The Demon's Lexicon

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: The Demon's Lexicon

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jan 2011, 07:42

Super, da ti je blo všeč :thumbup: :thumbup:

Baje bo tretja napisana s Sin-inega POV :shock: Jaz ne bi.... Jaz bi iz Nickovega spet... Damn it, ne more tretja oseba gledat Mae pa Nicka kak se bota skup spravla...razen če se ne bota :shock: :shock:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 04 jan 2011, 11:44

Hjooo... zdej mi je pa cel feeling dol padu... ne ne more bit napisan iz Sininega vidika o njiju... to pomen da se ne bota skup spravla ne... verjetno bo veliko o tem, kaj se z Marketom dogaja, pa verjetno rud kak bodo z Jamiem sodelovali, sam kak se Mae pa Nick sparčkata pa verjetn ne bo iz Sininga vidika, tk da... pol bom lahk celo bukvo brala, kak je Mae zamišljena in pogreša Nicka in jo bo Sin hotla prepričat, da Nick ni za njo dober...

Js sm v tej drugi knjigi bla čist zmešana, ko sm brala tisto sceno na strehi, ko je začel deževat pa grmet takrat ko mu je dnevnik brala pa mu pol povedala, da ga bo kao Alan izdal... Sm misla: evo, to je to, zdej pa bo! :lol: Takrat se je v Nicku neki "premaknal", mislim... mal mu je na človeško stran obrnalo in sm bla že ono JEEEEEEEE... pol pa Alan uleti... mislim... a ga lahk ustrelim prosim! :lol:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 04 jan 2011, 12:40

ooh-ho look who's all smitten! Nick did leave a lasting impression on you, did he now? :lol:
I get you girlfriend hehe.

Torej, še zmeraj prepričana, da je Jace the one and only, s katerim bi se rada poročila in ne vem še kaj vse? :D

Mene tud malo panika grabi, kak misli knjiga (pa še zadnja je!!) iz Sinine perspektive zgledat. Se Sin je ql. Kot secondary character, samo glavni fokus na njo? Kak bom te kaj več o Maeji zvedla? Sploh pa Maeji in Nicku? Bi te rajše mela, da bi bla zadnja knjiga na Jamieja osredotočena.

Samo pol pa me malo pomirijo Sarini komentarji kot sta ta:
-Always nice to see people wanting more of my Mae. ;) I promise, she's a very important character in Demon's Surrender, just like Nick was a very important character in Demon's Covenant. Neither of them get dropped just because it's a different point of view.

If it helps, both the magicians and the Market are very used to covering up deaths: and during Surrender, Mae is living with her aunt Edith (mentioned in Covenant) in London. Jamie's story is important in Surrender too, so I can't tell you what happens with him, but I promise if you read it you'll find out. ;) And Mae and Nick, and all the relationships romantic and otherwise, get a lot of play, so to speak. It's the last book - I don't want to let anyone down, or leave anyone out!

------

-i thought nick and mae were supposed to get together. i kind of feel sorry for her now, after reading the first chapter. when they do get together is their love going to be intense or are they just going to break up like in most books?

Do people break up in most books? I thought they mostly got together. ;) (Is this a hint?! Should I start screaming like a fangirl?! 'Coz I will. I most definitely will!)

Nick and Mae are going to spend lots of time together in the book, and you'll see how their relationship develops: in this chapter Nick hasn't met Mae yet, so there's no need to feel sorry for Mae.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 04 jan 2011, 14:35

ooh-ho look who's all smitten! Nick did leave a lasting impression on you, did he now? :lol:
:lol: Oooh just shut up, damn you! You knew what he´ll do to me, didn´t you? Smartass! :lol:

Če ne bi blo scene tam na strehi, bi Jace bil še zmeraj moj 100% future husband, ampak damn... :lol: Zdaj so se ti procenti mal znižali, ampak shit no... Zaka me vedno pritegne to, kar bi moglo odbijat? Mal me je strah, da bom požrla svojo lastno obljubo, ko bom prebrala to tretjo knjigo, ker...
And Mae and Nick, and all the relationships romantic and otherwise, get a lot of play, so to speak. It's the last book - I don't want to let anyone down, or leave anyone out!
Do people break up in most books? I thought they mostly got together. ;)
:drools: :drools: :drools: :drools: :drools:

... če bota na konc res skupi (kar BOTA, ker drgač se ne more serija končat SPLOH!!!), bo to bloody hot and I like hot, a lot! And Nick is so hot, oh he is, yes he is, oh my my... Hvala bogu da pride vmes 4. knjiga TMI, da me mal skulira, pa da pride Jace nazaj into my head (and dreams and heart and bed and whatever) :mrgreen:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jan 2011, 14:47

Jaz sem prvo že mislila, da bodo Mae pa Sin kaj skup dali lol... Če se mi je zdelo, da se cel cajt nekaj namiguje - anyway, hočem Nick + Mae.

Res je to zanimivo, da temnejši in bolj črni so glavni junaki, bolj nam sedejo v srce :? :? Bolj so komplicirani, bolj jih moremo pogruntat, bolj nas (oz. glavne junakinje) zavračajo, bolj silimo (oz. se deremo na glavne junakinje naj grejo) k njim...

I mean - še kdo sploh pomisli na Edwarda? Ne... zakaj ne? Ker je too soft pa premalo kompliciran...waw vampir je, ampak nič kaj poseben vampir... takoj smo ga pogruntali kaki je pa takoj se je obeso na Bello - ok sej jo je pustil vmes, ampak ni blo glih v nekem stilu to.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 04 jan 2011, 15:53

Edward? Who is Edward? :lol:

Edi je čist premehkužen za mene, še Simon iz TMI mi je boljši vampir, čeprav mi je šel na živce :geek: Če Edek ne bi bil vampir, ampak bi bil navaden človek, bi bil njegov karakter tak boring, da brezveze... Ah oh ah moja Bella... Vampir more bit tak, kot so v Black Dagger Brotherhood :lol: Al pa tak kot je Peter v My Blood Approves... Damon v The Vampire Diaries in podobni... vampir more bit badass, drgač ni vampir za mene... v čem je pol point, da je vampir, če je nežn pa sweet pa vedn prijazn pa... bla bla bla... vampir more bit bad/scary/dangerous/hot and passionate as hell... drgač pr men pade v kategorijo "wanna be" :roll:

Mene tud take knjige najbolj pritegnejo, da se glavna karakterja v začetku odbijata pa da se zdi, da je obsolutno nemogoče, da sta skupaj... mislim, tiste forbidden zadeve... danger & passion... take knjige so men najboljše... sploh če je en junak recimo res bad drugi pa sweet (primer - Perfect Chemistry)... pa tud če se recimo končajo tak, da nista na konc skupaj, mi je vseeno boljše to brat (pa se pol pač zjokam pa klejem pa sm jezna), kot pa tiste zadeve, ko že na tretji strani veš, da sta noro zaljubljena pa da bota na koncu skupaj in vse bo oh ah oh super brez problemov. In absolutno obožujem dialoge s sarkazmom, to so meni najboljši odseki knjig, če se rečmo dva pogovarjata pa zafrkavata en drugega v glavo... Al pa kake neklasične prispodobe, npr. Now Jamie had the look of a deer caught in the headlights, who for some reason was feeling really sad for the car. :lol:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jan 2011, 15:58

Word!

Podpis 100x.

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 05 jan 2011, 17:19

Komentar napisala že pod knjigo....kej več pa še tuki ko preberm še 2 del ;)

Kle sm hotla pa sam to še napisat:
Kok obužujm takele forume in teme pogovorov oz. kako se teme & diskusije razvijajo in se pol res lah še bl poglobiš v ta fantazijski svet k mi je mnogokat lubši od mojga !!!!
Sploh k v šol omenm kok hudofinofuckingfajn knjigo sm prebrala in da se hočm poročit z enim karaktrjem iz nje me usi sam debeu gledajo pa rečjo da mam res problem :lol: :roll: :guns:
In pol k sam okol gledam pa čakam da se mi kak hudo sexy sarkastičn bad-boy Jace, Nick, Carlos, Alex, Varen, Patch, Adrian...prbliža oz. pade u moj lajf :oops: :drools: :lol:
oh yeah I'm doomed :roll:

Sam se morm pa pohvalt da sm že 2 sošolki okužla z tole bralnico :angel:

nč pa pejmo brt...jebeš šolo an :ninja:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 jan 2011, 19:36

U še ena fanica - welcome to the club :hug1: :hug1:

Meni je prav všeč, ko nekoga obsedem s knjigami hehe :) Pa tak sem vesela, da vam je moja Bralnica všeč... nikoli si ne bi mislila, da bo tolkim ljudem fajna <3

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 05 jan 2011, 20:04

:lol: Oooh just shut up, damn you! You knew what he´ll do to me, didn´t you? Smartass! :lol:
Heheh yes I am indeed a smartass. Slika

Drugič me prej poslušaj :P
Ne moreš mimo Nicka kar tak hladnokrvno. Ne ne... hehe.
oh yeah I'm doomed :roll:
Oh we all are :D
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost