The Immortals

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

The Immortals

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 jul 2010, 17:25

Ne glede na vse, bom odprla tudi to temo, saj se mi zdi, da je kr popularna knjiga (veliko ljudi jo išče zadnje čase):

http://www.bralnica.com/serija/The-Immortals.html

SlikaSlikaSlika

Z opisi knjig ne bom izgubljala besed, saj je serija opisana v Bralnici :)

Ste prebrale? Kako vam je serije všeč?

Meni je prvi del res noro dober...zelo mi je bil všeč koncept zgodbe, vso dogajanje, vse, vse, vse :) Potem pride drugi del, ki mi je bil malo manj dober, ampak še vedno kul... Tretji del... Vedno huje :shock: Ever je vedno hujša, Damen se vedno bolj obnaša kot starček, vse je kr neki...Tam se pojavi nek Jude, ki sploh potem nobene pametne vloge ne igre.. Grozno!

Zaradi tega tretjega dela nobenemu več ne priporočam serije in je na moji lestvici padla zelo nizko...Čeprav je prva knjiga res super :? :?

Četrti del:

Slika

Baje, v četrtem delu, Ever dvomi, če si res želi tega življenja :shock: Ojoj!

Potem je še pa spin-off, zgodba s strani njene sestre Riley:

Slika

Iiiii Buttercup :lol: Pa platnica mi je ful lepa...ampak brala pa ne bom :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

Re: The Immortals

PrispevekNapisal/-a Lenka » 23 jul 2010, 09:19

1. ful dobra
2. povrpečna
3. kr neki. totaln dolgčas. u bistvu sploh ne vem, kako mi je ratal celo prebrat.

pa kaj je z imeni ljubljenčkov? v hunger games je tud buttercup

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 jul 2010, 16:10

Z žalostjo vam sporočam, da je v Bralnici na voljo za download tudi 4. del - Dark Flame.

http://www.bralnica.com/Dark-Flame.html

Zakaj z žalostjo? Ker nek Dark Flame, ki je imel predohodno porazen del, je na internetu, na The Rules of Attraction pa Crash into me pa čakam že 500 let (did I tell you I'm a vampire?) pa še kr ni :crazy: :crazy: :crazy:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 27 jul 2010, 18:38

Jaz pa čakam in čakam že menda 500 let, da bo končno "moja" založbla izdala Shadowland paperback. Evermore in Blue Moon mam namreč doma in sem si rekla, da bom nadaljevala z branjem šele, ko bom si lahko naročla knjigo. In to je zdaj že tak dolgo nazaj, da lahko grem Evermore od začetka brat. Super, ne? :)

BTW, malo offtopic... jaz mislim, da vem, zakaj še zmeraj ni The Rules of Attraction na voljo.
There are no eBooks. Pa tud vprašanje je, če bo kdaj. Za Dark Flame recimo pa izide eBook istočasno z hardbackom. Tak da nekdo bo mogo The Rules of Attraction skenirat, tak kak pa še je blo pri Perfect Chemistry.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 jul 2010, 18:48

Au ja...isto bo pri meni pri Evernight Academy...itak se ne spomnim več za eno leto nazaj kaj vse se je dogajalo, tak da morem zdaj prebrat prva dva dela, da lahko začnem tretjega :D

Ja, maš prav...le koga bi lahko nahecali, da nam skenira... :lol:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 01 sep 2010, 13:11

Hmmm... Nad tretjo knjigo tudi jaz malce razočarana... zakaj se je vse zdaj tak zakompliciralo, prve dve knjigi sta mi bli QL, tretja najmanj... :roll:

Tukaj sem našla komentar na četrtko knjigo, ki je nekoga očitno zelo razjezila :lol: :lol: :lol:

"After having read Shadowland, honestly I was just not at all sure I wanted to continue with this series...mainly due to Ever, our main character. I mean, who makes 10,000 mistakes, and STILL everyone seems to love her, who does that? NO ONE, except, it seems Ever.

But still when the opportunity to read Dark Flame came up, how could I ignore it? Ever is not what I call a great character; I, matter of fact, LOVE, LOVE, LOVE to HATE her - wishing at times to throw the unsuspecting book across the room, just thinking about her....

However, there's something about this series...and so, I picked it up...

Here's the status updates I made on goodreads while reading...

Page 50..."She really is never going to learn is she?"
Page 171..."Gosh, she can be such a BITCH!"
Page 237..."Honestly, Damon deserves Ever - she punishes him, he takes it, she's stupid beyond belief and he lives with it... Jude on the other hand, is amazing, and deserves far FAR better than anything Ever could EVER give him. If there is ANY justice in this world, please let Jude find someone with half a brain and a heart to NOT lie, to everyone she says she loves. Please."
Page 269..."By God, can it be, can Ever really be changing, really have learned something? Please let it be true."

This book, as you can see, put me though the ringer - especially where Ever is concerned and now that I am finished, this is my finial take....
Well damn....

I can't believe it, the ending won me over, totally - after reading the whole book, after Shadowland and all it's horrible mistakes, all of Ever blaming everyone for things she does, decisions she makes, and her NEVER listening to anyone...

Dark Flame redeemed itself, though I still do NOT love Ever, not sure I can at this point...but she's changing, I can see it, I can feel it...and after sooo long and soooo much, it's like a deep breath that I feel like I have been holding, though I am waiting for the other shoe to drop, I HOPE that Alyson does not lead us down that road.

Bottom Line - This story is convoluted and I have NO idea how Alyson will "wrap" things up, I hear there's 6 books slated, and I PRAY that we start to get a conclusion in the next book, because while things are moving in a nice direction, especially where Ever is concerned, there's 10,000 questions still asked, still needing answers for it all to make sense and come full circle.

What started as a series I was DIEING to see what happened in, it has turned out to be a series I have both loved, hated, despised, and kinda trashed talked about - but today, at 4:17 in the AM not being able to sleep, I am HAPPY that I read Dark Flame and I will be picking up Night Star.

Oh and Jude, yeah...right intentions, but - well yeah, can't say much don't want to ruin the ending, I can totally get both sides of that argument...

Anyway...interesting turn of events with Dark Flame, way to go Alyson for dragging me though the dirt, then giving me a spark of hope!

I give Dark Flame 4 mushrooms, if you have trudged though this series up till now, I think you should give it to yourself to trudge though this one, it's tough going, but there's a bit of a reward if you do!"

Ravno začela brat in sporočim, če se strinjam (verjetno že danes :P :P )
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 sep 2010, 18:24

skyline si pol prebrala? :) Nič nismo vprašali hehe :)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 29 sep 2010, 22:23

joj, čist pozabla napisat, ko sm padla v druge knjige :geek:

Hmmm... četrta knjiga (kolker se spomnim) še bolj zakomplicira situacijo, tk da sm bla vmes že jezna. Ampak sm se prebila čez njo, tk da mi je bilo pol še manj jasno :roll: Upam da peti del razjasni stvari, da se začne odvijat in jasnit slika. Saj ne vem, al je mišljenih tukaj 5 knjig ali 6, ampak počas bi bil čas, da se Ever odloči, kaj bi sploh rada!!!! :twisted:

Ampak glede na to, da mi je bila prva knjiga res fajna, druga tudi (čeprav malo manj), sem bila nad tretjim delom razočarana, nad četrtim pa tudi, kr sm pričakovala, da bo četrti zakon, pa se sam še bolj zakomplicira. Tk da boljš da bo peti raztural, kr ga bom iz principa prebrala, ko bo na voljo :lol:

Kdaj pa bo peti del sploh?
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 sep 2010, 07:33

Bad, bad Ever :lol:

Sem nekej na istem kot ti, samo da nisem brala 4. knjige - niti je ne bom :) Al pa mogoče kdaj ko res druga ne bo (To pa bo never :D )

5. del: Nightstar

Slika

Izide: 23. november 2010 :)

6. del pa izide enkrat 2011 :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 okt 2010, 21:17

Eternal Flame

http://www.scribd.com/doc/33089419/Eternal-Flame

Par strani z Damenovega POV... Očitno je že od nekdaj bil borring pa je v tistem prvem delu bil tak zabaven samo zato, ker je bil tak fejst potreben :lol: :lol: Al kaj naj rečem :lol:

Ne vem zakaj je platnica za to "knjigo" to:

Slika

Since when did we decide that Ben will be Damen? He is so not Damen...

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov