Angel

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Angeli.
Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

Re: Angel

PrispevekNapisal/-a Monika » 13 nov 2010, 19:14

Jaz tudi. :?
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 nov 2010, 18:35

It's getting better and better :)

Road trip FTW - Staying at the motel FTW :rock:

Edino kar mi ni super všeč je, da ko drugi pripovedujejo, da je v 3. osebi... Tak nisem navajena tega - raje bi mela, da bi vse pripovedovala Willow iz 1. osebe ednine ali pa da bi se Willow in Alex menjavala iz 1. osebe ednine ali pa da bi bilo vse v 3. osebi...

Ampak ok, do konca bukve (haha - mp3ja) se bom že navadla :)

I'm still having problems with laughing and giggling at the bus station, bus and school :lol: Ful sta sweet <3
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 17 nov 2010, 15:36

14. poglavje ravn preposlušala :bowdown: me prav zanima, kaj bo naprej :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 nov 2010, 19:36

U, vodiš me :D Jaz sem komi 9 al kak že... prej sem Moniki povedla pa sem do zdaj pozabla hehe :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 nov 2010, 09:01

O.M.G. chapter 14 al 15 ni važno keri - CABINE SCENE! :D :D

Te cabine scenes so res ful nore ne :D You want your favorite characters to hook up? Just send them into cabine :D

Še samo 4 al 5 chapterjev mam do konca :( :( Pa včeraj sem uro pa pol poslušala 2 chapterja, ko bi jih prebrala ziher enih 5 - vsaj ponavadi je tak - ni mi jasno, ker ta ženska ful hitro bere :D

Všeč mi je, da enkrat za spremembo ne slišim stavkov v mojih dramskih sposobnostih, ki so bodisi monotone bodisi pretiravam - ampak da slišim kak dejansko stavek zveni :)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 20 nov 2010, 13:33

pdf-ja pa še zdaj ni ne? :th_cry:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 nov 2010, 13:36

Nop :(

Idi poslušat - Monika je tudi 2. probala pa ji zdaj gre kr fajn :D Razen da je zaspala enkrat vmes - jaz sem tudi :lol: :lol: To se ti takoj zgodi, če ležiš pa maš zaprte oči - tak da raje odprte :D Drugače pa je ful fajn :) Sploh ne moti glas :)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 20 nov 2010, 13:42

Pa js si to sploh ne znam predstavlat, kak je poslušat knjigo, po moje bi mi blo full smešn :? Pa zihr bi me zmotlo to, da bi bla kaka scena drugač "prebrana", kot bi jo js prebrala, ker ko mam tekst pred sabo, js ponavadi (ko se mi domišljija vklopi na polno pa to) se tak vživim, da v glavi čujem različne glasove od oseb, ko se pogovarjajo, al pa če je kaj sarkastičnega, že kar vidim pred sabo kak kdo zavija z očmi al pa si norca dela :lol: Ko kr sama sebi interpretiram, kak bi edn reku recimo "ooohhh pleeeea...seeee" pa mam v glavi ono zategnjeno faco ko sama sebe po čelu prtegne :lol: Body talk pa to :lol: Da ne govorim raje, kake slike se mi odvijajo pred okami, ko so kake love scenes... Neprecenljivo :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 nov 2010, 13:54

Same here - ampak se vseeno ful vživiš :D

Sej zadnjič sem menda pisala - ful je bla ena scena, ko sem bla šokirana pa prav tak šokirano faco naredim, dvignem obrvi ful visoko ala WTF je to zdaj - te pa glih reče, da so Willow skor obrvi odletele v zrak kak je bla šokirana :lol:

Tak, meni je fajn no :) Ta ko bere mi je dosti boljša od one ko je brala TDD :)

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 20 nov 2010, 15:48

Sprva sem jaz bla tud ful proti in vse to, ampak me je Ever pregovorila. In sploh ni tak grozno! Edino kar mi ni všeč je, ko ta bralka govori kot Alex, taki čudni globoki glas naredi. :? Je pa malo drugače, ampak dokler ne bo pdf-ja je to še najboljše. Pa že zaradi zgodbe, ki je super, se splača poslušat! :thumbup:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost