The Demon's Lexicon

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: The Demon's Lexicon

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 dec 2010, 15:24

Ono drugo je res - glede prvega pa jaz nisem bila ravno presenečena... je bil večji šok to kaj te še čaka - uživaj v branju, naj te ne bo strah, ker je epic.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 29 dec 2010, 20:14

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

What an ending!!!!!!!!! Ka si ti ja nor!!!!! Sezulo me je :thumbup:

Totalka kontra temu, kar sm pričakovala, mislim, to mi na kraj pameti ni padlo, it wasn´t even an option :shock: :shock: :shock: Zdej se pa resno veselim branja drugega dela. Svetovna bukva res, sem vesela da sem vaju poslušala 8-)
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 dec 2010, 20:36

Yay :clap:

Sem vedla, da ti bo všeč...Superca :thumbup:

Fajni konec, ne? Nikoli ne bi človek pričakoval...pa si čez celo knjigo dobival tak namige...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 29 dec 2010, 20:56

Ja so bli čez celo knjigo namigi, sam jaz kot jaz ITAK ne vzamem teh namigov resno, ker mam v glavi drugače določeno, kak more bit, pol pa ko se vse obrne kontra, me pa šokira :lol:

Ka druga knjiga me bo isto pripopala na stol? Ker to bo problem, kr me od jutr naprej ni pred računalnikom, kar pomen, da morm pol dans ponoč to prebrat... Še večji problem pa bo, če me bo konc druge knjige spet šokiral tak... kdaj pa pride tretja? Kolk delov pa sploh je? PROSM reč da pride tretja kmalu, če je še ni!!!!!!!!!!!
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 dec 2010, 21:00

Tretja komaj julija al avgusta :( :( :(

Mene druga ni tak fejst šokirala, je pa tudi ful zanimiva... malo bolj spoznaš Jamieja pa Maeo :thumbup:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 29 dec 2010, 21:03

Pa ka mene onadva brigata... :roll:

Where is Nick???? I WANT NICK!!!!! I want him soooo baaaaadd... :mrgreen:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 dec 2010, 21:04

Mae -> Nick, al ne? :) Plenty of Nick je v 2. delu - ves čas se nekje okrog mota.

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 29 dec 2010, 21:05

@skyline Kaj pa Jace? :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 30 dec 2010, 01:30

Ne ne ne, da se ne bomo naroble tle zastopli: Jace je še vedno the one and only <3 <3 <3 !!!!!! Tu ni dvoma SPLOH, mislim... Nicka full rada berem, kr me res nasmeji, pa z Mae sta kot ulita v dialogih. Ampak samo berem ga rada. Jace je popolnoma druga zgodba. Pri njemu ni samo branje. Z Jace-om bi se pa poročila, mela otroke, perfect crazy family itd. :lol:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 04 jan 2011, 00:45

Ej, tale bukva je pa čista desetka ne!!! NORO!!! Js bom umrla do avgusta, ka me to razjezi, ko začnem fajno serijo brat, pol je pa naslednja knjiga čez 8 mescev, js ne morm čakat tk dolg!!!!!!!! Svetovna serija, resno! Ful sm vesela, da sta jo predlagali, ker je res škoda, da je folk nebi prebral. Hja... Nick ne... Hmmm... I have a good feeling about him... Mam že v glavi, kak se more končat :lol:

Pa svetovni so mi napisi na majicah, ko jih Jamie al pa Mae oblečeta... hehe... USED TO BE SNOW WHITE BUT I DRIFTED... :lol: MIGHT AS WELL LIVE... :lol: Ful jih je, sam teh dveh se trenutn spomnim...

Hja... Pa Nick, ne... Mislim... He´s got something... you know... something... I don´t know... There´s something about him that makes me... you know... :makeout:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost