The Demon's Lexicon

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

Re: The Demon's Lexicon

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 03 jun 2011, 09:06

omgomgomgomgomgomgomgomgomg. fucking awesome!!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 03 jun 2011, 10:59

....Hear that? It's the sound of another reader who's completely and totally smitten by Nick. :lol:
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 03 jun 2011, 11:22

omgomgomgomgomgomgomgomgomg. fucking awesome!!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
....Hear that? It's the sound of another reader who's completely and totally smitten by Nick. :lol:
Hell yeah baby! :lol: :13love:

The Demon's Surrender (The Demon's Lexicon #3) -->
Expected publication: June 14th 2011 wooooottttttt!!!!! :clap2: :bowdown: :-D
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 jun 2011, 15:42

U, še 11 dni :D

wick3tgirl, welcome to the club ;) Sem vedla, da ti bo awesome :D Tota knjiga ma najboljši twist ever! :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 12 jul 2011, 16:17

The Demon's Surrender (The Demon's Lexicon #3) prebrana!
Sploh nevem kje naj začnem :roll:
No naj najprej povem, da sem mela resne pomisleke glede knjige ker je tokrat iz Sininega povoda...ona mi nekak ni pustila lih nekega dobrega vtisa po 2 knjigi kot: o ja, njo bi blo pa res zanimivo še bolje spoznt! In tut preprosto sta mi bla Nick in Mae preveč všeč, da bi ju sedaj hotla brt skozi oči nekoga tretjega...tako, da sem imela od začetka kr mal tažav z branjem in sprijaznitvijo, da sta moja 2 najljubše junaka te serije zdej ubistvu bolj na stranskem tiru! Toda!!!! Ko sem imela za sabo že kakšna 2 poglavja in ko se je začelo tudi bolj zanimivo dogajanje ter prvi zapleti me je to čedalje manj motilo! Tudi Sin sem začela dojemati v čisto drugačni luči in njene scene z Alanom so mi zapolnile praznino Nicka in Mae.

No ko sem že pri njima, pisateljica definitivno ni prikrajšala oboževalk Nicka-njegove sarkastične pripombe, ljubezen do brata, zanimive scene z Maeo ter prijateljstvo z Jameiem in tiho razumevanje med njim in Sin...vse se najde v knjigi. Z pomočjo Sin ga lahko vidimo ponovno iz drugega zornega kota, ki nas prisili da ga imamo še raje! :13love:

Tut prijateljstvo/rivalstvo med Sin in Mae je naredil knjigo še bol zanimivo čeprov sm mogoče pogrešala kak večji chick fight al pa vsaj kako metanje polen pod noge...ah ja, vsega res ne mormo met an :D

Ter seveda Sin in Alan...že v 2 knjigi sem navijala zanju, ker sem vedla da tole Sinino "sovraštvo" ni nič druzga kot zanikanje! Res sta mi kot ustvarjena drug za druzga...tako podobna a ob enem različna. Alan je nek piflarski knjižničar z neustavljivim čarmom, Sin pa je lepotica, ki zna uporabiti svoje čare in skriva svojo toplino ter ljubezen...oba pa sta seveda svetovna lažnivca! :)

Njune scene so že tako vroč dan naredile še bolj neznosen (no vsaj za moj telo, moje misli so pa plavale v oblakih) ...in vsakič ko ji je reko Cynthia aawwwww :oops: <3 Mene so do zaj tipi skor vedno klical po vzdevku, in ko so me poklicali po celem imenu sem se vedno počutla kot neki posebnga, isto kot če bi mi reku ljubim te :roll: :D

In sploh nevem kako naj izrazim kok obožujem Jamiea!!!! Vedno mi ga je bilo zabavno brat, in ko sem ga imela zdaj priložnost videt v bolj strašljivi, pretkani, zlobni vlogi sem se spet mogla vprašat-why are all the good ones gays? :lol: :roll:

Na splošno mi je biu potek zgodbe in kako se je končala všeč, pisateljica je dobro nadaljevala z njo in me med branjem kar nekajkrat presenetila! It was a real roller coaster in sploh nisem mogla izpred ekrana! :138: :shifty:
Sta mi bili pa prvi 2 knjigi mogoče bolj všeč...vseeno mi zaključek ni prinesel tistega miru, ki si ga želim ko preberem zadni del kakšne serije :roll: :evil:

Še nekaj najljubših citatov iz knjige:

“You’re weird,” Nick grumbled, but he turned his face back to critically examine the new hand.
“You’re weird,” Jamie returned. “As soon as this whole magical war is over, I’m going to make us some friendship bracelets, and we will wear them everywhere because we are best friends.”
He gave Nick a beaming smile.

Jamie looked startled, and then grinned. “Oh my gosh, Nick. You’re not wearing a shirt! This must be one of those exciting days ending in Y.”

“What?” Nick said at last. “Do I have something on my face besides good-looking?”

“Conning people out of their savings,” Alan said. “Forgery. Blackmail. Selling real estate on Mars. We could have it all. You with me, Bambi?”

Sin said. “Are you eating that yogurt?”
“Yes,” Nick said, and glared.
“You sure about that?” asked Sin, since it was rhubarb custard. “If it helps, I can eat it in a sexy way.”
“So can I,” said Nick.

“Uh, my uniform burned up. When my home exploded into flames.”
“So did mine,” said Nick. “When I tossed a lighter into my wardrobe. Tragic, really.”

‘My mother’s daughter knows not how to fear.’”
"Books may well be the only true magic."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost