Angelfall

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Angelfall

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 jan 2012, 16:20

Nova serija v kategoriji Angeli :D

Slika
It's been six weeks since angels of the apocalypse descended to demolish the modern world. Street gangs rule the day while fear and superstition rule the night. When warrior angels fly away with a helpless little girl, her seventeen-year-old sister Penryn will do anything to get her back.

Anything, including making a deal with an enemy angel.

Raffe is a warrior who lies broken and wingless on the street. After eons of fighting his own battles, he finds himself being rescued from a desperate situation by a half-starved teenage girl.

Traveling through a dark and twisted Northern California, they have only each other to rely on for survival. Together, they journey toward the angels' stronghold in San Francisco where she'll risk everything to rescue her sister and he'll put himself at the mercy of his greatest enemies for the chance to be made whole again.
Bom kar od ene "prijateljice" iz Goodreads komentar skopirala:

Slika

Ta knjiga je res ena boljših iz kategorije angeli. Tokrat angeli niso dobra bitja, niso angeli varuhi, ampak so strašna bitja, ki so prišla uničiti naš svet. In kaj narediš, ko si dekle z misijo rešiti svojo maljšo sestro izpod krempljev angelov in ti preostane le pomoč enega angela? Prisiliš ga, da ti pomaga. Najprej ga rešiš, nato pa ga maltretiraš :D

Res dobra knjiga... dialogi so ful dobri, romance ni nekaj ful dosti, ampak so vsa čusta res močna in se včasih lahko ob dialogih hihitaš, drugič pa boš dobil živčni zlom, ker sta oba glavna junaka tak trmasta in sovražna drug do drugega :)

Priporočam, FUL! :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Angelfall

PrispevekNapisal/-a Lisa » 15 jan 2012, 17:12

siši se fa***ng dobr.
Je že na moji to read listi. <3
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
matty
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a matty » 23 okt 2012, 15:48

Joj, ta knjiga ROCKS! Že en čas nazaj sem jo prebrala, pa je res svetovna.
Kdaj pride nadaljevanje? Enkrat naslednje leto, al nekaj takega?
:020: :024:

To moram dobit takoj v moje roke!
Punce - obveščajte me, ok?
:014:
He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.
- George Orwell

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 30 okt 2012, 13:07

sounds great! :P

torej, bi se jo dal ket dobit? :024: (pomožnost epub ali pdf?)
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 okt 2012, 13:13

nymeria, maš na mailu :)

Jaaaa, komi 2013 pride nadaljevanje :( :(
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren

PrispevekNapisal/-a nymeria » 30 okt 2012, 21:30

prebrala v par urcah in morem se strinjat z ever,
FUCKING AWESOME!

Čeeeprov mi je šel ta "I have to do every-fucking-thing for paige" preeecej na žiuce od začetka. Samo potem sem ugotovila, da je to zato, ker nimam nubenga tko bliz da bi dejansko šla za njemu na konc sveta pa še čez. sucks to be an only child.
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 31 okt 2012, 08:33

Ja...ko maš enkrat sestrico (al pa bratca) - še posebi mlajšo - maš fullll feeling, da moraš za njo poskrbet... Še posebi, če si kot mali dosti skrbel za njo pa to... jaz mam ful taki instiknt, ampak žal ne morem in potem me muči in se sekiram sama v sebi kak bi ji lahko pomagala pa ji ne morem...

Ful je bad to...pa so rečmo da vsakdanje stvari... niso normalne, ampak res je, da majo eni še hujše :)

Meni so res všeč knjige, kjer se glavna junaka ne zatreskata takoj pa si ne skočita takoj v objem...prav kul je to :D

Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 31 okt 2012, 09:41

zakaj zakaj zakaj je vedno tko da tiste knjige, ki te ne zanimajo kej preveč majo že zuni nadaljevanja, tiste ki jih pa ne moreš čakat pa pride nadaljevanje vn šele nasledn let? VEDNO rečejo nasledn let. K da se mi da čakat. ni fer. :118:

drgač je svetovna knjiga. se ne morš odlepit od nje. tko ko ste že rekle, ful je dobr to, da se ne zaljubita takoj v sekundi, k se vidta. neki čist neobičajnega je tole, res. v dobrem smislu. <3
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 02 nov 2012, 15:12

Do want <3
A jo že 'mamo'? :)

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren