Vampire Academy ( Vampirska akademija)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.

Sem:

Team Dimitri
122
84%
Team Adrian
24
16%

Skupaj glasov: 146

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Vampire Academy ( Vampirska akademija)

PrispevekNapisal/-a Kris » 30 jan 2011, 16:59

Hehe...dejansko čist isto mislm kokr si ti napisala glede Twilighta... :thumbup: ;)

In ja pomoie je res to da smo zdej že prerasle te zgodbe od Herryja....sm pa jz tut učer si zloudla film in ga pogledala....pa morm rečt da me je mal presenetl, ni biu tok slb kt prejšni :oops: -mogoče k je biu zadn in se je vidl da so igralci res dal dobr nastop! :mrgreen: + ful sm fenica od Emme Watson <3 :lol:

In tut glede VA se strinjam....mogoče bi bla nadaljevanka res bol...ker Vampire Diaries je noro dobra, ampak po pravici povedan majo za to tuki največ zaslug pisci scenarija ker so čist spremenl in 100000x izbolšal zgodbo in seveda igralci, ta zasedba je res ena bolših....in ja Ian <3 :drools: :oops:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 30 jan 2011, 17:38

Hm...meni se pa zdi, da so ravno v zadnjem delu harrija najvec knjige zajeli, ker so imeli več prostora zato..prej so mogli celo knjigo zajet v en film..sedaj pa imajo na razpolago dva filma...in mislim, da so samo tri scene v filmu, ki so nekoliko drugačne kot v knjigi...

Sem pa še vedno nora na filme od HP in jih vedno znova težko čakam..pa čeprav sem stara 25 let..nekako so mi knjige tako top, da me vedno zanima kaj bodo sper naredili v filmu...plus tega pa so efekti v filmu tisti,ki me vedno odpeljejo v kino...knjige pa sem brala, ker je pisateljica res znala človeka odpeljat v ta svet čarovnije in te pritegnit pa čeprav ni bilo neke romance...ampak prijateljstvo, humor, napetost...in celo VA se s temi knjigami ne more primerjat...pa je dobra serija knjig...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Fairy
Pixy

PrispevekNapisal/-a Fairy » 31 jan 2011, 20:30

Filmi posneti po HP niso lih presežek ampak so solidni(eni bolj, drugi manj) ;) . Vsaj igralce(videz) so kar dober zadel. Sam knjige so pa po mojem res dober napisane :thumbup: . Da si to vse zmisliš moraš met pa kar zelo dobro domišlijo.
If your eyes weren`t open, you wouldn`t know the difference between dreaming and waking.~ Rose H.

Uporabnikov avatar
eternal
Forest Spirit
Kraj: Koper

PrispevekNapisal/-a eternal » 02 feb 2011, 18:28

ja sej tudi jaz sem še vedno navdušena nad HP, ampak manj kot sem bila.. efekti so itak super in igralska zasedba tudi..
glede avtorjev takih knjig... carji so, da se spomnejo tako dobre zgodbe in znajo opisovat stvari na ful zanimiv način...

glede efektov in tega, si poglejte ta posnetek:

:lol: :lol: :lol: :lol: :100: :100: :rofl: :rofl:
True love is eternal, infinite, and always like itself. It is equal and pure, without violent demonstrations: it is seen with white hairs and is always young in the heart

Love is something eternal; the aspect may change, but not the essence

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 06 feb 2011, 11:16

Ohh.. neki časa me ni blo gor pa se je mi je kr velik strani nabral za prebrat na forumu :oops:

Nevem če ste jo že kdaj omenle ampak tale bi mi bla kr uredu za rose

http://www.imdb.com/name/nm3834164/
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 06 feb 2011, 18:23

A to je ta, k je igrala v Vampires Suck?

Nope. Ni mi za Rose.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 feb 2011, 18:18

Čeprav mi je ta ženska ful preveč sweet za Rose, sta mi pa ful dobra Rose + Adrian :) Tak, če bi Rose bla bolj sweet bi bla perfect match mi :) Samo pol ni šans, da bi zraven Dimka pasal hehe :)

Še en sweet fan made video:

"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
pie
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a pie » 09 feb 2011, 19:36

Eh..js že za vnaprej vem, da mi igralka ki jo bodo izbral za Rose nebo všeč :cry: :) Drgač mi pa un tip v 1.videu ful ne deluje kot Adrian, mislm js si ga čist drugač predstavlam :oops:
"My cigarettes and I are going outside. At least they show me respect." -Adrian, Shadow Kiss

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 09 feb 2011, 19:47

Je res, da je tokrat pisateljica ustvarla en tak lik...ko tezko najdes primerno igralko...Rose je enostavno prevec edinstvena :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Arya
Human

PrispevekNapisal/-a Arya » 11 feb 2011, 17:42

Meni tud ne deluje tapraw Adrian...sm si ga predstavljala z daljšimi lasi

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov