla, spala, hodila lulat, ker bom brala. :oops:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 06 dec 2010, 15:11

Eh ne, jaz ne bom bedela, ker sem že zdaj tak utrujena. Bom pa takoj začela, ko pridem s faksa. :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 06 dec 2010, 15:56

Jz bom kr lepo do petka počakala, ko fant pride iz Amerike in jo bo mel s sabo(kr sm mu tko naročila :D ). Med nami povedano se skoraj bolj veselim knjige kot njega, pa en mesec ga nism vidla :D
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 06 dec 2010, 17:35

Hehe, bogi fant. Se bosta vidla pa se boš najprej v knjigo zapodila;)
Men je moj že reku, da mu je blo na trenutke ful žal, da mi je reader kupu. Čeprov knjige je kirt konc. Prehitr.

Jaz tud ne bom bedela, ker ni nobene zihrce. kdaj bo zadeva gor. Kot zombi pa tud ne bi rada zgledala. Bom pa ju3 med šihtom lepo počekirala, če je zadeva že gor in si dol potegnila. Komaj čakam...

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 06 dec 2010, 18:48

Samo še EN dan!! Tako sem pričakovala knjigo, da sem že čisto pozabila. :P
Jaz tudi ne bom bedela ker se bom učila, dokler se še lahko, ker jutri to ni več možno. :D

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 06 dec 2010, 19:20

OMG js sm kr živčna postala... Mi je tak smešno, ker sem živčna od pričakovanja, to se mi že dolgo ni naredl... OK, pri drugem delu Hush Hush... pa Rules of Attraction... pa Ecstasy in Darkness... hmmm... no OK se mi je že večkrat naredl, ampak to ni bistvo zdej... :D Bistvo je, da bom odštevala sekunde do polnoči, tk ko za nov let, pol se mi bo pa internet tak scvrl, ko bom iskala... :lol: in glede na to, da sm totalno hopeless pri iskanju, bom ob kakih štirih vjutro živčnega fasala in preklela ves svet in prisegla sama sebi že stopetič al stošestič (?!?) da ne iščem več knjig nikoli in... hmmm... my future is planed out I guess... :mrgreen:

Ampak se ne dam!!! :guns: :guns: :guns:

Pa če bom jutr kake čudne replaje devala tu na forumu, prosim smatrajte to kot lack of sleep and frustration :oops:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 06 dec 2010, 19:31

Zakaj pa naj bi zadeva bila na netu po 24:00 h?
A ni to fora, da more nekdo kupit, pa na net spravit? Pol lahko pričakujemo iz EU šele po 8h, ali pa iz amerike po 13h. Al si jaz vse to narobe razlagam, pa ob 00:00 že steče akcija?

Grem pa stavit da bo zamudilo kak dan. Upam da se motim, sam imam kar naenkrat občutek, da ju3 še ne do. Držte pesti da me občutek vara.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 dec 2010, 19:43

Prisežem, da je Mockingjay bil isti dan gor - ob 3 zjutraj isti dan ko je knjiga izšla - zato za to napovedujem ob 00:30 najkasneje :lol:

Zagotovo jo bo kdo kupil pa takoj pretvoril v PDF za vse nas ostale :) Pa pomoje v UK tudi izide, a je katera kaj gledala? Ampak jaz samo zaradi Mockingjaya mislim, da bo po polnoči :)

Kaka napetost haha :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov