Nevermore

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

Re: Nevermore

PrispevekNapisal/-a larlopz » 05 okt 2010, 18:45

Aaa :drools: :drools:
Sm nekje na polovici... pa me tak vlečee! Zelo mi je všeč do zdej, oa kak je misteriozno me prou zanima kaj bo naprej! Super knjiga!
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 07 okt 2010, 21:58

Končno sem jo prebrala. Wow, kiri zaplet pa kiri konec. Spisek knjig ki jih naslednje leto nestrpno pričakujem se vse veča in veča :) Definitivno je nadaljevanje knjige Nevermore na top 5 listi :)
Imam pa sicer ena vprašanja, ki nisem čisto vse razumela :oops: Bom napisala z rumeno da koga ne spoilam...

1. What the hell is Varen?? Ok, hight school boy, sam nism razmela kaj je da je lahko ustvaril povezevo med svetovoma??
2. No in isto za Reynolda in Lilith. Kdo sta. Ful nism razumela kaj so te osebe iz tega druzga sveta.
Npr. zakaj je Reynolds to na koncu naredu kar je naredu. Ki na koncu je blo wtf why??
In tudi Lilith?? Who is she: is she a bitch or not??
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 okt 2010, 22:44

Varen je navaden fant, ki je pač dobil to moč, da je lahko vzpostavil sanjski svet - dobesedno sanjski, saj se je v njega vračal vedno ko je spal... Mislim, da je to moč dobil z tisto knjigo od Edgarja Allana Poe-a, nisem pa prepričana :)

Vsi ti sanjski liki, niso nuno zlobni, ampak želijo si, da bi ti ostal v svetu, oni bi pa s tem lahko pobegnili v resnični svet - tista grozna bitja so samo plod domišljije, med tem ko sta Lilith in Reynolds nekak doma v tem sanjskem svetu - do katerega je tudi Poe dostopal - ona dva sta tista izgubljenca, ki jima je sanjski všeč bil tak všeč, da sta izgubila stik z realnostjo - ostala sta za vedno ujeta, dokler ne najdeta nekoga s pomočjo katerega lahko prideta ven... Lilith se je hotla naselit v Isobel, ampak ona tega ni dopustila...

Reynolds pa ne vem kam je šel - ni se ravno v Varena naselil, ampak je pomoje kar v svojem telesu ostal... ne vem točno, to sem bolj površno brala :oops: :oops:

Sorry, ko tak nejasno pišem - popravljam komp pa sem rahlo živčna :(
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 07 okt 2010, 22:51

Hvalaaaa. :) Ki to to vse s sanjskim svetom mi je blo nejasno. Tnx.

Pa upam da računalnik čimprej popraviš. Ki vem kko je to, ko maš take probleme(men se konstantno kvari, no jz ga pokvarim ampak ok :) )
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 16 okt 2010, 21:28

Končno prebrala do konca. Kdaj izide 2. del? :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 okt 2010, 21:31

2011 :cry:

A ni the best? :D :D :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 17 okt 2010, 18:02

Je bla ja, čeprav sem naredla napako. Tistih zadnjih 20 strani sem prebrala do konca po 2 tednih pavze, pa mi je blo že malo čudno, ker sem par imen že pozabla. Ampak drugače je pa ful zanimiva in napeta. :thumbup: Konec pa je res bil žalosten. :(
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 15 dec 2010, 23:14

Ok prebrala!! :)
Ful huda kniga...čist not padla! :D
Sam pol na konc mi pa nč več ni blo tok jasn ka se dogaja. Pa sploh to kaj je nakonc z Varenom???
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 dec 2010, 06:53

Varen je ostal v sanjskem svetu, ker je Isobell oni stric prelisičo... Ga bo drugo knjigo reševala :D

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 16 dec 2010, 07:48

Sam, da na drugi del bomo čakali do leta 2012...sem prebrala update na pisateljičini strani in bo izdajala knjige v letu 2012 in 2013...bodo pa tri knjige v seriji...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost