Hush, hush

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Hush, hush

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 okt 2012, 19:45

A pol je zdaj Patch aka Jev pussy, Nora pa fallen angel? :D

Joj, še kr nisem Silence prebrala...ampak mi res ni...res ono, ni mi...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 25 okt 2012, 20:14

Shit... mn tud ni čst nč všeč da Nora doživi neko spreobrnjenje :angel: Aja... pa Patch ma ful funny krila...mislim resno, ka bi lahk nardili slabša???? :oops:
The greatest changes in history have come when people were able to shake off what others told them to do.

Uporabnikov avatar
ninchy
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a ninchy » 28 okt 2012, 19:21

Goodbye Patch, goodbye Nora. :(
Ko boste Finale prebrale, morte še Patchov pism za njo prebrat. Sicr ne vem al je the real deal, al je fanfic al je blo v knjigi kje, k jst ga nism mela v mojem .mobiju, ampk oh so sweet :)
Matr, where's my fallen angel?! :makeout:
You're burned into my mind forever. There is nothing, nothing in this world that will ever change that.

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 28 okt 2012, 19:42

Goodbye Patch, goodbye Nora. :(
Ko boste Finale prebrale, morte še Patchov pism za njo prebrat. Sicr ne vem al je the real deal, al je fanfic al je blo v knjigi kje, k jst ga nism mela v mojem .mobiju, ampk oh so sweet :)
Matr, where's my fallen angel?! :makeout:
Kje pa si najdla to pismo?? :shock:
The greatest changes in history have come when people were able to shake off what others told them to do.

Uporabnikov avatar
ninchy
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a ninchy » 29 okt 2012, 10:01

You're burned into my mind forever. There is nothing, nothing in this world that will ever change that.

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 29 okt 2012, 18:43

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 08 nov 2012, 19:27

Jst sem pa komaj čakala na Finale, in ko je končno pršu sem začela brat pa mi je blo bolj bedno..ker sem prve tri knjige prebrala v šusu eno za drugo, od takrat sem pa že tolk drugih prebrala da sem že mal pozabla :? :025: in sem dala finale na stran in začela brat Hush, hush, zdej sm na začetku Silence, in sm ugotovila da je blo to najboljš kar sm nardila, teli Patch & Nora trenutki :022: :drools: me je pa v drugi knjigi s tole Marcie kr fajn razkajfu :evil:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 09 nov 2012, 10:53

Jaz bi pomoje mogla isto naredit.. hush hush sem prebrala, pa mi je bla FUL všeč!! Pol sem pa tak dolgo čakala Crescendo, da ko sem začela sploh nisem not padla in sem kar odložila. Mam pa doma vse dele v hardcover in bi blo škoda če se nebi zraven spravla.. :/
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Klara144
Human

PrispevekNapisal/-a Klara144 » 09 nov 2012, 18:07

Shit, jst sm pa ostala pr Hush Hush, ko se mi ne da brat Crescendo (sama sekirancija zarad Nora&Patch&Marcie Millar), zdj pa se mi je še tok drugih knjig nabral, da ne vem, če bom kdaj sploh prišla do 2.dela. :?

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 09 nov 2012, 21:31

Ja saj, hvala enako..meni knjige že pol leta stojijo na polici, pa se vedno spravim k enim drugim prej.. Ampak bom..enkrat..kmalu.. :? .. če sem si jih že kupla :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov