Nevermore

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

Re: Nevermore

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 06 okt 2012, 19:31

Točn tko je pr men! Ko maš naenkrat tolko knjig na izbiro ni več tiste evforije. Kr mal jo že pogrešam :P
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 06 okt 2012, 21:21

Se mi zdi, da je pri tej zbirki največji problem to, da smo čakale celo večnost na drugi del in jaz se sploh več ne spomnem, kaj se je v prvem dogajalo. pa vem, da mi je bil takrat všeč, ampak res ne vem zakaj. Imam drugi del že nekaj časa na Babyju, ampak se mi nikakor ne da spravit brat, še enkrat prvega pa tudi ne. Tak da bom čakala, če me bo kdaj prijelo :D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 06 okt 2012, 23:38

Ne vem kje je tista evforija, ki sem jo mela pri TMI, VA, ... Kr zginla je...

Silence še zdaj nisem prebrala, me bota zdaj že dva dela čakala :)
+1

Js sploh ne berem že like 1 leto serij, če ni vsaj tri al pa štiri delov naprej, kr sm tolk serij začela brat, da pojma nimam, ka se je v kateri dogajalo, vse mam pomešan, za pol jih niti imena junakov več ne vem točn... shit je to, kr bi mogla še vse enkrat it brat prve dele, drgač mi je bedn, če se ne spomnim vsega in ne znam povezat določenih zadev... pr men je zato evforija zginla, kr sm preveč prvih delov prebrala, pol pa čakala ko kreten, itak vse pozabla vmes... eh... Silence tud js še nism prebrala, ga bom ko bo Finale vn pršu, da zaključim pol serijo. Itak bom mogla verjetn nazaj it brat takrat. Nad Nevermore sm bla js totaln navdušena takrat, vem da sta mi glavna lika bla noro všeč in sm prisegla, da takoj ko pride nadaljevanje grem brat. To se spomnim ja, da sm bla navdušena nad 1. delom, sam ne vem več točn, o čem se je šel :roll: Isto se mi je naredlo s serijami Covenant, Divergent (Insurgent se že en mesc spravlam brat), Falling Under, The Demon´'s Lexicon (ko je noro dobra serija), Fallen, The Fallen Angels, Intertwined... milijon je takih... od TMI še celo City of Lost Souls nism prebrala, pa Clockwork Prince tud še ne... prevč je podrobnosti, ki so pomembne pa sm jih pozabla za nazaj, tk da bom raje počakala, bom mela več od tega, drgač bi tk vsako serijo mogla od začetka it, ko kak naslednji del izzide... Mislim zaka nej grem brat City of Lost Souls, če City of Heavenly Fire izzide 2014, to je eno leto pa pol do takrat...

Je pa res da je mene tud tista evfrorija glavna minila... mi ni panike čakat vsaj par knjig v seriji, pa če je to več ko eno leto, da izzidejo, jih bom pač brala takrat... pa to so sam knjige, ki so paranormalne, fantazijske in podobn... kje so še vsi drugi žanri, ki jih spremljam... :?

Edin kar sm pa vedno skoz čakala je Black Dagger Brotherhood serija... to pa je blo od štarta že anarhija pr men, pa je več ko 2 leti že od tega, sam ko sm začela serijo je blo že 6 al 7 knjig zunaj in sm lepo sledila... pa še zdaj KOMAJ KOMAJ KOMAJ čakam na marc, ko 11. knjiga izzide, mam feeling da bo to moja najljubša v seriji :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 dec 2014, 19:33

Slika

Kaj je s to platnico...

Knjiga bo izšla 5 let po prvi knjigi... nenormalno :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 26 dec 2014, 21:09

A mi lahko katera pošlje Nevermore, prvo knjigo? Ne najdem nič, pa dobivam opozorila za viruse.
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 dec 2014, 21:11

Sem ti kar obe :D

Sem že začela re-readat prvi del pa nisem ravno daleč prišla... Bom leta 2015 :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Adelaide
Elf

PrispevekNapisal/-a Adelaide » 27 dec 2014, 19:50

Sem ti kar obe :D
a lahk tut meni? :)
"He who leaps for the sky may fall, it`s true. But he may also fly."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 dec 2014, 21:00

Maš :)

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 27 dec 2014, 22:12

Tudi jaz sem se odločila, da bom z re-readanjem počakala...ta pisatlca tok počas piše, da me ne bi čudlo, če bi tretjo knjigo spet mal prestavla...tko da..ko izzide ta tretja...bom pa vse naenkrat prebrala...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 dec 2014, 09:37

Če YA začne brat te knjige, jih konča ko je že adult...al pa vsaj NA :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost