Knjige za odrasle

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Knjige za odrasle

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 okt 2010, 19:23

Glede na to, da bomo v naslednjem izzivu izbrali knjigo za odrasle, lahko tukaj malo podebatiramo katere so dobre, katere si želimo brati, itd... :)

Jaz jih ne poznam ravno dosti - včasih sem prebrala tu pa tam kako (še posebi, če je bla problemska zraven), ampak se ne spomnim naslovov :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Knjige za odrasle

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 okt 2010, 20:19

:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Odlična tema!!! :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 25 okt 2010, 20:43

Second Chances od Lauren Dane me mika (čeprav naslov + opis kinda izdata konec), samo dvomim da bo to že online do naslednjega izziva. Ravno danes ebook ven prišo :)

Par avtorjev erotike, ki jih jaz "poznam:"
Megan Hart
Lauren Dane
Lora Leigh
Evangeline Anderson
Maya Banks
Opal Carew

Je pa funny, erotične novele pomešane s paranormalnim stuffom pa me ne mikajo preveč. :P
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 okt 2010, 21:31

A ne :lol:

Bi se lahko tragično končalo - recimo, če bi Edward ful napado Bello pa se ne bi nazaj držal :lol: Al pa če bi se keri sredi khm začel spreminjat v werewolfa :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 okt 2010, 23:01

A ni bla to ena grozljivka posneta, sam se ne spomnim naslova... Ko je bil nek demon al alien al vampir al "neki pač", pa so ga ženske totalno oboževale (I wonder why :mrgreen: ), pa se je v njihovih nočnih morah pojavljal kot pošast, pol pa je vsako med "khm" totalno razkosal z zobmi, ko se je med "khm" začel spreminjat v drugo bitje?
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 25 okt 2010, 23:53

Pri vampirih mam rada, da fangse ven potisnejo, ko so aroused.
I blame Eric for this. :D

I dunno, samo to kaj sem do zdaj zasledila od paranormalnih erotičnih novel (zgolj opise brala - nisem še nobene dejansko prebrala, tak da mogoče tud kaj zamujam), mi ni glih... kaj te vem. Paranormal + YA se mi zdi super kombinacija, tud ko zaidejo v bolj hot *ekhm* vode (if you know what I mean hehe). Pri odraslih pa nekah ne vidim padlega angela, ki bi grdo delal neki prodajalki heheh. Have no idea why's that so. :D

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 26 okt 2010, 10:48

Meni se še vedno najbolj dopadejo v erotičnih zgodbah "noramalni" ljudje. Čeprav se nič ne pritožujem nad kakšnim Ericom :drools:
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 27 okt 2010, 15:19

Ugotovila, da gre pri Second Chances za revisited izdajo knjige, ki je izšla že leta 2005.
Downloadala knjigo.
Začela brat knjigo.
It was faking hot. :oops:
Potem pa se je pojavo Zach, ki mi ni bil preveč pri srcu. Vsaj ne tak kak Jude.
So it got a little mellow + too possessive IMO.
Komaj čakala, da bo končno Jude spet dobo "glavo vlogo" in pol ko je, jo je zaradi takega bednega razloga, da mi je zgodba v trenutku postala nezanimiva + začelo se je preskakovanje "časovnega obdobja" kar je dalo filing, da se pisateljici nekam hudo fejst mudi and I DON'T LIKE THAT.

So yeah, a hot story turned "blah." What a shame.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 okt 2010, 17:07

Od avtorice Leah Braemel: Personal Protection in pa Private Property sm si ravn zloadala. Hmmm... Bomo vidli... Mi je pa všeč, ko je napisano na prvi strani:

Warning: May incite the reader’s protective instinct, forcing her to throw herself on the nearest man. :lol:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 09 nov 2010, 20:02

Seven Nights of Sin je ql. I mean hot. Really hot. :)
Malo mi je že šlo na živce, da je mela skoraj vsaka erotična novela, ki sem jo primla v roke, neko vezo z dominiranjem, possesion in/ali ménage à trois... tak da je Seven Nights of Sin res pasalo brat, saj sta D&S prisotna ravno v pravi (mali) količini.

Je pa zato drugi fetiš bolj izrazit - public, outdoor sex, which I might say, has it's own distinctive
appeal. :oops: :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost