Vampire Academy ( Vampirska akademija)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.

Sem:

Team Dimitri
121
83%
Team Adrian
24
17%

Skupaj glasov: 145

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Vampire Academy ( Vampirska akademija)

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 16 feb 2014, 18:13

Lej, stvar je taka... low budget gor ali dol, če bi folk hoto it gledat VA, bi šel gledat VA pa četudi efekti niso tak dobro izpadli, kot bi lahko. (Najboljši primer za to je spet Twilight. Prvi film mel samo 30mio budgeta kar se je poznalo ampak je to folk odvirnilo od gledanja? Nope. 192mio. domestic grossa so meli.) Ne moreš rečt, da je VA flopal zato, ker niso meli dovolj keša. Tak kak ne moreš rečt, da je mel TMI zato nekoliko boljšo gledanost, ker je mel večji budget. Nobody gives a flying fuck about vampires anymore... that's the main reason why the film tanked. Sploh pa če še gre za najstniško foro te pa tak si ne gre eyerollanja prišparat. In to so tudi vedli, preden so šli ta film snemat -- hence the low budget.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Alyy33
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Alyy33 » 16 feb 2014, 18:37

A to govoriš meni? Ker jaz nisem rekla nič od tega. Čisto jasno mi je in sem napisala zdej že dvakrat da ljudje enostavno ne dajo priložnosti filmu ker so turned off by vampires and teen movies.

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 16 feb 2014, 19:53

Tebi ja. Ti zdaj že tretjič omenjaš, da se ti ne zdi fer, da primerjam TMI z VA, ker je mel VA manjši budget in posledično zaradi tega niso mogli z nekimi hudimi efekti ven hodit. In ker so slabi efekti v filmu folk kao zaradi tega zdaj noče it filma gledat. Prvič, budget nea samo efekte pokriva in drugič glej moj zgornji post.

Uporabnikov avatar
Alyy33
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Alyy33 » 16 feb 2014, 20:22

Ne sorry, mislim da nisi dobro prebrala kaj sem napisala. Ne mislim da zato ljudje ne grejo gledat filma? Ampak zato ker imajo predsodke glede YA filmov. Glede budgeta pa sem samo rekla da primerjave med tem koliko je zaslužil TMI in VA niso čisto spot on ker je imel TMI večji budget in mora posledično več zaslužit. :roll:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 16 feb 2014, 20:56

Pa pusti zdaj kolko more keri film zaslužit, če hoče plus ustvarit.
Daj budget in keri film si je lahko efekte privoščo v ozadje. To navsezadnje moviegoera sploh ne skrbi. Glej samo cifre, ki prikazujejo kolko folka je šlo opening weekend (v US) v kino gledat VA in kolko folka TMI. Meni je to še zmeraj solidna in fer primerjava. Oboje je film posnet po seriji knjig. Oboje je fantasy. Oboje ma veliko fanov. Obojno tanked. Teh cifer nisem jaz objavla za to, ker bi z njimi hotla dokazat, da je VA slabši film. Jaz sem jih dala samo za primerjavo zakaj ma VA še majn šans da bo vido drugi del kot pa TMI. That's all.

Od tebe oz. od tvojih komentarjev pa skozi dobivam taki filing, kot da je vse to skupaj nefer do VA, ker niso meli isto vlki budget in zato niso meli istih šans (kot TMI ali drugi filmi) zaslužit več/privabit več folka kot so. Zato sem tud mogla glasit.

Uporabnikov avatar
Alyy33
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Alyy33 » 16 feb 2014, 22:56

Ampak to je pomembno če se pogovarjamo o nadaljevanju ker obviously je TMI dražji film in zahteva več denarja za naslednji del. Ne pravim, da si hotela prikazat VA kot slabši film ampak si pomemben faktor izpustila pri primerjavah. Prav tako ne pravim, da bo VA dobil nadaljevanje ker je cenejši, ampak sem samo izpostavila to dejstvo.

nevem kakšen feeling ti dobivaš, ampak če govorimo o facts ja, TMI so imeli več denarja na razpolago za marketing. In nimam nobenega problema s tem. Moj edini problem je da na žalost ljudje ne dajo več priložnosti YA filmom. That's all. Nevem zakaj se je treba prerekat o tem. It's my opinion.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 16 feb 2014, 23:16

Slika

sorry, I had to :P
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 17 feb 2014, 00:12

Eh, ni mi več. Bi še lahko debatirale, pa lej... brezveze.
Zraven tega pa mi je na koncu konca itak vseeno. :) Če bojo naredli nadaljevanje za VA ali TMI bodo, če ne, pa ne bodo. (Me ni TMI tak navdušil, da bi jokala, če nadaljevanja ne bo, od VA pa tak nisem fan tak da...) V glavnem da mamo še zmeraj knjige na voljo, ki so v večini primerov itak boljše kot film.

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 17 feb 2014, 01:21

A je katera tukaj prebrala komentarje na Kolosejevi strani? So pestri. :eyebrows:
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 17 feb 2014, 08:56

Sploh nisem vedla, da je film že v kinu?!? :?
pa sem ful fan od VA...ampak, kot sem že napisala so mi trailerji obupni...prikazujejo popolnoma drugačen film, kot sem si jaz dogajanje zamislila v knjigi...kot so že napisale nekatere punce pred mano, ga 100% ne grem gledat v kino, ker trenutno mislim, da bo škoda denarja...ga bom raje downloud-ala...mogoče pa potem, ko ga bom vidla spremenim mnenje (...ampak močno dvomim :|)

Divergent bo pa po moje kar kul...ker se mi zdi, da so vseeno ujeli ''duh'' knjige...bomo videli
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost