Blue Bloods

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Blue Bloods

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 jul 2010, 17:29

Dejstvo je, da smo v dobi vampirjev...toliko vampirskih knjig, ko jih je pa zdaj na sceni, si nikoli nisem mislila, da je možno :)

Sicer en namig: Iskala sem knjige o angelih in bo čez kake pol leta ali leto taka evforija, da adijo...ful se jih pripravlja :)

No, Blue Bloods...Meni se po opisu zdi varianta Gossip Girl Vampires :) Neki Upper East Side pa bogatašeki pa tak...sicer verjetno malo več akcije in fajtov...

Je katera že prebrala?

SlikaSlikaSlikaSlika

Še dostop do serije v Bralnici: http://www.bralnica.com/serija/Blue-Bloods.html

Jaz mislim, da bom probala...pomoje bo veliko bolje od House of Night, Vampire Kisses ali pa Morganville Vampires al kaj so že :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Kiara
Forest Spirit

Re: Blue Bloods

PrispevekNapisal/-a Kiara » 21 jul 2010, 22:34

Evo, prebrala prvo knjigo. Hm, nevem, i kinda wasn't feelin it :S Ampak pomoje bom brala še naprej, mogoče postane napeto :) Se mi zdi, da ima potencial. Sej itak ima samo 124 strani prva knjiga, tko da... :) Ful mi je pa všeč to, da je dogajanje v New Yorku in (like Ever said) Gossip Girl varianta (hude cunjeee, luksuz...).

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 jul 2010, 06:53

Kiara evo jaz se čisto isto počutim... Neki mi ni ptoegnilo, ampak zgodba sama po sebi pa je ful dobra, tak da bom verjetno kr dalje brala :D

Stil pisanja je bolj tak...čuden :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Kiara
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Kiara » 22 jul 2010, 10:42

Jaaaaa, točno...ta stil pisanja je moteč :S Ker zgodba je čist super. No, bomo vidli naprej ;)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 jul 2010, 18:26

Kak si pa ti Schuyler izgovarjala? Jaz sem kar [šujler] je pa kao neke vrste [skajler] lol :lol: Brezvezno ime mi je, prvič, da mi ima glavna junakinja neznosno ime :lol:

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 22 avg 2010, 15:31

^ime je totalno neznosno :roll:

mene pa za razliko od vaju stil res ni motil. prizna, da nism čist vsega razumela, sam bodmo pošteni, tud v twilightu je par takih stvari, ki bi jih mogla it v slovar preverjat (pa ki jih verjetno niti povprečen nativ speaker ne razume).

bom definitivno prebrala vse. aja pa platnice so mi ful lepe

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 avg 2010, 18:20

Pri meni gre bolj za to, da so čudno oblikovani stavki, ne da ne bi razumela (to si tak poiščem al pa dam google translate pa se za drugič naučim) :?

Tak ne vem...Vse skup tak čudno deluje...Neko čudno ozračje se ustvari, ko bereš - žal znam samo tak razložit :) Recimo ko sem brala Forbidden so mi kljub grdemu PDF-ju besede ful lepo zvenele, lepo je teklo vse skupaj, tu pri Blue Bloods pa je bolj čudno :?

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 22 avg 2010, 18:44

aja aja, ne mormo vsi vsega brat. ampak hvala vseen, da si vse naložila gor

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 28 sep 2010, 09:41

2. del mi je bil precej boljši kol 1. čist sm not padla. pa ful mi je všeč ideja reinkarnacije :thumbup:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 sep 2010, 10:36

Res? Ker meni je tudi ful všeč ideja te zgodbe...tak skrivnostno, nekaj novega...samo ta stil pisanja :?

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Bing [Bot] in 1 gost