Nevermore

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Nevermore

PrispevekNapisal/-a skyline » 16 dec 2010, 11:52

Pa to je preeeedoooolgoooooo :cry: To že pol vse pozabiš če vmes bereš druge knjige :thumbdown:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 16 dec 2010, 12:37

Se strinjam ja, da je ful dolgo...ampak je rekla, da je mela bolezen v druzini in ona ima tezave z usesi al neki...in sele letos je postala full time writer...tako da bomo zato mogli tako dolgo čakat...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 dec 2010, 18:36

Res ja :( PREdolgo :(
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 19 mar 2011, 21:31

Drugi del naj bi izšel v januarju 2012..

Slika

While Varen remains a prisoner in the dream-world, Isobel is haunted by his memory. He appears to her in her dreams and soon, even in her waking life. But is she just imagining it? Isobel knows she must find a way back to Varen. She makes plans to go to Baltimore. There, she confronts the figure known throughout the world as the Poe Toaster—the same dark man who once appeared to Isobel in her dreams, calling himself "Reynolds."

Isobel succeeds in interrupting the Toaster's ritual and, in doing so, discovers a way to return to the dream-world. Soon, she finds herself swept up in a realm which not only holds remnants of Poe's presence, but has also now taken on the characteristics of Varen's innermost self. It is a dark world comprised of fear, terror, and anger.

When Isobel once more encounters Varen, she finds him changed. With his mind poisoned by the dream world, he becomes a malevolent force, bent on destroying all—even himself. Now Isobel must face a new adversary, one who also happens to be her greatest love.

:)

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 19 mar 2011, 23:02

Januar 2012 ??? :o :o :o
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 mar 2011, 08:07

Ja, res daleč...

Opisa nisem brala, da ne bom kaj spoilana, platnica mi pa ni všeč. Škoda. Prva je bila gorđs, ta mi je pa tak na hitro narjena :?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 20 mar 2011, 08:33

No, ampak smo pa že bližje, glede na to, da smo prvi del brali lansko leto :) Tudi meni platnica ni tako dobra kot prva...ampak vseeno pa komaj čakam, da izzide...

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 20 mar 2011, 22:29

Tudi jaz sem prebrala knjigo že nekaj časa nazaj. In je SVETOVNA! :D :thumbup:
Res, Isobel mi je super, Varen sploh, Isobelin bratec je smešen, ideja je zanimiva [to s sanjskim svetom] ...
Pa všeč sta mi njuni imeni. In glede tega ... A je katera opazila, da če premešaš VAREN dobiš RAVEN? To sem opazila nekega dne med branjem knjige in od takrat me to muči. :lol:

Dolgo je za čakat do naslednje knjige ... :thumbdown: Pa platnica mi ni preveč všeč.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 mar 2011, 07:31

taša ja, to je res :)

OMG pa res dobiš raven - jaz to sploh nisem opazla... awesome :)

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 25 dec 2011, 18:57

I love books. I don`t like people.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov