Angel

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Angel

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 jul 2010, 17:16

"The only good angel is a dead angel."

Slika

Uradna stran: http://www.angelfever.com/

Angel fever is spreading... Angels are all around us: beautiful, awe-inspiring, irresistible. Ordinary mortals yearn to catch a glimpse of one of these stunning beings and thousands flock to The Church of Angels to feel their healing touch. But what if their potent magnetism isn't what it seems?

Willow knows she's different from other girls. And not just because she loves tinkering around with cars. Willow has a gift. She can look into people's futures, know their dreams, their hopes and their regrets, just by touching them. But she has no idea where she gets this power from. Until she meets Alex…

Alex is one of the few who know the truth about angels. He knows Willow's secret and is on a mission to stop her. The dark forces within Willow make her dangerous – and irresistible. In spite of himself, Alex finds he is falling in love with his sworn enemy.

Just a thought: Zakaj so zadnje čase vsi moški junaki Alexi?

Drugače pa meni se zdi obetavna, žal izide komaj 1. oktobra 2010 (bo pa vsaj en razlog zakaj se tega datuma veselimo :lol: :lol: )

Prvo poglavje pa lahko preberete tukaj: http://seeinside.usborne.com/default.asp?id=4526&site=4
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

Re: Angel

PrispevekNapisal/-a Monika » 30 jul 2010, 17:30

Opa, fresh meat. :thumbup: Uf angeli, obvezno bom prebrala. :D
btw. Alex je zelo lepo ime, bi ga še mojemu otroku dala. :oops:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 30 jul 2010, 18:49

**My thoughts, ko sem prebrala opis knjige**
"Spet angeli? Ajde, se so über smexy, če jih "prav" napišejo. Bi brala to? I mean, 10 drugih knjig o angelih maš dodanih na goodreads, se splača met še eno več? Nah, bo prišlo to na mojo interno "maybe" listo.

...In kaj za boga so mislili z "Eoin Colfer reinvented the fairy, Stephenie Meyer reinvented the vampire, L.A. Weatherly reinvents the angel!" Kdo je Eoin Colfer nimam pojma, zakaj je Meyerjeva reinventala vampirje razumem, ampak Weatherlyjeva pa ja ni prva, ki bi se angelov lotla. Ah whatever, Sabina. Že vejo kaj delajo.. and besides it's so not important.

**My thoughts, ko sem odprla to temo**
Uuuu, prvo poglavje! *must read now* Slika

**My thoughts, po prvih petih besedah**
Haaha ne morem verjet, da mi je lahko en lik že po petih besedah všečn. Dobro, Porsche Carrera ni glih my "type" of a car, but the "No, I bet you don't" got me hooked. To more prit na mojo to-read listo. Jeez, I'm pathetic.

^^Ja, dejansko razmišljam tud v angleščini :D :lol:
Samo cover je pa grdi. Vsaj meni. Vem, kaj so hotli dosečt s to punco, ampak IMO jim je spodletelo. Preveč zgleda ko ova iz Kroga.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 jul 2010, 18:54

Haha! Neki takega se je tudi meni zgodilo ja, samo da še nisem šla brat tega uvoda in prvega poglavja, ker sem bila preveč zasedena z Yuki in Zerotom :lol: :lol: Ampak mi je zelo všeč bil ta uvod, ki sem ga prilepla ;) Bom kasneje prebrala :D

Res zgleda tak ko iz kroga ja...meni ful evil deluje - tudi tisti stavek - tak da se mi zdi, da kar paše...And we like evil, don't we? :lol: :lol:

Monika, ja, meni je tudi lepo, zato pa opazim, da se vsepovsod pojavlja :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 30 jul 2010, 19:22

Se jaz še tud nisem poglavja prebrala. Hehe po prvih petih besedah sem mogla takoj letet na goodreads in tu sem. :)

Ja, se more zgledat evil. Samo hrati bi pa mogla delovat tud sweet & innocent. :D
Ta punčka na sliki pa je, kljub snežno beli oblekici, samo evil. Pa še to Krog-evil, and that's not the greates kind of evil hehe. Ampak se pravijo, don't judge a book by its cover.

BTW, Willow (ali pa Willa) je tud lepo ime. Vsaj meni :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 jul 2010, 19:46

Sem se odločla, da ne bom brala, ker mi je prvih par strani blo ful všeč in potem bom spet cela živčna tak ko pri The Dark Divine :lol:

Willow je ful lepo ime ja :D

Pravijo že ja :D Samo mi vsi to delamo :lol:
In kaj za boga so mislili z "Eoin Colfer reinvented the fairy, Stephenie Meyer reinvented the vampire, L.A. Weatherly reinvents the angel!" Kdo je Eoin Colfer nimam pojma, zakaj je Meyerjeva reinventala vampirje razumem, ampak Weatherlyjeva pa ja ni prva, ki bi se angelov lotla.
Tega jaz tudi ne razumem....Eoin Colfer je pa drugače napisal/a Artemis Fowl (ful popularna serija, ki jo še morem dodat na Bralnico, samo je nisem nikoli brala).

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 31 jul 2010, 16:57

Dammit... Prvo poglavje prebrala, zdaj pa hočem dalje brat.
Pa kot da nisem vedla, da se bo to zgodlo. Neee, jaz grem kljub temu brat. :)

BTW, tudi Willow mi je bla všečna že poparih besedah. Plus, nea dobi epileptičnega napada, če si more roke umazat. Take so redke. :P

Nina (njena frendica): "Willow. You look like...I don't know; I don't think there is even a word for it.
Willow: Really? Cool. That means I'm unique, right?

^^Hahah priceless :D

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 31 jul 2010, 19:14

Jaz sem tudi prebrala. Ful mi je všeč. Alex ima Porscheja kar je not bad, Willow pa popravlja avte. :shock: I like it. :lol:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 31 jul 2010, 20:05

Ta tema je zaživela pa knjiga še sploh izdana ni :lol: I like it a lot :lol:

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 01 avg 2010, 17:07

Sem šla prebrat pru poglavje in zdej hočem šeeee mi je pa ful dobr napisan in liki so ful hudi. :thumbup:
willow je pa spljoh zakon, k je taka, ammm... normalna. mislm ni tko razvajena, pa ne boji se da bo umazana :D
kdaj bo pa za to ebook?
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost