Beastly

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Beastly

PrispevekNapisal/-a skyline » 09 maj 2011, 13:40

Včer pogledla film, oba sta mi dobr odigrala ti dve vlogi... :thumbup:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 10 maj 2011, 09:42

jst sm ga tud včeri gledala. men pa bejba nekak ni sedla. ne vem, a je bla v knjig tud tko samozavestna pa to? a ni bla tm bolj neka siva miška? pa par stvari so preveč spremenil: mal mi je falil un del, kako je kyle pripravljal sobo za njo. pa will mi je bil mal zgrešen. don't get me wrong neil patrick je awesome, sam nekak mi ni pasal za to vlogo. čeprou mu je blo pa verjetn čist všeč, da se je alex skor skos topless okol sprehajal :drools:

pa ja tko kot je ena prej rekla, po pol minute more bit film enostavno všeč :oops:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 20 jul 2011, 18:23

Meni je pa bil film tak cringeworthy da aleluja. Niti Alexova nakedness ni pomagala.
Ajde, se razumem ne, da se začneš drugače obnašat, če postaneš iz danes na jutri ugly, ampak Kyle je meni deloval tak, kot da je med pretvorbo iz good looking na ugly šlo po zlu kar nekaj njegovih možganskih celic.

Pa rekla sem, ne, da tega filma ne bom gledala, ker mi gre ona ženska na k. In čeprav sem pričakovala, da me bo annoyala in da z Alexom ne bota mela nobene kemije (kar je tudi nista, btw), si ne bi nikoli mislila, da bo ona moj najmanjši problem pri celem filmu. :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov