Hush, hush

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Hush, hush

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 okt 2010, 03:42

Prebrala... hmmm... ne vem zakaj, prvi del mi je bil boljši, čeprav tud za tega nimam veliko propomb :lol: Edina pripomba - zakaj šele julija pride tretji del :evil:

Patch :drools: :drools: :drools: :drools: :drools: :drools:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 okt 2010, 09:06

Ojej...ti si brala grdi PDF?

Danes je novi vzunaj: http://www.mediafire.com/?46deyg6inzk5epj

Sorry :hug1: :hug1: Da si se matrala pa to :hug1:

Je pa fajn, da si uživala :thumbup:

Evo malo bolj urejen PDF: http://www.bralnica.com/Crescendo.html
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 okt 2010, 10:09

ta drugi del sm tak dolg čakala, da bi šla verjetno brat, tud če bi bilo z roko napisan :lol:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 okt 2010, 12:09

Jaz se bom polulala :lol: :lol:

I missed Hush, hush, really... I just love books when I laugh and giggle all the time :D :D :D

Spoiler: Patch je poslal Rixona na blind date z Vee LOOL :lol: :lol:

Edit: par trenutkov kasneje se že več ne smejim, ampak sem čisto napeta pa živčna :?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 okt 2010, 12:25

Hehe, najboljše še pride, če si kje na polovici :lol:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 okt 2010, 12:29

50/355 sem :D Chapter 3 se začenja :D

Ej, a vi jemljete prepire med fictional characters who are in love seriously? Ker jaz namreč ne... meni so tak... ne vem no, vedno ko se skregata, se mi zdi ful dobro, ker vem, da se bota pol pobotala pa je neka napetost in ni ves čas sladko itd... Tak hot so mi prepiri v knjigah :oops: :oops:

Medtem ko v resničnem življenju ne maram prepirov - sploh - z mano se ne moreš kregat, ker se bom al začela jokat al pa bom kr vstran šla pa bla tiho (z razlogom, da se ne bi začela jokat) in mi je ful hudo, ko vidim koga, da se krega :?

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 okt 2010, 13:06

uf, potem še pa imaš dela :lol:

men ga je včeraj čist strgalo, sem prebrala v enem šusu celo bukvo, cel popoldan pa pol do pol štirih zjutri :kater: :stupid:

nisem mogla nehat, kr me je kar grizlo, kaj bo naprej... ko sm pa prišla do konca, sem pa mislila, da bom znorela od živčnosti in do julija me bo pobralo :mrgreen:

svaka ti čast glede prepirov, če tak odreagiraš, haha, midve se potem v real lajfu ne bi smele nikol skregat :lol:

js sm tak tip človeka, da se zelo redko skrega s kom, mislim, zlo težk je pri meni doseči tisto mejo, ko pokne, navadno se obrnem in si mislim svoje, ker se mi enostavno ne da ubadat s prepiri, po navadi pa pokne takrat, ko me kaj res prizadene. Ampak ko pa pokne, potem pa vsem prisotnim pride samo ena beseda na pamet: BEJŽMO! V bistvu sovražim to lastnost pri sebi zelo, ker ko mi ga utrga, ne šparam z besedami in vsakič znova sem presenečena nad jakostjo, ki jo moj glas doseže :aerger: Tisti, ki so mi blizu, me že poznajo glede tega in ko dam jezo iz sebe in se ohladim, mi ni problema it čez 5 min na kavo :lol:

je pa res, da je čist druga zgodba, ko me kdo namerno prizadane, tega pa enostavno ne prenesem pri ljudeh, takrat pa se nikoli ne skregam, niti ne odreagiram, ampak čakam na pravi trenutek za pay-back time, ki je vedno taaaaakkoooo sladko in ga nikoli ne izpustim. hja, tudi na to lastnost ne morem biti ravno ponosna, ampak mi je pa pomagala pri tem, da imam okoli sebe ljudi, za katere vem, da me namerno ne bodo prizadeli in kateri vejo, da jih tudi jaz ne bom nikoli. Ker tisti, ki so me ali me bi, me raje ne poznajo več (I wonder why :twisted: ), kar je moj cilj, da s takim folkom ne izgubljam časa. Karma can be a bitch :twisted:

Drgač mi je pa pri knjigah fajn brat preprirčke, sploh kake sarkastične, al pa ko kdo koga med prepirom zafrkava vmes, to se ful nasmejem vedno, al pa če kdo znori drugi je pa hladen kot led :lol: To se me veliko manj dotakne, kot pa kake ljubezenske izpovedi, tam se zjokam pol :lol:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 okt 2010, 13:47

Hehe kak je to zanimivo kak smo različni ljudje pa se vseeno super ujamemo pa razumemo :D To je kul :D

O ja sarkastični prepirčki <3 <3

Edit: Sem pri Chapter 11

Hot :D Ful zanimivo postaja :thumbup: :thumbup: Sem mislila, da mi bo bedno, ker mam najraje tisto zaljubljanje ba začetku (to sem tak že enkrat razlagala, ne bom še enkrat), ampak mi je FUL dobro :D

Spoiler: Najhuje kar se ti lahko zgodi je to kar se dogaja z Patchom pa Marcie - itak se nič ne, v to se prepričana, ampak boooooooooooooooooooga Nora :( Jaz bi bla še bolj jezna :evil:

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 24 okt 2010, 14:54

Skoraj cel dan me ni, pol pa pride tako presenečenje. :o Zdaj sem pustla Penitence. Kaj naj, Patch je hotter. :lol:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 okt 2010, 14:58

Jaz še včeraj nisem do konca naloge naredla, ker se mi ni dalo računat - samo idejo sem poiskala :oops: - danes pa tak ne vem, če bo kaj z tega :lol: Bom jutri na busu ziher naredla lol :oops: :oops: And they think I'm a good girl :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov