Najboljši ljubezenski romani

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Najboljši ljubezenski romani

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 okt 2010, 08:32

Kateri so vaši najljubši ljubezenski romani? :)

Jaz samo ljubezenskih romanov ne berem veliko, ampak imam enega za izpostaviti: serija Čarovnica z Griča (Grička vještica) :thumbup: :thumbup: <3
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Najboljši ljubezenski romani

PrispevekNapisal/-a taša » 15 okt 2010, 09:26

Svoje čase sem prebrala ogromno knjig pisateljice Victorie Holt ( ljubezensko zgodovinski romani)...pa še malo morje romantike drugih pisateljic..nisem pa še naletela na tisto svojo naj naj najljubšo :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 15 okt 2010, 10:05

Odločam se med P.S.I Love you in The Notebook, pa na koncu izberem P.S. I Love you, ker je knjiga, ob kateri se lahko jočeš in smejiš.
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 okt 2010, 12:27

Uf, kar veliko jih je... Strinjam se s Pam - The Notebook in P.S.I love you, ti sta mi bli obe ful dobri. Potem mi je pa še ful vredu bla One Day, ki sm jo nazadnje prebrala, pa sploh ni klasična love story, govori bolj o tem, kak se ti obrača življenje zaradi ljubezni, kolk ti dajo posebni trenutki in odločitve, kako se lahko življenje spremeni zaradi tega. Ne vem zakaj, ampak ta knjiga me je res prevzela, mogoče tudi zaradi totalno drugačnega stila pisanja in količine angleškega humorja :thumbup:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 15 okt 2010, 13:09

Potem mi je pa še ful vredu bla One Day, ki sm jo nazadnje prebrala, pa sploh ni klasična love story, govori bolj o tem, kak se ti obrača življenje zaradi ljubezni, kolk ti dajo posebni trenutki in odločitve, kako se lahko življenje spremeni zaradi tega. Ne vem zakaj, ampak ta knjiga me je res prevzela, mogoče tudi zaradi totalno drugačnega stila pisanja in količine angleškega humorja :thumbup:
Sliši se dobro. Kdo je avtor? Obstaja pdf? :)
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 okt 2010, 14:24

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 15 okt 2010, 21:21

Hvala, gre na seznam must read.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 15 okt 2010, 21:35

Jst preberem 2 Holtovki na let.
Drgač pa Lisa Kleypas, Julie Garwood itd. So prov luštne. Ampak (tko ko Holtovke) napisane vse po istem kopitu.
Ampak včasih jih prov zapaše brat. :lol:

Mi je pa trenutno zelo kul Shiver. <3
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
demetra
Forest Spirit
Kraj: okolica ptuja

PrispevekNapisal/-a demetra » 26 okt 2010, 16:08

meni so všeč od Amande Quick,Julie Garwood pa Victorije Holt. Ni ga čez romantično zgodbo kjer je vedno konec srečen(po mojem mnenju seveda) ko te na koncu objame topel občutek sreče in ti daje upati.
Se strinjam da so narete vse po istem kopitu, samo mi včasih prav zapaše da si vzamem knjigo v roke in že na začetku vem da bo v knjigi kreganje,spolno občevanje,včasih umor in seveda srečen konec kjer zaljubljenca živita srečno do konca :D

natalija.rose
Pixy

PrispevekNapisal/-a natalija.rose » 17 nov 2010, 18:17

love story je tut božanska in za jokat :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost