Vampire Academy ( Vampirska akademija)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.

Sem:

Team Dimitri
121
83%
Team Adrian
24
17%

Skupaj glasov: 145

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

Re: Vampire Academy ( Vampirska akademija)

PrispevekNapisal/-a Marinka » 17 feb 2014, 11:39

Mislim da pri VA ni problem samo low budget, ampak tudi katastrofa od igralcev + obupni trailerji, zaradi katerih te mine, da bi pogledo sploh film.. there, I said it :) :twisted:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Alyy33
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Alyy33 » 17 feb 2014, 12:22

Trailerji so drugačni od dejanskega filma. Film je res zelo close to the book. Tako da se spača it v kino, sploh če bi radi nadaljevanje - čeprav je bolj malo vrjetno.
Igralci so me prijetno presenetili - tudi Sami kot Mia pri kateri sem imela največ pomislekov, ampak v filmu me njeno igranje ni motilo. Edino Kirova je bila malce over the top in me ni prepričala. Drugače je pa Zoey res zelo dobra kot Rose, presenetil me je najbolj Dominic kot Christian ker je bil res perfect za vlogo. :vso_cast:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 17 feb 2014, 14:42

Eh, ni mi več. Bi še lahko debatirale, pa lej... brezveze.
:huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:

someone is pissed :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:

I hear ya :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:

cool down, če je en fan, je fan lej... ne glede na logičnost ;)
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 17 feb 2014, 16:03

Hehe lej jo babo, kak ji je smešno :lolno: :P
Pa sej zakaj misliš, da sem rajši nahala? :) Itak ne bi nikam prišle. Sicer pa sem (ok maybe I still am a little :D) bla jaz pri LOSTu ista.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 18 feb 2014, 00:28

ja mi je smešno, ker sm js tud raj nehala :lol:

ker čist štekam, kr sm ista tam ko sm js fan, borba do smrti lej, js proti celem svetu, sploh ni važn ka je res pa kaj ni pa kaj je čist logično pa kaj ni pa js mam prav in vsi narobe in noben ne šteka sam js vem zaka se gre, če sm fan... :lol:

Da men začne kdo čez Brotherje al pa C&R govorit... lej, se skregam na smrt, ker nimaš pojma :huhuhu:

četud je film totalno v kur*u ga boš gledal 36-krat pa vsakič bo bolj dober, ker najdeš ŽNJ razlogov, zakaj je tak faking dober :huhuhu:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Alyy33
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Alyy33 » 18 feb 2014, 11:52

Če bi nehale putting words in my mouth & jumping down my throat bi opazile da se v bistvu strinjam večinoma z vama, ni važno če sem fan ali ne. Se čisto zavedam da je VA potonil v box office in najverjetneje ne bo dobil nadaljevanja. Ampak seveda če ima nekdo malce drugačno mnenje tukaj je že riot.
I thought we were all adults, but oh well... :roll:

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 18 feb 2014, 15:34

Pogledala film in
a) film je definitivno boljši od trailerjev
b) film je grozen.

Meni je VA definitivno ena izmed najboljših knjižnih zbirk in Dimitri is my favourite book boyfriend. In ta film je uničil vse. Ta igralec ki igra Dimitrija mi je kr neki, že ko sem po slikah gledala mi ni bil všeč in cel čas ko sem gledala sem si ponavljala "a to je moj Dimitri?". Nope. Ta film bomo lepo pozabili in upam da nadaljevanj ne bo.

Je pa velik plus, da so se knjige ful držali.
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 18 feb 2014, 15:54

Pogledala film in
b) film je grozen.
:huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:
umrla :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 18 feb 2014, 15:59

Pogledala film in
b) film je grozen.
hahahaha :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:
no tole je pa po moje en boljših rewiev-jev ever :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:
Slika
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 22 feb 2014, 21:00

Pogledala sm film. In je fuuuul boljši od trailerjev. Ampak še vedno ni nek presežek. Sem bla pa kar prijetno presenečena ker sm šla v kino s res res nizkimi pričakovanji. Tko da sm dejansko loh na momente clo uživala. So ble pa tud stvari k mi niso ble všeč:
1) Psihopsi al kaj so une stvari. Če mam prov v spominu tega ni blo v knjigi. In ker niso nč dodal zgodbi so bli čist za brezveze not
2) Vse je blo preveč high school-ish :roll:
3) Dimitri med fajtanjem zgleda tok awkward da je tebe sram da to sploh gledaš. Tko k je skyline rekla: totalni kung fu panda
4) Lissa :-| ne gre za to da bi bla grda al pa kej. Ko ni mela unih svojih zob je bla čist lepa. Pa tud če ne bi bla, važna je igra pa energija ki jo človek oddaja. In lih to me je pr njej zmotil. Ženska mi je tak grozn antipatična... :?

Največji plus je bil pa definitivno Christian (k je bil mimogrede čist premal časa na ekranu). Pa kemija med Rose pa Dimitrijem je bla tud presenetljivo v redu. Po slikah sm prčakvala da bo on ko kak pedofil zraven nje. Ampak so mi bli kšni momenti med njima clo cute. Pa Karpova mi je bla tud awesome.

Ko sm šla recmo v kino gledat TMI in prčakvala fenomenalen film, sem dobila povprečnega in bla hudo razočarana. Tle sem pa dobila lih tok povprečen film, ki pa me je prijetno presenetu, ker sm prčakvala podn od podna.
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost