Mortal Instruments

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Mortal Instruments

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 jun 2010, 13:48

Kaj pa Hayley Williams:

Slika

Slika

Samo kaj je ona? Pevka al kaj? Zdaj sem jo neki vidla pa se mi je taka Clary zdela :D

Edit: Aja od Paramore je lol :D Glas že ma kul :D :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 29 jun 2010, 15:30

Igrat ziher ne bi znala pa niti si je ne predstavljam kot Clary, je pa Paramore kul. :D
btw. sem prebrala do konca. 8-)
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 jun 2010, 15:35

Pa ti je všeč konec? Meni je ful dobrega nardla, tak da se že vstrašiš malo, čeprav veš, da bota itak skup, ker se mata neizmerno rada :D

Igrat pa verjetno res ne bi znala... Zakaj je glavne igralke vedno tak težko najt? lol :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 29 jun 2010, 20:40

Ja vem ja, si zamisliš kako nalogo šele majo režiserji. :lol:

Konec je bil lepo zaključen, ker je vsaki lik vključla vanj, čeprav bi lahko serijo nadaljevala, ker po moje Seb še živi. ;)
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 jun 2010, 20:43

Ja, Seba zagotovo še živi :D Sej City of Fallen Angels je nadaljevanje, samo, da bo pač s Simonovega zornega kota več...zdaj je bila Clary glavna, tu pa tam je pripoved govorila o Jacu pa tu pa tam o Simonu, zdaj pa bo Simon ta glavni (škoda).

Jaz, če bi bila pisateljica, bi mela težave pri izbiri igralcev...ne bi dovolila, da zaserejo :D :D

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 29 jun 2010, 20:49

Ja samo pisatelji pol nimajo nič več za rečt pri filmu, če prodajo pravice, razen Štefka je bla izjema pri Twilightu. :D

Ajaa jaz pa sem misla, da bo samo o Simonu, ker mi je bil na začetku ful anti, zaj ga še prebavljam nekak, ampak mi niti ni všeč zato, ker je vampir pa je taki pussy.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 jun 2010, 21:06

Aja, sem mislila, da majo to vsi, ker je Štefka mela :oops: :D Pač, jaz ne bi dovolila, da mi uničijo...oziroma, za dovolj dober honorar bi mi pa blo vseeno haha :lol: :lol:

Ja, meni je tudi šel na živce...pa nikol si nisem mislila, da bo vampir postal...nikol si nisem mislila, da mu bo Jace dejansko dal za pit kri, sem bla čisto šokirana :o Je pa zanimivo zdaj, da je nekaj posebnega...zna se kr zaplest pa Jace zna kar v težave prit zaradi tega... Pa še neka skrivnost je, kot je Seelie Queen rekla :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 jul 2010, 17:41

Meni je ta muzika tak za Mortal Instruments, vedno ko poslušam mam v glavi City of Bones:

http://www.youtube.com/watch?v=5FPlu5CxbG0

Written in the stars - Aida

Is it written in the stars
Are we paying for some crime
Is that all that we are good for
Just a stretch of mortal time

Or some God's experiment
In which we have no say
In which we're given paradise
But only for a day

Žalostnaaaaa :cry:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 jul 2010, 19:06

Cassandra asked Bhanesidhe (major Props to You) to design her some runes, tryiing to incorparate
the actua design.

Slika

Iiiii :D :D

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 22 jul 2010, 20:02

o priti! ta zadnji v obeh vrsticah sta kul

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost