Mara Dyer

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Mara Dyer

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 14 nov 2014, 18:09

Meni je pa ravno to z očetom malo pokvarlo knjigo, ker sem sumla da ima prste vmes takoj ko sem nekje prebrala da se njegovo podjetje ukvarja z biotehnologijo. zato sem bilarazočarana ker se ni bolj razjasnilo kaj se je z njim zgodilo. In malo mi je bilo krneki kje je bil Noah celi čas in sem ga pogrešala skoz knjigo.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Mara Dyer

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 nov 2014, 18:31

Glede prvega: Ja, to se pa strinjam! Lahko bi glede očeta kaj več povedali pa pustili odprto... ampak sem prebrala en njen odgovor, da ona ne rada pusti zaprt konec, ker nikoli ne veš, kdaj bo še kaj napisala... v tem smislu nekaj :D

Glede drugega: Pomoje je pisateljica naredila to na koncu tak, da se Mara nauči biti sama brez njega pa da se ne nanaša vedno na njegovo mnenje pa to, da jo bo on rešo - zdaj je ona reševala njega. Ker prevečkrat v teh YA knjigah naredijo tako kot da je glavna junakinja potem čisto odvisna od glavnega junaka in da je on njen heroj itd.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov