Knjige o vilah

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Fantazija.
Uporabnikov avatar
Ewyn
Pixy

Re: Knjige o vilah

PrispevekNapisal/-a Ewyn » 31 dec 2010, 09:35

hvala :D (mislim da bom prebrala... vsaj glede na tvoj opis zna bit zanimiva =) )

am.. jaz sem v knjižnici dobila samo 3. del Lovčeve lune pa sm zadaj na platnici prebrala opisa in je pisal, da se neka Dana ali pač ena oseba z imenom na D zaplete v vilinski svet pa njej pomaga ena oseba iz prve knjige (ne bom trdila, da je čisto tako ampak mislim da je neki takega) :)
vseeno bi se pa lotila drugega dela, če bi ga dobila v knjižnici (ne vem več a ga še sploh imajo al so ga izgubil . . .)
najbolj všeč so mi bla pa imena tu not. Findabhair mi zveni ful lepo, pa še keltsko je =)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 jan 2011, 22:05

Jaz bi rekla, da Need spada pod to temo - Pixiji, vile, elfi,... sej bi lahko vse te dali v to isto kategorijo :) Gozdna bitja :P Cute but evil :P

No - glede Need sem samo želela povedat, da ni tak dobra, kot se bere na začetku pa kot je opis... Sem mislila, da bo kaj novega, kaka nova teorija al pa vsaj stara na bolj zanimiv način predstavljena pa je tak ne ravno izvirna :) Pa še celi scenarij sem vedla že 5 poglavij prej kot pa Zara - res je naivna...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lenka
Fairy

PrispevekNapisal/-a Lenka » 08 jan 2011, 20:14

jest sm unem tvojem tweetu, da je brezveze kar obupala, pa jo zbirsala z želim si prebrati seznama

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 13 apr 2011, 18:51

za vse ljubiteljice zbirke iron fey (od julie kagawa): 1. junija izide e-novela z naslovom Summer Crossing, ki je s puckovega pov.
še obvestilo s pisateljičine strani:

Team Puck: An announcement
Hey everyone, Puck here.

You might've heard rumors about a big, exciting Iron Fey announcement coming up. Well, I'm here to tell you its entirely true. Team Puck fans (of which there are many, I'm sure), your wish has finally been heard!

Remember a little novella called Winter's Passage? It was free for a time, and told the utterly boring tale about ice-boy and Meghan's journey to the Winter Court? Remember that?

Well, guess who's FINALLY getting their own story?
Puck_and_Ash.png
Puck_and_Ash.png (137.01 KiB) Ogledan 1556 krat
(Hint: it isn't ice-boy.)

Yep, for the first time ever, I get to tell my version of a tale, in e-novella form, anyway. 'Bout freaking time, too. Who wants to read about dark, broody Winter Princes when you have me? My story is called Summer's Crossing (get it? Winter's Passage, Summer's Crossing?), told through the eyes of the one and only Robin Goodfellow.

They'll be unveiling the cover in a few weeks, I'm told, so stay tuned for more excitement.

Let the mad rejoicing commence. :P

--Puck
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Arya
Human

PrispevekNapisal/-a Arya » 21 apr 2011, 15:44

Prebrala use 3 dele Lovčeve lune ( bdw, to je zbirka Keltske vilinske). Mi je blo zlo všeč in zgodbe mi niso enake z drugimi osebami. Tko na splošno so pa meni najbolj ušeč knjižne osebe ki so vile ali čarovniki :)

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 21 apr 2011, 18:58

to je tista zbirka, ki se dogaja na irskem ane? jaz sem jo brala že pred nekaj časa in vem, da sem si potem zelo želela na it irsko :mrgreen: no, saj si še vedno!
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Arya
Human

PrispevekNapisal/-a Arya » 24 apr 2011, 17:18

Ja...tud meni se je use zdelo tko lepo pa pravljično...sanjsko :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost