Inheritance Cycle (Eragon, Eldest, Brisingr in Inheritance)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

Inheritance Cycle (Eragon, Eldest, Brisingr in Inheritance)

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 mar 2011, 16:03

končno je znan naslov in izzid četrte knjige! po več letih čakanja, končno vemo, da je naslov Inheritance in bo izšla 8. novembra letos. :tralala: po več letih čakanja, je fino izvedt datum!
bere sploh katera te knjige? zame je to ena boljših zbirk in tudi najbolj pričakovanih knjig!
Priloge
Inheritance.png
Inheritance.png (57.6 KiB) Ogledan 9260 krat
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Inheritance Cycle (Eragon, Eldest, Brisingr in Inheritan

PrispevekNapisal/-a Lisa » 23 mar 2011, 16:49

O kul. zakon.

Jst sem že zadavnej obupala, da jo bom sploh kdaj dubla.
Sploh ne morem verjet. :rock: :rock:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 mar 2011, 16:59

jaz sem tudi že skoraj obupala. čeprav bomo še vseeno morali čakat še skoraj 8 mesecev. naslov mi pa ni preveč všeč. najprej sem mislila, da sploh še ni znan in da piše pač naslov cele zbirke :mrgreen: kdo bo jezdec zelenega zmaja? :) si prebrala 4. poglavje iz nove knjige?

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 23 mar 2011, 17:59

Ne. :cry:
Ga grem iskat v svetovni splet. Zdele takoj.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

DubleM1569
Pixy

PrispevekNapisal/-a DubleM1569 » 24 mar 2011, 18:44

Sem pred 10 min končal drugi del torej Eldest. Ko sem iskal informacije kolko strani ma Brisingr sem komaj ugotovil da Brisingr ni zadnji del teh knjig! Eldesta sem prebral v 3 dneh in sem spoznal da bom moral malo ustavit branje Brisingra ker drugače bom za v psihiatrično bolnišnico do izida 4. dela. Pa še eno vprašanje, a 8. novembra po že v slovenščini in če še ne bi prosil za približni podatek kdaj bo.

Drugače pa knjige so zakon!!! :rock: :rock: :rock: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :D :D :D

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 24 mar 2011, 20:00

vem kak je zoprno to čakanje, jaz sem brisingr prebrala kakšno leto in pol nazaj, tako da zdaj že umiram za nadaljevanje :mrgreen:
8. novembra bo knjiga izšla v ameriki in kot sem brala tudi v nemčiji (ampak verjetno angleška). na prevod bo potrebno še nekaj časa počakat. ne vem koliko, verjetno nekaj mesecev.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 25 mar 2011, 16:25

Ali nekaj let.
Ker Brisingr so izdali šele lani novembra. :guns:

evixiss
Pixy

PrispevekNapisal/-a evixiss » 07 apr 2011, 21:23

CP je rekel, da bo novi jezdec v 4.delu nekdo nepričakovan. a ma kdo kakšne ideje.?? :thumbup:

Po moje bi bla Ayra najbolj primerna, sm je preveč očitna in pričakovana.. :?

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 07 apr 2011, 21:43

jaz sem razmišljala, da bi lahko bla tista punca, ki ji je angela napovedala prihodnost. mislim, da je bilo to v brisingr, ko sta bili dve ženski, ena starejša in druga mlajša. dvomim, da bo arya. kako bi prišla v stik z jajcem? morda, pa se je zmaj že izvalil. na fan page-u od inheritance cycle sem brala o nekih teorijah, da se je to lahko že zgodilo.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 03 jun 2011, 18:25

odlomek iz inheritance:

The sound was stabbing, slicing, shivering, like metal scraping against stone. Eragon's teeth vibrated in sympathy, and he covered his ears with his hands, grimacing as he twisted around, trying to locate the source of the noise. Saphira tossed her head, and even through the din, he heard her whine in distress.

Eragon swept his gaze over the courtyard twice before he noticed a faint puff of dust rising up the wall of the keep from a foot-wide crack that had appeared beneath the blackened, partially destroyed window where Blödhgarm had killed the magician. As the squeal increased in intensity, Eragon risked lifting a hand off one ear to point at the crack.

"Look!" he shouted to Arya, who nodded in acknowledgment. He replaced his hand over his ear.

Without warning or preamble, the sound stopped.

Eragon waited for a moment, then slowly lowered his hands, for once wishing that his hearing was not quite so sensitive.

Just as he did, the crack jerked open wider‹spreading until it was several feet across‹and raced down the wall of the keep. Like a bolt of lightning, the crack struck and shattered the keystone above the door to the building, showering the floor below with pebble-sized rocks. The whole castle groaned, and from the damaged window to the broken keystone, the front of the keep began to lean outward.

"Run!" Eragon shouted at the Varden, though the men were already scattering to either side of the courtyard, desperate to get out from under the precarious wall. Eragon took a single step forward, every muscle in his body tense as he searched for a glimpse of Roran somewhere in the throng of warriors.

At last Eragon spotted him, trapped behind the last group of men by the doorway, bellowing madly at them, his words lost in the commotion. Then the wall shifted and dropped several inches, leaning even farther away from the rest of the building, pelting Roran with rocks, knocking him off balance and forcing him to stumble backward under the overhang of the doorway.

As Roran straightened from a crouch, his eyes met Eragon's, and in his gaze, Eragon saw a flash of fear and helplessness, quickly followed by resignation, as if Roran knew that, no matter how fast he ran, he could not possibly reach safety in time.

A wry smile touched Roran's lips.

And the wall fell.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost