Morganville Vampires

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Vampirji.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Morganville Vampires

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 avg 2010, 15:08

Ok, ne morem si več pomagat...še 30 strani mam do konca, samo morem malo pavze met (kissing scene se je ravnokar končala :lol: :lol: in to ful dobra btw ;) )

To serijo sem rekla, da ne vzamem v roke, ker se mi je zdela brezvezna glede na platnice (originalne so res grde) in naslov. Halo? Morganville vampires... Že itak se sliši tak rednecks da bolj ne more bit (me takoj spomni na Smallville in podobne) pol pa še tak opis je malo čuden.

No, zgodba govori o Claire, ki je stara 16 let pa še malo in je vpisana na fakulteto. Claire je šla eno leto prej v šolo pa eno leto prej je šolo končala, ker je glavca :D :D No, to da je pametna ji ravno ne pomaga pri sklepanju novih prijateljstev, zato si nakoplje težave v študentskem domu za katerega ji starši plačujejo bivanje. Med njo in še eno od deklet pride do resnega prepira, ki Claire prisili v to, da zapusti dom. To pa je ne ustavi, da ne bi študirala dalje, zato se odloči, da bo poiskala privat stanovanje. Tako spozna Eve, Michaela in Shana. Vsak je nekaj posebnega, važno pa je, da se Claire pri njih počuti domače in dobro.

Potem pa Claire počasi začne odkrivati skrivnosti mesta Morganville, ki jo potegnejo v zanimive dogodivščine :D

Meni je nora knjiga...Bom pa počasi dodajala te dele, ker si nočem spoilat...tak da danes dodam enega na Bralnici pa ko drugega preberem, ga spet dodam pa tak... Če bi pa kdo rad mel vse dele, mi pa naj piše ZS z mailom pa bom poslala na mail ;)

Book covers:

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

Mogoče si bote mislili: "Joj, še ena vampirska serija", ampak meni je res dobra... Meni je tak všeč, ko se onadva junaka, ko bota očitno skupaj, najprej tak prcata pa kake smešne pa sarkastične izjave med njima padejo - in tu je polno tega :thumbup: :thumbup:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

Re: Morganville Vampires

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 avg 2010, 16:34

"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Ursula
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Ursula » 17 avg 2010, 00:32

Tnx, bomo počekiral!! :drools:

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 17 avg 2010, 17:09

Sm začela brat danes in mi je zelo dobra, tk d kr uživam. :D
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 avg 2010, 17:10

A ne? :D

Meni je 2. del se malo zaustavo (ker berem zdaj Unwind + ker so malo zakomplicirali), ampak prvi mi je pa bil neznansko všeč :) Ful so dobra druščina Eve, Michael pa Shane :D :D

georgina
Pixy

PrispevekNapisal/-a georgina » 20 dec 2010, 13:24

Ko končam Georgino Kinkaid in Black Dagger vzamem pa tole v roke :) :kuza:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 dec 2010, 18:55

Jaz pa sem ostala pri 3. knjigi pa nimam časa nadaljevat :( Mislim, vedno najdem kako drugo knjigo, ki jo raje vzamem v roke :shock: Miljon serij sem začela brat pa jih nisem dokončala...bad, bad Ever :?

ines1982
Elf

PrispevekNapisal/-a ines1982 » 05 mar 2013, 08:31

huh, tole sem se tudi jaz lotila brati in me je fuuuul potegnilo...Potem pa vmes začela brati nekja drugega in sem ostala pri mislim da 5. ali 6. knjigi...
Morem dokupit,)... Ima katera mogoče vse doma?

Drugače pa meni je fuuul dobra vsebina, spet mal drugačen pogled na vampirje itd...Sem imela res neko dobo, ko sem brala samo vampirje in res me je presenetilo kolk različnih pristopov se najde...

Tko da definitivno tole serijo preberem do konca,)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost