Black Dagger Brotherhood

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Black Dagger Brotherhood

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 jul 2010, 07:41

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

Še ena serija, ki je obnorela svet (Slovenije še ne ;) ). Sama se še nisem pripravila, da bi serijo začela brati, sem pa slišala same dobre stvari. Že katera prebrala? Kaj menite?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

Re: Black Dagger Brotherhood

PrispevekNapisal/-a Chloe » 27 jul 2010, 16:24

Lih včeraj sm naročila vse knjige, tako da jih zdaj nestpno pričakujem :)
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 27 jul 2010, 17:54

Trenutno sem pri 6. In so res super! Dosti akcije, ljubezni... :thumbup:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Kiara
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Kiara » 27 jul 2010, 21:29

Ohohooo..what do we have here :) Yup, bom prebrala, ko se vrnem iz počitnic :))

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 08 avg 2010, 12:25

Prebrala celo serijo v 14ih dneh!!! :drools: :drools: :drools:
Meni je ta serija daleč najboljša. Prebrala sem že Twilight serijo, pa The Vampire Diaries, pa Vampire Academy, ampak Black Dagger Brotherhood je nekaj posebnega. Dobesedno sem požirala te knjige, ko sem začela brat, sem že po prvih 50ih straneh prve knjige vedela, kaj bom delala naslednjih 10 dni :lol: Včasih sem se dobro nasmejala, včasih je pa tudi kakšna solzica pritekla. Vsaka knjiga se posveti svojemu glavnemu junaku, ampak vseeno se skozi celotno serijo vleče zgodba. Ravno pravšnje razmerje mističnosti, romantike, akcije in erotike. Moje osebno mnenje je, da je ta serija daleč najboljša od vseh vampirskih romanov, ki sem jih do zdaj prebrala. Toplo priporočam!!!
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 09 avg 2010, 19:51

Tole se pa kar dobro sliši, bo potrebno dat na seznam knjig, ki jih imam namen prebrat. :)
Pa sedma naslovnica mi je ful huda.
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 avg 2010, 19:45

Jaz bi sicer prebrala, ampak se tak težko lotim takih dolgih serij... Pa še nekak ne vem.. Ko sem vse knjige dodajala sem prebrala vse kaj se zgodi pa me je kr malo minlo :oops: :oops:

To je edina slaba stran dodajanja serij :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 23 avg 2010, 09:53

Jaz bi sicer prebrala, ampak se tak težko lotim takih dolgih serij...
Meni so pa dolge serije vredu, vsaj veš, da če ti je knjiga všeč, da imaš še vedno veliko za prebrat in dlje časa traja užitek. ;)
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 25 avg 2010, 17:23

Ko sm js to serijo začela brat, mi je bla čist ok, sam sm odnehala, ker mi ni všeč da vsakič o drugih osebah govori, oz. iz drugega vidika.
Najraj spremljam zgodbo ene osebe, al pa če jih je več, da so ves čas iste (tko ko pr MI al pa House of Night)
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 06 sep 2010, 15:09

Meni je pa ravno to bilo všeč pri teh knjigah, da je vsaka posvečena enemu brotherju in jih res v detajle spoznaš, ker je vsak od njih nekaj posebnega, vsak ima svojo zgodovino, ki jih naredi takšne karakterje, kot so zdaj in bolj štekam, zakaj je npr. Phury odreagiral na določeno situacijo v prvi knjigi tako kot je. Takrat sm mislila recimo, kak kreten je :thumbdown: pol sem pa prebrala njegovo knjigo in se mi je tista situacija čisto drugače v glavi odvrtela, pa sm bla ono "Aaajjjaaaaa, :thumbup: "

Komaj čakam novo knjigo, komaj komaj komaj čakam :drools: :drools: :drools: :drools: :drools: !!!!!!!!!!!!
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost