Maximum Ride (James Patterson)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Maximum Ride (James Patterson)

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 jan 2011, 08:49

Je že kdo bral to serijo? Jaz sem včeraj prebrala prvi del in moram reči, da mi je zelo všeč. Odmislimo to, da so noter otroci in da je max. starost 14 let (Max :D ), ful je fajn za malo možgančke sprostit + vmes so zmeraj kaki smešni komentarji :)

Slika Slika Slika Slika Slika Slika

V bistvu ta serija ne bi ravno spadala pod angele, ampak jo bom tu pustila zaradi a) Angel in b) ker vsi izgledajo kot angeli :)

Moja najljubša junaka sta itak Max in Fang <3 I mean, če bi Fang bil 3 leta starejši bi bil čisto zrel za svojo serijo pa ziher bi bil ful naval hehe :) Ful ma skoz neke sarkastične komentarje, tih je, skrivnosten, najboljše pa je, da z Max vedno isto mislita :)

Potem takoj naslednja je Angel <3 Iggy, Nudge in Gazzy pa so mi nekje na istem mestu :) So mi zanimivi in jih rada berem :)

Zdaj tu ni za pričakovat kake Mortal Instruments, Hush,hush, Vampire Academy ali pa Demon's Lexicon. Je vseeno še vedno malo bolj serija za najstnike (če rečemo, da se najstništvo začne pri 12 letih recimo), če mene vprašate :) Ampak meni je všeč, prvi del sem v enem šusu prebrala :)

Pa še malo slikic, menda je manga tudi po tem napisana.

Slika

Slika

Slika

Slika
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Maximum Ride (James Patterson)

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 jan 2011, 21:42

Ta pisatelj pa res dobro piše :)

2. del mi je bil še boljši...

3. mi je to zdaj naj naj :)

Hmmm...zakaj? Let's just say, da sem končno dobila to za kar sem navijala od prve knjige hehe :) Pa še taki nepričakovani zaplet je nastal, da ne morem verjet :shock:

Book are really good distraction - just like designing <3
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost