Knjige za odrasle

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Knjige za odrasle

PrispevekNapisal/-a taša » 18 jan 2013, 09:04

Sem ti poslala. A je ok knjiga, tiste ki jo berete?
Am ja...knjiga je ok :) mislim itak je nekak na podoben princip k 5o shades..samo da junakinja ni tok tečna :) pa pr določenih scenah rataš mal horny (ne morem verjet, da sem uporabla to besedo :P ) :eyebrows:
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

janina
Human

PrispevekNapisal/-a janina » 18 jan 2013, 18:45

:drools:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 18 jan 2013, 23:44

bojda dobra... nism še prebrala, ampak reviewi so dobri...

Slika

War has taken everything from me. My family. My home. My innocence. In a country blasted by war and wracked by economic hardship, a young orphan girl like me has very few options when it comes to survival. Thus, I do what I must to live, to eat, and I try very hard to not consider the cost to my soul. My heart is empty, and my existence brutal.
The one impossibility in my life is love.

And then I meet HIM.

War is hell. It takes a chunk out of a man's very soul to do the kinds of things war demands of you. You live with fear, you live with guilt, and you live with nightmares. If you haven't been through it, there's no understanding it. War leaves no room for love, no room for tenderness or softness. You gotta be hard, closed off, and ready to fight every moment of every day. Lose focus for a split second, and you're dead.

Now the only thing that can save me is HER.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 19 jan 2013, 00:23

Jz sm prebrala, ker sem jo zadela in ja... dokaj teška zgodba. Včasih sm morala prav nehat brat in se it pretegnit al kaj podobnega, ker sem res ful sočustvovala z Ranio. Ni tipična ljubezenska zgodba. In prav zato mi je še tolko lepša <3
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 19 jan 2013, 13:06

Jz sm prebrala, ker sem jo zadela in ja... dokaj teška zgodba. Včasih sm morala prav nehat brat in se it pretegnit al kaj podobnega, ker sem res ful sočustvovala z Ranio. Ni tipična ljubezenska zgodba. In prav zato mi je še tolko lepša <3
ocena je bla visoka pa označena z adult... nism je še prebrala sicer, ampak po tem kar so drugi pisali, bi nej bla kr realna pa deep, vsaj tolk sm js razumela review-je... verjetn je pa kr težka, če se dogaja med vojno kao... čeprav glede na to kar zdajle berem za bralni izziv je čist ta tematika, haha :lol:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 20 jan 2013, 05:01

Slika

oh boy... :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex:

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 20 jan 2013, 12:49

Bereš? Mene pa ni preveč potegila. Sem mela obdobje ko sem brala knjige na spisku "books like 50shades" in morda je to krivo, da so si ble podobne. V istem tednu sem prebrala tole, Disastrous (El Montes) in The Backstone Affair (Raine Miller). In definitivno je blo preveč takih knjig naenkrat, sm dobila občutek, ko so vidli kako je 50shades odvojih svet pol so vsi začeli take knjige pisat. Čeprav serija The Blackstone Affair mi je bla ful všeč (Ethan <3). Druge dve pa malo manj.
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 20 jan 2013, 13:05

Mene tudi ni preveč potegnila, ampak verjetno zato ker sem jo začela brat v obdobju, ko sem same take knjige brala in sem mogla vmes kako dramo prebrat al nekaj :D Se pa mam namen vrnit k njej, someday :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 08 feb 2013, 07:50

Slika

oh boy... :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex:
:114: je kr fajn steamy knjiga ja :drools: zdej berem naslednjo, Beneath this man in je tut čist v tem stilu, samo Jesse se spremeni - mal mi gre na živce to, upam da gre nazaj tko ko je biu oz. ven iz tega kar je zdej, ker je rahlo unappealing..
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 08 feb 2013, 07:59

Hot ticket iz serije Sinners on tour je že zunej :jupi: tale se gre pa o Jace-u, komi čakam da jo začnem brat :tralala: ful so se mi prikupil karakterji, res so mi fajni, tko da upam da bo ta tut tok dobra kot prejšnje 3..
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost