The Demon's Lexicon

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

The Demon's Lexicon

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 dec 2010, 21:23

Slika Slika

http://bralnica.com/serija/The-Demon%27s-Lexicon.html

S FreakChiq sva mnenja, da je ta serija premalo popularna in si je noben ne upa začet brat :P

Zakaj ja:
* Nick;
* Unikatna zgodba;
* Super svet, čaroben, magičen, nekaj novega;
* Dodelana zgodba;
* Dodelani junaki;
* Polno sarkazma;

Zakaj ne:
* Ker se zna hitro zgoditi, da pozabite na Jaca;
* Ker nočete brat fajnih knjig;

Tak... Upam, da vas uspema prepričati, ker je res awesome knjiga :)

Pa naj vas nwe bo strah - zgleda kot da je knjiga o bratih, je ja, samo romanca, ki je noter je pa hot... ni kaj...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: The Demon's Lexicon

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 dec 2010, 21:43

Pozabim na Jace-a? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Tud če rečmo, da v teoriji obstaja nekje v ozadnju ta možnost, da js pozabm na Jace-a, v praksi... lej... mislim... dej ne se hecat no... hahahahahaha... lej jo ko je rekla da pozabm na Jace-a, hahahahahahahahaa... Mission imposible baby... :lol:

IN da dokažem, da je res tak, bom prebrala tole takoj ko zaključim trenutno knjigo... Pritegnilo me je pa tisto, da je romanca hot... HOW hot????... Like hot or reeeeeeallllllyy hot or OMFG-fantastic-I-can´t-breathe hot???? Pa tudi če je to zadnje, tisti teaser o Jace pa wet clothes pa to... nop, ne bom pozabla... :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 dec 2010, 21:57

Definetly I-can't-breath-hot :)

Ziher ti bo všeč :)

Tisto o Jacu sem pa zanalašč napisala, upam, da še na ostalih deluje :P

Sem hotla dat par quotov pa ne bom...da ne bo kdo kaj preveč zvedo, ker hočem, da ste tak šokirani, kot sem bila jaz... Svetovna zgodba :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 dec 2010, 23:19

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: I-can't-breath-hot?????????????????

OK, knjiga Deeper ko jo berem lahk počaka... je samo hot, ni pa I-can't-breath-hot... že loadam... :thumbup:

Pa TO NI FER da uporabljaš Jaca za manipulacijo!!!!!!! Bi šla brat, pa če bi bil priročnik za strojništvo napisan v norveškem jeziku :lol:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 dec 2010, 14:56

Včeraj začela brat in... yeah... you were right... I like it a lot!!!! Sam Jaca še vseen nism pozabla :lol:

"I’ve read about them, they’re demons who come in the night and basically have their wicked way with you.”
“Their wicked way?” Nick repeated. “My, my. What kind of books have you been reading, and does your mother know?”
:lol:

My, my... :lol:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 28 dec 2010, 19:21

Dosti premalo popularna!
Če se bo SLUČAJNO kdo našo, ki mu ne bi blo všeč kaj bere (yeah, like that could happen), mu vrnem keš nazaj :D

Slika
^^Nick, Alan, Jamie in Mea.
You'll love every one of them! :) Especially the tall, dark, brooding, hot, sarcastic bad boy on the left. Oh, did I tell you that he's good with swords, daggers and knifes?! Iiii knoooow! Right? :drools: :lol:
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 29 dec 2010, 10:25

Nick zgleda totalno hot. <3
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 29 dec 2010, 12:26

Včer brala do 4ih zjutri, ni sicer TMI, ampak je zelo zelo zelo blizu :thumbup:

Tale prispodoba me je tk nasmejala: Now Jamie had the look of a deer caught in the headlights, who for some reason was feeling really sad for the car. :lol:

Pa tale:
“You can help cook by standing in a corner and not touching anything. Do it carefully.” :lol:

The best parts:
“Are you looking down my top?”
“Well,” Nick said, “it’s a new experience for me.”
“Oh, really?”
“Generally girls take their tops off so fast around me,” Nick explained. “It’s hard to get a good down-the-shirt view. Not that I really complain, under the circumstances. Very nice, by the way.”

“You don’t need to use the restraints,” Nick told the ceiling. “I’ll be good.”
Mae laughed. “But I was planning to do terrible things to you once I had you at my mercy.”
“Oh,” said Nick. “In that case, go right ahead.”
“No, you’ve spoiled the moment now.”
“Yeah,” Nick muttered. “I do that a lot.”

“Oh really,” she said, her voice amused and incredulous. “A complete innocent, are you?”
“Definitely,” Nick assured her, letting his voice slide low. “You can try corrupting me if you like.”
Mae dimpled. “It’s no fun if you’re asking for it.”
“No, no,” Nick drawled. “Release me, you monster. Your wicked ways shock me to my soul. And yet I find you strangely attractive.”

Mam še 30 strani do konca, pol pa druga knjiga 8-)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 dec 2010, 14:17

Ja, zdaj si v najlepših delih - upam, da te ne bo kap na koncu, ko zveš resnico.

I love books with twisted and unexpected ends.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 29 dec 2010, 15:11

:shock: :shock: :shock:

Daj ne me strašit prosim... (a to misliš to, ko zve, da nista brata pa da je Arthur njegov fotr??? Aja, pa Jamie je gej ne - sm skor zihr)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost