Wicked Lovely

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Wicked Lovely

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 jul 2010, 17:50

Ne vem, če ste že slišale za to serijo :) V tujini je kr popularna, jaz sem pa uspela prebrati samo 1. del :oops:

SlikaSlikaSlikaSlika

Prvi del sem dodala v Bralnico, ostale pa bom jutri zjutraj, da ne bo preveč vsega :) Itak do jutri še ne boste prebrale, če ful navalite :P

Kaj mi je bilo všeč pri tej knjigi:
1.) Vile - vsi vemo kako zlobne so vile :D
2.) Odnos med Ash in njenim prijateljem Sethom ;)

Kaj mi ni bilo všeč pri tej knjigi:
1.) Keenan in njegov posesivni odnos
2.) Vse Keenanove kraljice, vključno z njegovo mamo
3.) To da zgodba preskakuje dogodke (sem preveč navajena na tisto, da iz enega vidika zgodbo berem in me je tu kar malo motilo dejstvo, da enkrat govori o vilah, drugič o Ash)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

Re: Wicked Lovely

PrispevekNapisal/-a Arwen » 23 nov 2010, 10:50

Meni recimo je šel tut Keenan na živce, sam ko sem se pa postavla v njegovo kožo se mi je pa zasmilu. Glede na to da živiš na sto in sto let in ves čas iščeš neko babo si rahlo neučakan ko jo najdeš ane. :)
Je pa res da si je sam kriv ko pa jo je tko gural Aislinn v kot in se mu je nazadnje izmuznila s Sethom.
Osebno mi je lepša druga knjiga:
1. ker že veliko več veš o zakonih pa teh stvareh in že boljše veš kako deluje vse skupi.
2. ker se predstavijo še drugi court-i.
3. ker sem se zacupala v Iriala <3

En citat iz druge knjige:
"Sometimes love means letting go when you want to hold on tighter. It was the only way he knew to
protect the court, the faery, and the only mortal who'd ever mattered to him. " Irial
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Vrni se na

Kdo je prisoten