The Immortals

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: The Immortals

PrispevekNapisal/-a Lisa » 23 nov 2010, 18:03

Zdej ko sem to prebrala, me sploh ne mika da bi šla brat dalje. :thumbdown:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 nov 2010, 19:26

Res?

Sej mogoče bolje, da ostaneš pri prvi - prva je meni bila super, druga še tudi, ampak potem pa tone... res, tretja me je tak fejst razočarala, da niti ne mislim dalje brat...

Še sploh boš razočarana, če bereš knjige ala Mortal Instruments, Hush, hush, Vampire Academy,... Ker se Immortals sploh ne mora kosat s tem :?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 29 nov 2010, 15:00

kolegica, k dela v knižnci, me je zadnč klicala, če poznam to (so glih dobil prevode). in ji povem, kaj si mislim. pa je potem prebrala samo 1., pa ji še ta ni bla preveč všeč

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 nov 2010, 15:08

O bad...zdaj sem mislila, da si to napisala v temo od Mortal Instruments pa sem že bila cela panična od kdaj je to prevedeno :lol:

Ja, hvala bogu... sej, če bi jaz to zdaj brala, mi tudi verjetno ne bi bilo preveč všeč - takrat mi je bilo :) Pa sej prva je ok no.... meni je bla ful fajna...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ewyn
Pixy

PrispevekNapisal/-a Ewyn » 30 dec 2010, 10:18

vidim, da ste že vse prebrale malo več kot prvi del - jaz sem ga dobila ta teden (preveden v slovenščino) in mi je bil zelo všeč (razen dela z vodko in tistim nonstop pitjem), neke želje po branju naprej pa nimam (sem prebrala vse kometarje prej xP) ker se mi tudi zdi, da se tema nekako zaključi (Ever in Damen sta skupi, Haven je ok, Drina mrtva...) - nima ravno veliko zanimive snovi za nadaljevanje (vsaj tak občutek sem dobila)

pa še eno vprašanje imam: kako je ime Everinemu psu v angleščini ? v slovenskem prevodu so ga poimenoval Zlatko xD

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 dec 2010, 12:51

Buttercup :)

Ja, nadaljevanja so bolj boga... 2. del še nekak, 3. pa groza - vsaj meni

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 30 dec 2010, 19:17

zlatko? resno :lol: ok no sej je logično pa vse, sam men prou smšen zveni

Uporabnikov avatar
Ewyn
Pixy

PrispevekNapisal/-a Ewyn » 30 dec 2010, 19:41

ja, zvenelo je izredno čudno, zato sem vprašala...
Buttercup mi pa lih ne zveni kot Zlatko xP
No, hvalabogu vsaj imen stranskih oseb niso prevajal (npr. tako kot v Harry Potterju)

Uporabnikov avatar
_auril_
Fairy

PrispevekNapisal/-a _auril_ » 30 dec 2010, 21:44

Sm prebrala prvi del (v slovenščini) sam mi je že ta ni bil preveč ql. (mogoč je biu prevod slab.)
A se mi še splača brat naprej zbirko?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 31 dec 2010, 07:54

IMO, ne. Ker zdaj si lahko še nevtralna, če boš pa nadaljevala, boš pa razočarana... Zakaj bi zgubljala čas in si uničla predstavo o knjigi :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost