Knjige za odrasle

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Knjige za odrasle

PrispevekNapisal/-a skyline » 08 jan 2011, 22:53

DANGEROUS SECRETS: drugi del te serije mi je še boljši kot prvi, se pa ne navezujeta ena na drugo, vsaka knjiga je knjiga zase... hmmm... opis glavne osebe mi je omehčal kolena... I have a thing for blue eyes and black hair... mixed with snow white teeth and dark skin of a very tall man... Akcije je kr nekaj, večina "khm" without foreplay ampak na normalni človeški osnovi... which IMO sucks... or not... it depends... nevermind :mrgreen: Zgodba ni nek totalni presežek, da bi trepetal zraven, konec je predvidljiv, zapleti malo manj, ampak to itak ni point erotične zgodbe :lol: Je pa ta serija manj vroča kot pa recimo The Albright Sisters.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 04 apr 2011, 16:56

:drools: :lotsalove:
Anything You Want
by Erin Nicholas

^^Po dolgem času sem spet našla eno tako knjigo, ki je ravno prav kinky za mene (beri: no bondage in podobn stuff, nobenega dominiranja in pretirane posesivnosti in ful hudo preveč nabildanih tipov). Mislim da še nisem brala bolj hot prepiranja, ki je vodil v še bolj hot sex... :D
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Kiara
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Kiara » 04 apr 2011, 22:28

skyline, ti si carica ej, hahahaha....you're so funny ;)

V bistvu zadnje čase sploh nisem imela časa prebirati novih knjig in sem zdej dojela, kok je noviiiiih OMG no, dbest!
Morm nujn prebrat Albright sisters ;))) Huh, zakaj sem prišla sem lih zdej, ko se začnejo kolokvijiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, damit!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 05 apr 2011, 21:42

:13love: thank you, thank you, thank you... PROUD!!!!! :lol:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

prestica
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a prestica » 08 jun 2011, 09:20

Ker čakam, da se v knjižnici sprostita dve knjigi, sem si včeraj prvič prenesla knjigo tudi iz te strani. Odločila sem se za Albright sisters: Everything Forbidden. Včeraj zvečer sem si rekla, da preberem nekaj strani, da vidim, če mi bo sploh všeč. Hm, brala sem do pol enih ponoči. Kaj naj rečem: mislim, da bosta tiste dve iz knjižnice kar lepo počakali. :drools:

Ker ugoravljam, da so tu gor kar dobre knjige, mislim, da je skrajni čas za nakup Kindla! : )

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 08 jun 2011, 11:40

Super, kr tak naprej. Tu je super družba in super knjige. Pa dobrodošla! :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
demetra
Forest Spirit
Kraj: okolica ptuja

PrispevekNapisal/-a demetra » 08 jun 2011, 19:42

hej! po dolgem cajtu sem tu gor pa morem komentirati zadnjo knjigo ki sem jo prebrala: Cena užitka Joan Elizabeth Lloyd.
Opis: Ko se na poledeneli cesti skoraj smrtno ponesreči Erika Holland, razvpita newyorška dama, ki vodi agencijo za spremstvo Kurtizane, se zgodba vrne v preteklost, ko je bila Erika na robu preživetja, sveže ločena in v zelo slabih odnosih s hčerjo, ki se je šolala v Evropi. Možnosti za zaslužek so bile z navadno službo pičle, in ko ji prijatelj ponudi delo spremljevalke, se Erika po temeljitem premisleku, polnem dvomov in moralnih zadržkov, odloči in tvega. Izjemno prijetne dogodivščine z moškimi, ki po večeru druženja z inteligentno in izobraženo damo hočejo le še vroči seks in izpolnitev svojih najskrivnejših fantazij, postanejo njen vir velikega zaslužka; kmalu se osamosvoji in pritegne še nekaj drugih prijateljic, a čeprav poslovanje teče dobro, je njena vez s hčerjo vedno šibkejša in hladna. Zdaj pa Erika leži v komi in nihče več ne ve, kaj se bo zgodilo… . .

meni je bila ful všeč polna je zgečkljivih scenarijev :thumbup: celi cajt pa se dogaja zgodba s srečnim, koncem kar mi je tudi všeč :thumbup:

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 08 jun 2011, 23:06

Meni je bla Cena užitka všeč.
A si prebrala Klub fantazija, osebe ki so v Ceni užitka se pojavljajo tudi v tej knjigi :)
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 23 jun 2011, 18:46

Mmmmm... serija Tempting SEALs... :drools:

Slika Slika Slika Slika Slika Slika

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 23 jun 2011, 19:00

Serija Elite Ops... :drools: :drools: :drools: :drools: Men in uniform... there´s something about that... :mrgreen:

Slika Slika Slika Slika Slika Slika

Pa če smo že glih pri Navy SEALs a ne... serija Tall, Dark & Dangerous... :drools: :drools: :drools: :drools: :drools: :drools:

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

:lotsalove: :lotsalove: :lotsalove: :thud: :thud: :thud: :thud: :thud: :thud: :thud:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost