Fallen

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Fallen

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 06 jan 2011, 20:30

Slika

I SO don't like this series, ampak hell, covere pa ma svetove. Sploh če daš vse tri skupaj...

Slika Slika Slika
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Kejtie
Elf
Kraj: Portorož
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kejtie » 05 apr 2011, 08:42

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rxDwHVy0 ... grec_index[/youtube]

Full dober book trailer!
"We are born, we are shadows, we cast shadows of our own, and then we are gone." - Hugh Howey, Wool Omnibus

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 17 jun 2011, 13:24

http://www.2shared.com/file/zvEhLwoP/Pa ... _Kate.html

na zgornjem linku si lahko downloadate passion. sem jo tudi dodala v bralnico.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 17 jun 2011, 13:31

Jz sm lih včeraj začela brat in moram reč da začetek mi ni všeč. Očitno bo ful preskakovanja v preteklost. Prva knjiga mi je bla fuuuul všeč, pol druga mi ni bla, saj sm pričakovala odgovore na vprašanja, na koncu sem jih imela še več. :thumbdown: Tko da res upam da bo Passion dobra in bo popravla začetni vtis...
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 18 jun 2011, 21:32

This book sucks so baaaad :cry: :cry: :thumbdown: Pa tko sm se veselila. Res je škoda ker sama ideja zgodbe je super (Daniel pa sploh :drools: ) amak ta knjiga me je res razočarala. Nad Fallen sem bila navdušena, pol Torment je biu tui kr neki sam sem še vedno nekako upala da se bo v tej knjigi kej razrešlo. In glavni ženski lik Lucinda mi gre takoooo na živce, še celo tista Marcie (Hush, hush) mi ne gre tolko na živce(pa ne morem je prenest).
Kaj me je zmotlo pri tej knjigi: samo potovanje v preteklost od drugega do predzadnjega poglavja. In to je blo res BEDNO kajti popolnoma nič novega nisi zvedel, vsak skok nazaj ista situacija: he kisses her, she dies. Al pa da jo Daniel za las zgreši(kajti skušo jo ujetz medtem ko ona potuje po preteklosti). Tudi tisti Bill ki je potoval z njo, si tkoj vedel kdo je :roll: In res ne vidim poante te knjige. Ker ne odgovori na nobeno vprašanje. Tko da res bo Lauren Kate imala veliko dela v Rapture, kajti to je zadnja knjiga. Ampak vseeno jo bom prebrala, kajti če sm prebrala že vse te tri, bom pa tudi zadnjo. Sploh ne vem kaj bi dala kot pozitivno stran knjige mogoče Daniela, res se vidi kolko jo ma rad in kako trpi vedno ko umre...

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 14 jul 2011, 17:31

Hell, did you know that? Alax Pettyfer bo igral Daniela.
http://www.imdb.com/title/tt1564777/

Dejansko sploh nisem vedla, da bo film. Ampak ok.

Aa kera ve še za kako serijo/knjigo po kateri bodo snemal film? jst vem za Vampire Academy, Mortal Instruments, Hunger Games, Shiver, The Host pol se pa že počas neha.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 14 jul 2011, 20:04

shiver bo tud film?! najbl srečn otrok sm! glih zdej berem 3. del pa sm že prakrat pomislila, kolk bi blo kul, če bi film posnel.

pa kaj res mislejo alexa za vse take filme ponucat? dejmo ga še v hunger games, aja ne čai, tam so zgolj navadni ljudje. šit no, zapretiraval na fertik

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 14 jul 2012, 17:38

Sm že slišala, pa nism brala nč še... mogoče kdaj ;D
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 14 jul 2012, 18:41

Ta serija je imela tako velik potencial, but it really sucks so bad. Ni mi všeč kako piše Lauren Kate.

Uporabnikov avatar
frankie
Pixy

PrispevekNapisal/-a frankie » 01 sep 2012, 12:28

Evo, zdej se spravim na to serijo, da vidim kok je bedna ;) trenutno mam na seznamu same 'bedne', po Fallen še Fifty Shades, ampak moram, da vidim 8-) sem en firbec

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost