Fallen

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Fallen

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 jul 2010, 21:44

Slika

Spet obvezen trailer za pogledat: http://www.youtube.com/watch?v=Um8473tJCMs

Pesem ROX ne...meni je noro dobra :D :D

Knjiga, mi je bla ful všeč...ker je dejansko bil kar velik preobrat na koncu + meni so take zgodbe najboljše...to me je že pri The Immortals ful navdušlo, da pač je en tak ultimate love of all loves :) Večni romantik pa to :)

No, dejstvo je, da se gre o angelih, vendar čez celo zgodbo nekak nimaš občutka...Jaz sem vedla, ker sem pač prebrala pa ker so se ženske čudle, da ni blo govora o angelih, samo na koncu...Tak pa če veš, da je fora angelov, si bolj pozoren pa opaziš določene zadeve :)

Všeč mi je good vs. evil, všeč mi je, da glavna igralka ne dobi takoj to kar hoče :lol: in všeč mi je celoten zaplet in razplet in to kar mislim, da bo sledilo v drugih knjigah :)

Naslednji del te serije je Torment:

Slika

Nora platnica spet...Res...mene, če platnica ne pritegne, zelo težko vzamem knjigo splog v roke :)

Izide pa konec septembra :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

Re: Fallen

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 jul 2010, 21:46

Cast, ki jo želijo: http://www.youtube.com/watch?v=oOB8kojs ... re=related

Samo dejansko Alexa ne smejo dat za Daniela...OMG...kdo bo potem Jaca igral? Ker itak igralcev pa ne bodo posojali lol :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 04 jul 2010, 18:15

a pa to bojo filmi po čist vseh knjigah? al to samo fani mal zapretiravajo?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jul 2010, 19:17

Za Fallen ni uradno :) Za zdaj sem nekaj v tem smislu prebrala samo za VA, MI, Host pa mislim, da je to to :)

Je pa kul tak malo raziskovat kdo bi lahko igral :D :D

Tak da ja, fani pretiravamo :D

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 04 jul 2010, 20:50

aha kul. ker se mi je zdel mal nerealno, da bi kr za vsako knjigo še film posnel. trg tega verejtn ne bi prenesu. mogoče zdej še kakšen let al pa dve ja, več pa ne. folk bi se naveličou po mojem

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jul 2010, 23:04

Ja, verjetno res :) Že tako ali tako je zadnje čase ogromno filmov in nanizank, ki so posneti po knjigah...Al pa jaz same take gledam :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 06 jul 2010, 16:07

Nah, če pa jaz tudi opažam, sploh odkar sem na goodreads prijavljena in spremljam kaj drugi folk bere, da je vsaki 2. film/serija posnet/a po knjigi :) Pa ne pretiravam. Komot bi lahko brez iskanja naštela 10 prihajajočih ali pred kratkim predvajanih filmov, ki so posneti po knjigah. Ki so še le vse serije.

@Ever
Zakaj bi vsi radi Alexa meli?! Mislim, v Beastly igra, zdaj snema I Am Number Four, potem tu berem, da bi ga naj radi v Fallen vidli. Pha! On je Jace dammit :D

Meni Fallen sploh ni bil všeč... pa mam drugače rada angele in eternal love stuff.
Mislim da je bla to prva knjiga, ko sem se res namučla, da sem prišla do konca. :) Tak pač je ne.. Hvala bogu ni vsem vse isto dobro. Te bi bil svet tak boring heh.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 jul 2010, 16:13

Ja, meni se isto zdi! :)

Ne vem zakaj hočejo met Alexa lol :D Samo ne sme, če je Jace...ker prvič ko bo igral v kakem takem filmu, pol ne bo v drugih uporaben več... Pa itak Daniel čisto drugače zgleda...A ni on bolj temen? Al pa se samo meni zdi, sem že malo pozabla :D

A Beastly je tudi že film al kaj? To od Alex Flinn? To ko sem jaz začela brat pa sem raje pri 1. poglavju (3 strani uvoda sem prebrala) nehala, ker vem da bi čisto noter padla pa je zdaj čas, da se ukvarjam z matematičnimi pravljicami, ne takimi :D

The Fallen tak jih ful malo poznam, ko so ful navdušeni :D Kaj te vem...v nepravem času je prišla tudi ven, ker je izšla podobno kot Hush, hush. S Hush, hush pa se tak nič ne more primerjat :) Še posebaj ne angel vs angel...itak Patch zmaga :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 06 jul 2010, 16:35

Problem bomo meli, ja, kaj se Alexa tiče. Tip je nekam zaželjen postal :)

Jap, Beastly je že kar nekaj časa posnet. Se prvotno bi mogo prit zdaj 1x v kina, samo so ga šli in prestavli vse na marec 2011 (in to vse samo zaradi enega drugega muvija :roll: ). Ova punca od Efrona not igra. Če nje ne bi blo, bi še mogoče film pogledala. Nekah je morem prebavit. Definitivno pa komaj čakam na I Am Number Four. Cast je že sestavljen skoraj iz samih takih, ko jih rada gledam (Timothy Olyphant, Dianna Agron, Kevin Durand, Alex Pettyfer).
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 jul 2010, 10:04

V vseh filmih pa res ne more igrat :D

Sem pregledala vse glede Beastly, can't wait da bo na voljo :) Mi je všeč Hollywoodska verzija, da niso naredli take pošasti kot se je spomnim iz risanke haha :lol: :lol: To bi blo malo too much :lol:

Da ne bomo OT, ker ma Beastly svojo temo :) Kaj pa mislite, da se bo v nadaljevanju dogajalo? A bote sploh prebrale nadaljevanje (večina vas ni bila tako zadovoljna s prvim delom)? :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov