Mara Dyer

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

Re: Mara Dyer

PrispevekNapisal/-a mejmi » 10 nov 2014, 23:08

Jaz sem jih kar prebrala, nimam nekih groznih problemov s spoilerji. Ponavadi jih mam še kar rada :D I need to know what I'm getting myself into.
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 nov 2014, 09:07

Jaz pa jih sovražim. Res. The Fault in our Stars sem vedla kakšen bo konec in se mi je sploh ni dalo brat zaradi tega...

Je pa res, da pri Twilight sem mogla it pogledat, če sta Bella + Edward na koncu skupaj (med branjem New Moon), ker drugače ne bi dalje brala. Pa pri Mortal Instruments sem mogla it pogledat, če so moje slutnje o sorodstvu Clary + Jace prave, ker drugače tudi ne bi dalje brala :D To pa je vse, kar sem si spoilala :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 11 nov 2014, 10:28

Hm...jst pa skor vedno preberm zadnjo stran knjige, predn jo zacnem brat... :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 11 nov 2014, 11:07

Ja...sej jst tudi včasih preberem spoilerje...ampak mi je potem po navadi žal.
Zadnje strani knjig pa rudi jaz berem... :eyebrows: ...včasih jih moram nujno prebrat
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 11 nov 2014, 13:55

Jaz spoilerjev ne berem, ker ti potem pokvarijo ves užitek (ali muko) ob branju knjige. Raje sama odkrijem, kako se konča, ne pa da vem že vnaprej. Sem že pri tretji knjigi MD, mater se dogaja.
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 13 nov 2014, 22:48

Čist sm bla navdušena, ko sem dobila tretjo knjigo. Pa sem jo začela brat in ugotovila, da moram ponovno prebrat prvi dve. Priznam že nekaj časa preberem po eno knjigo na mesec. Dve, če je sreča. Zdej sm v dveh dneh prebrala 3. Temu se reče dobra zgodba, dobri liki. Upam, da ta pisateljca ne neha pisat.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 nov 2014, 15:46

Ja, res ja. Dobri liki pa fajni dialogi. Pa glede na to, da je tak temačna pa grozljiva ima tudi par smešnih vložkov, tako da res kul.

Samo meni se prvi dve niste zdeli tako zelo temačni kot ta zadnja... ta je že res bla na meji s srhljivo na čase... :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 14 nov 2014, 15:48

Ja, en del me je tresl...pol sm se že smejala...z Jamiem sta mela hude dialoge. Edin pogrešala sm Noaha...

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 nov 2014, 16:03

Pa Noaha so v tem delu malo bolj pesimističnega prikazali... Mislim, prejšne dele se mi je zdel bolj optimistično ali pa vsaj realistično naravnan, ni? Pa meni se je njegov oče že od začetka zdel malo čuden... oz. sem sumla, da do njega goji neke močne zamere...

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 14 nov 2014, 16:55

Am ja..se mi zdi,da je bil v tem delu bolj pesimističen ja. Čeprou nekak sem skoz pričakovala to kar se je zgodlo.Kar se pa njegovega očeta tiče me je pa presenetlo. Ker je bil v prvih dveh knjigah tolko odsoten sem čisto pozabla na njega...

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost