Fallen

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Fallen

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 sep 2010, 18:05

Platnica 3. knjige: Passion

Slika

2011 izide
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 30 sep 2010, 18:55

Lepa slika ful, sam je površno urejen, tk preveč fejk svetloba pa to
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 01 okt 2010, 14:05

Js ne morm več... Moje oke so že čist zabuhle... Vsakič ko pridem na bralnico je tolk novih knjig, ki jih MORAM prebrat, da ne sledim več... in itak... vidla platnico od Fallen in kaj je blo... brala do 4.30 zjutri!!!!!!!!!!!!! In zdej hodm po svetu ko zombi in sm skor zaspala v štarcuni naslonjena na vozek... Pa sm rekla: ta vikend pa spim!!!! Ja seveda, že loadam Torment, pa I am number four, pa Halo me že čaka na disku... JS NE MORM VEČ!!!! Bralnica me bo ubila!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 okt 2010, 14:19

Ojoj :lol:

Važno da mate/mamo zaloge :hug1: Mislim, da bomo vsi kmalu zombiji haha :lol: Ne, jaz bom kr Shadowhunter ostala :D

Meni je tudi slika všeč, ampak ni mi všeč obdelava slike... Prvi dve platnici sta miljonkrat boljši :thumbup: Škoda... ker če bi to sliko tak uredili kot sta prvi dve bi noro dobro prišlo...Pa da bi na drugo stran (se pravi v našo levo) bla obrjena :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 01 okt 2010, 14:28

Meni je prva platnica še lepša kot druga... Tretja je pa mal preveč vijolična pa svetla... Čeprav po moje so hotl nardit efekt megle... ampak vseeno... Prva platnica mi je res UAU! In tud knjiga je UAU :P
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 01 okt 2010, 18:48

Ja verjetno so res probaval meglo. Sam ko jim ni ratal, pa dvomim da so se sploh trudli.
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 03 okt 2010, 02:18

Joooj, zdaj ko sem prebrala Torment počasi prihajam v dilemo... al naj bom obsedena z vampirji al z angeli, nekam so mi ta krila sexy postala :lol: Obstaja kaka knjiga ko se angel preobrazi v vampirja ali obratno, mislim da bi jo šla takoj brat :D

Komaj čakam tretjo knjigo!!!!!!!!! :rock:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 okt 2010, 19:14

:thumbup: :thumbup:

Jaz ne bom brala - sem prvih par strani pa nočem neki preveč zdaj not padit... itak bom že ful panična, ko bo Angel na voljo :) Bom šparala čas za branje za takrat :D

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 14 okt 2010, 00:48

A sam meni Torment ni všeč? :cry:
Mogoče sem sama kriva, ker sm bla ful navdušena nad Fallen in sem imela velika pričakovanja in moram reč da nism preveč navdušena. Še več vprašanj imaš, kot ob koncu prve knjige. Po moje Luce mora bit več kot navaden človek. Premalo akcije... Konec mi je biu še najbolj všeč.

A ta platnica za 3.knjigo je 100%?Ker men je ful čudna in ne verjamem da bo ta(no upam da ne bo...)
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 12 dec 2010, 16:18

Joooj, zdaj ko sem prebrala Torment počasi prihajam v dilemo... al naj bom obsedena z vampirji al z angeli, nekam so mi ta krila sexy postala :lol: Obstaja kaka knjiga ko se angel preobrazi v vampirja ali obratno, mislim da bi jo šla takoj brat :D

Komaj čakam tretjo knjigo!!!!!!!!! :rock:
haha ta komentar čist zmaga :lol:

glih prebrala torment. ful zadovolna s koncem. nej si punca vzame cajt pa razmis :thumbup:

sm mela pa mal probleme na začetku, k se ful stvari nism spomnla. mogoče res ni tko neumno, k majo ene knjige, da se nazačetku ful obnovijo/razložijo stvari (npr. house of night). za take pozabljivce kot sm jest :oops:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost