Mortal Instruments

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Arya
Human

Re: Mortal Instruments

PrispevekNapisal/-a Arya » 03 jul 2013, 20:27

Seriously? Demi Lovato? Okej, sj mogoče bodo pesmi še dobre, pač odvisno od situacije kjer bodo predvajane...
Pa Jessie J me prou zanima. Kr meni so kšne pesmi njene ušeč, sam ene so pa :thumbdown:

In parfumi. Zgledajo tko luštno, porisani z runami :) If I'll see one, I'll probably buy it :D
“There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle.” ~Albert Einstein~

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 04 jul 2013, 23:48

Fuck.
Slika

I want both songs. Now.
Zakaj že ni Jamija oz. The Darling Buds na soundtracku? This is outlandish!
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 05 jul 2013, 22:34

what a voice :024: :024:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 jul 2013, 13:35

"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 jul 2013, 08:56

EDIT:
No pa sem en song le našla
http://www.youtube.com/watch?v=3QcEQbWtkME
<3 <3 <3 <3
EDIT 2:
Pa še en
http://www.youtube.com/watch?v=Xt1keKvhycY
Ok... this one is better. A lot better actually. Phu. :)
<3 <3 <3
“Heart by Heart” by Demi Lovato https://soundcloud.com/universalrepubli ... nstruments
“When The Darkness Comes” by Colbie Caillat https://soundcloud.com/universalrepubli ... nstruments
“Into The Lair” by Zedd https://soundcloud.com/universalrepubli ... nstruments
Pa toti mi tudi niso slabi.

Ne vem kaj si izbirčna :P He is we so zakon :P
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 10 jul 2013, 12:10

Ja, niso slabi ja, če bi TMI bil kaki hudo sweet--you know, tisti sladkorna sweet, when you start throwing up in your mouth--disneyjev film, ki je namenjen 13-letnicam. A la Hannah Montana The Movie pa to. Še posebej ta He Is We je take kategorije. :evil: :lol:

When The Darkness Comes in Start a Riot sta do zdaj edina songa, ki mata nekaj potenciala. When The Darkness Comes sicer, ko ga tak poslušam, ni glih baš nekaj, ampak znam si ga vsaj predstavljat da zna bit v filmu, s pravo sceno skombiniran, prav ql. Medtem ko ostale... no comment.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 jul 2013, 15:22

Ja, res je...samo malo morajo skomercializirat :D

Drugače pa tak ne bodo teh vseh muzik celih prevrtelih filmu, tak da se ne rabiš nič sekirat :D Vsaj meni niso tak no... ono Twilight sem mogla 3x čez it soundtrack, da sem skužla v keri sceni so vrteli...

Ziher bo kul :)

He is we pa si ful predstavljam, ko gre Simonom kam na kavo al pa kaj takega...ker je taka neka lahkotna pa mata ona dva lahkotni odnos :D Ne bi je dala kje, ko je z Jacom :D We'll see...pomoje bo kul :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 10 jul 2013, 15:47

Tak hudo fejst skomercializirat ga pa tud ni treba.
Sploh ne takega še kr dark filma kot bo (upam) TMI.
Veš kako bi Simon delal, ko bi te songe vido? Pfft. Še hujše ko jaz zdaj. :D

Ne vem no, jaz sem taka, ki da dosti na soundtrack. Mogoče celo preveč. But you know...
Samo zdaj si pa predstavljaj, da bodo zraven greenhouse scene, ki je itak že zaznamovana z ovo fucking ugly srajco, dali ta He Is We song.
Jaz bom namesto teh fac:
:024: :022: :020:

delala te:
:5shifty: :132: Slika

Se mogoče se prehitro pizdim, samo za 1x je vse bolj blah kot pa kaj drugega and this sucks, ker sem za TMI nekah pričakovala oz. samoomevno mi je bilo, da me bodo sezuli s soundtrackom.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 jul 2013, 16:47

Ni šans, da bo v tisti sceni ta pesem :D

Nekje drugje bo :) V eni lahkotni sceni :D

Ma ja, sej...pa včasih si ful težko predstavljaš kam sploh pesem dat, h keri sceni... jaz sem tudi bolj fajn dark TMI, kot pa light, ampak definitivno mora bit Claryjino življenje na začetku predstavljeno kot light...tam bi jaz dala All about us od He is we... Pol pa vedno bolj dark, razen greenhouse scene, ko bo mogoče vseeno ena bolj na izi, samo ne All about us :D Definitivno ne :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 10 jul 2013, 20:31

Samo song od He Is We jaz vseeno nea pri Clary in Simonu slišim, čeprav bi rajše vedla, da bi ta song bil pri kaki njuni sceni. Jace in Clary plešeta kje v City of Bones? Ker mi ful vleče to na kako slow dance sceno. Maybe bo v filmu ono, ko Clary sanja da pleše s Simonom, ki se pol v Jacea spremeni? Samo tudi tu zraven jaz tega songa ne slišim glih. :)

Pesem od Demi Lovato mam jaz ful filing, da bo v end credits.
Into The Lair je clearly za Pandemonium sceno
Start a Riot si predstavljam da bodo vrteli v kakem ključnem drama momentu med Jacom in Clary (in Simonu) proti koncu filma. You know, when all that brother sister thing comes out. Taki občutek po hrepenjenju da meni ta song kar bi blo pretty fitting za to celo forbidden love situacijo. IMO seveda.
When Darkness Comes - I'm pretty sure it's the greenhouse scene
Bear od Pacific Air - glede na njihove songe bi rekla da se bo to na začetku filma vretlo, ko je ton še na easy. Mogoče celo pri kaki Simon Clary sceni. Ali pa karkoli se bo te dogajalo, ko Clary rože zaliva na verandi (if you remember the set photos).
Bassnectar - hmm, zdaj odvisno od songa... Če je bolj "yay, čaga!" potem bi dala k Magnus party sceni. Če je pa bolj creepy pa k neki sceni kjer prvič spoznamo Valentina?

Pri ostalih je pa tema. Sploh pri Jessie J.
Pogrešam kako pesem, ki bi pasala h kaki fight sceni. Maybe je AFI provajdal taki song?

Me zanima pri kakih scenah bodo songi res pristali in kak fejst sn mimo cilala :P

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov