Halo

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Halo

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 okt 2010, 19:15

Ja :thumbup: Meni je ful všeč, če je v takih knjigah malo bolj razloženo ozadje - če še nisi, preberi Mortal Instruments - ful dobro glede angelov pa tega :thumbup:

Sicer ne raziskujem, ker nimam časa, ampak mi je pa zanimivo glede teh tem :)

Če se kdaj odločiš, da bi nam kaj več o tem povedala, lahko komot novo temo odpreš v tem forumu Angeli pa noter pol pišemo teorije pa primerjat :) Zna bit zanimivo :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 14 okt 2010, 21:34

Ja :thumbup: Meni je ful všeč, če je v takih knjigah malo bolj razloženo ozadje - če še nisi, preberi Mortal Instruments - ful dobro glede angelov pa tega :thumbup:

Sicer ne raziskujem, ker nimam časa, ampak mi je pa zanimivo glede teh tem :)

Če se kdaj odločiš, da bi nam kaj več o tem povedala, lahko komot novo temo odpreš v tem forumu Angeli pa noter pol pišemo teorije pa primerjat :) Zna bit zanimivo :)
Sem prebrala Mortal instruments in mi je nekako tko dobro kt Dimitri/Rose zadeva. Komi čakam da pride vn nova ker tm se bo šele žurka začela pomojem. :D

Pa zanima me kako se novo temo odpre :$ Ker bi jo fuuuul rada. :D Sploh ker mam res naštudirano to.
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 okt 2010, 07:58

O ti je uspelo :thumbup:

Že letim brat :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 okt 2010, 12:44

okey. razumem. ampak še zmeri nebi glih rekla rawr baby če bi vidla enga odlakanega očupanega dolgega. juck. :D hvala bogu da imave različen okus za tipe kaj bi se zgodil če bi mele istega. hoho.
Hmmm... sej je to govora o laseh ne? Mislim... hmmm... lasje ki so dejansko na glavi... mislim... na lobanji... Ker "odlakanega" pa "dolgega" mi zdele nekak ne gre skupaj z mojo temo... :mrgreen:

Ne vem zakaj, ampak men je to ful dobr, če ma tip urejene dolge lase, poudarek na "urejene", pa enim ful pašejo dolgi lasje. Sicr jih noben moj tip do zdaj še ni mel, sam všeč mi pa vseeno je :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 17 okt 2010, 18:59

okey. razumem. ampak še zmeri nebi glih rekla rawr baby če bi vidla enga odlakanega očupanega dolgega. juck. :D hvala bogu da imave različen okus za tipe kaj bi se zgodil če bi mele istega. hoho.
Hmmm... sej je to govora o laseh ne? Mislim... hmmm... lasje ki so dejansko na glavi... mislim... na lobanji... Ker "odlakanega" pa "dolgega" mi zdele nekak ne gre skupaj z mojo temo... :mrgreen:

Ne vem zakaj, ampak men je to ful dobr, če ma tip urejene dolge lase, poudarek na "urejene", pa enim ful pašejo dolgi lasje. Sicr jih noben moj tip do zdaj še ni mel, sam všeč mi pa vseeno je :mrgreen:

Ja ja. To je bil govor o laseh. Lahko pa rečem da ponavad kar pretiravam tko da se ne rabiš bat nekih weird dvojnih pomenov hahaha. :lol: Hmm pa veš da sem šla prou gledat potem na net keri tip bi mi maybe biiil všeč z dolgimi lasmi ane. Poudarek Urejenimi. hehe. No ja lets see:
- Orlando Bloom a.k.a Legolas hahaa.
- Captain Jack Sparow on your service too
- Brad Pitt not everywhere just on some photos
- Jim Morrison pevc od The Doors je meu douge lase in mu je ful pasalo...
- Beckham je tut kr no.
- and it looks very good on some sexy japanese guys you know
SO I GIVE UP.! YOU ARE RIGHT.
Hmm zdaj pa še en komentar na Halo, da ne bo nek weird offtopic. Hmm. Tuki v knjigi je Gabriel total guy. In glede na to da je splošno prepričanje da naj bi angel Gabriel bila ženska, si nekako ne morem predstaulat such karakter to go to waste. :D In ja. Team Gabriel. Jup jup jup. :)
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 30 okt 2010, 17:25

1. dolgi lasje FTW. in ja gabriel mora bit fucking hot. a ma še kdo filing, da se bo slej ko prej (ok verjetno slej) zapletu z molly? ok ne tko kot beth pa xavier, ampak čist mal, tko randomly kao, al pa da se bosta vsaj ful dobr razumela?

2. men se je na trenutke kr mal vleklo vse skup. sploh vse une scene okol maturanca. zakaj pa xavier ne bi mogu it na maturanca z berglami? sej ni poanta v plesu, right?

3. mal prevečkrat se mi je zdej, da je to da so angeli čist postranskega pomena. vsaj pri beth. ok sej na vsake tolk omeni, da jo je razmerje z xavierjem čist preokupiralo, sam še vseen bi lohk kej več blo o "gods plan etc."

no, da se ne bom sam prtožvala: drgač je blo čist fletno brat. nasleden del bo pa itak good vs. evil, ker je evil treba ornk porazit, a ne

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost