The Demon's Lexicon

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: The Demon's Lexicon

PrispevekNapisal/-a Kris » 07 jan 2011, 20:56

Prebrano!!!! Joj sam zdej mi je pa kr bed k nmorm več brt o njih, sm kokr loh počas brala pa premore delala, sam joj k je še useen prehit šla!!!! :( ;) :lol:

No bom probala nekak za obe mnenje napisat, pa upam da kei ne spustim oz. pozabm oment!
To knjigo sm se odločla prebrt ker so bli vaši komenti res dobri pa tut ocena, sam k sm začela brt se mi je nakak mal usatvl (mogoče sm več prčakvala) in sm pol nadaljevala sam zto ker zaupam vašmu okusu! In morm reč da me res NI razočaru, čist me je potegnil not, sploh zato ker se ni vse vrtel sam okol romance pa ljubezni. Pisatelca se je res osredotočna na karakterje in jih tut 1x ni zgrešila, lepo se je poglobila v vez med bratoma oz. med ljudmi ki jih ljubiš neglede na krvno vez-še ena stvar zaka obožujm to zgodbo. Zlo mi je blo tut všeč da sta kjigi napisani iz drugačne ga zornega kota, najprej Nick pol Mea....ker me je pr 1 res zanimal kaj se nje po glav plete ko ga opazuje al pa k mate tiste wicked way pogovore :P Mislm da je bla tut dost dobra odločitev da je najprej Nick vodu zgodbo, saj smo lah vidl kaj on tut čut čeprou tega nikol ni pokazu oz. ni znov, ker če bi najprej ga gledal skoz oči koga druzga, mislm da nm nebi biu preveč ušeč (no v to sicr dvomm :oops: ) Pozitivno me je presenetu Jamie-ker ponavad so te stranski liki nevem, ti gredo na žiuce al so pa v napoto, sam je pa zanga res dobr karaktr razvila, in vedno sm uživala v njegovih stavkih! No pa seveda je mogu bit gey an!!! :lol:
Pa tkt k se njuna mt vrne, pa se zauzame zanju....sweet!!!! :rock: Sam škoda k jo je tak konc dočaku, je mela kr dobr potencjal, sam pisatlca že ve ;)
Pol tu je biu še love triangle oz. pol že love quadrangle, sam mi je biu ta Seb že od začetko mal sumliv, sam pol k ni padu na Sinine čare, pa k je Jamiea narisu sm vedla kaj me je motl :P No ja uglaunm Alan, pa nevem, nikol mi ni biu resna grožna zato sme tut ni motl ko sta mela kei z Meo, sam je močn karaktr in tut zanimive lastnosti ma, tole laganje-totally unexpected :roll: sam to njegova dobrota odtehta, sam se pa pol vedno uprašaš-kaj use še skriva?
No pa preidimo na Meo & Nicka...kot vedno o glavni ženski vlogi nism razmišlala preveč ker nekak vedno berm (če ona govori) se poistovesm z njo in pol mi jo težko ocent ali obsojat :oops: , sam v 1 knjigi se mi je res dobra zdela, sploh k je bla tko odločna pa pogumna, pa ni ji blo bed flirtat pa narodn bit...no sei tut v 2, sam je pač ona vodila zgodbo pa sm jo mal drgač doživlala kt pa skoz Nickove oči ;)
Nick....oh kaj nej rečm-love him...stupidly good-looking <3 :drools: Blo mi je zlo zanimiu ker do zdej še nism zasledila tazga karakterja da bi biu demon pa naj nebi mel čustev itd. ( ja Jace je neki časa mislu da je, ampak nikol pa ni čutu tega) Nick se je pa tega zavedu, sam še zmer se je trudu bit človeški, in se vedno je doživlu čustva čeprou jih ni znav razložit! Sm mela kr mehka kolena k je Meo prosu nej ga nauči bit bolj človeški.... :oops: In čeprou je sam skoz govori da mi je useen so njegova dejanja vedno govorila nasprotno!
Tretji del se imenuje The Demon's Surrender...jz sam upam da to pomen da se uda demon v njem in da sprejme da je lahko človek!!! :D :oops: :tralala: Ker čene pa :guns:

Tk da ja, še ena dobra serija za mano, zei pa čakmo in umrimo umes dokler 3 del ne izide :lol:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 jan 2011, 22:09

Super, da ti je bilo všeč :)

Kak je fajn, ko si tak delimo knjige pa lahko o tem razpravljamo... super, da ste z mano tu v Bralnici :hug1:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 08 jan 2011, 22:52

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 jan 2011, 08:07

Ful dobro narisano :thumbup: :thumbup:

Vsi bi mogli tak predstavit svoje junake :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 10 jan 2011, 23:34

Ok...prebrala prvo knjigo...

Alan mi je najprej stopu na živc...zdel se mi je preveč mehek...pa se mi je na koncu oddolžil...

Mae in Nick...ne vem zakaj sem pričakovala več kemije...verjetno zaradi komentarjev...mogoče pa bo to v naslednji knjigi...

Nick...hm..on mi je bil všeč...pa čeprou jedemonin nima čustev..verjetno je tud zato sarkastičen itd...Ma kot lik mi zaenkrat ni bolši od Jace-a ali Willa..bom videla v naslednjih delih...

Jamie....nekej je na njemu...sploh ta humor, ko je prestrašen...jezen...in se veselim kako se bo njegov lik razvijal...

Sem pa ugotovila stanje z Nickom...že tam, ko so šli v uno hišo k tisti ženski :) Ponosna nase....

Skratka...še ena dobra serija :) ( kljub temu, da zgubljam readin mojo zadnje čase...sem tole z veseljem prebrala )
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 jan 2011, 07:01

U ona faza? I feel you :hug1: :hug1: Meni je prav grozno, ko padem not... tak prazno se počutim... zdaj sem že neki časa mela mir pred tem :)

Fajn pa, da ti je bila všeč :)

Pa ful dobro, da si tak hitro ugotovila :thumbup: :thumbup:

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 11 jan 2011, 08:18

Ja una faza...tok je dobrih knjig, ki bi jih rada prebrala..zacnem brat in potem me sploh ne mika naprej brat..no pa sej bo minilo...

Hvala ker tak sočustvuješ z mano :hug1:

Ja..tole ste tok komentirale, da sem vedla da mi bo všeč..še predno sem začela brat...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 25 jan 2011, 21:57

Ja una faza...tok je dobrih knjig, ki bi jih rada prebrala..zacnem brat in potem me sploh ne mika naprej brat..no pa sej bo minilo...
JOJ jz sm trenutno v tej fazi :thumbdown: :? :o :(
Bi ful brala, pa mi je ušeč opis knjige, in jo začnem brt pa po 2 poglavjih preprosto nmorm več :roll:
Upam da hmal mine!!! :guns:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 apr 2011, 15:38

Kak je to fajn prebrat celo temo pa obudit spomine :D Sem se malo nasmejala :lol:

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 29 maj 2011, 14:46

Alan is an annoying little martyr. :stupid:

Nick <3

sem pa na 170. od 266. strani.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost