Knjige za odrasle

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Knjige za odrasle

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 feb 2013, 01:30

Slika

:thumbup:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 feb 2013, 08:34

skyline is 100% done with Kaleb :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 feb 2013, 12:18

skyline is 100% done with Kaleb :D
I'm done with the book yeah, but I'm not done with Kaleb :mrgreen: I would sooooo do him <3
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

janina
Human

PrispevekNapisal/-a janina » 15 feb 2013, 12:30

Torej se splača brat :eyebrows: ?

Čeprav ima na GR oceno nad 4, je nekaj čist negativnih ocen, kar me je sprva malo odvračalo od knjige, zdaj pa sem jo že naložila (sam kaj ko imam shranjenih skoraj 400 neprebranih knjig :jupi: ).

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 feb 2013, 13:02

men je blo to všeč, da ni glavna junakinja neka scared virgin... dejansko je to romanca, ki se razvije med dolgoletnima prijateljema, oba sta čutla privlačnost drug do drugega že od nekdaj, ampak se nikol ni nič razvilo, ona se je poročila (pa pol ločla), on je mel dolgotrajno vezo, ki se je bad končala... tud stranski karakterji so cool... seven brothers - just yummy... je pa kr adult zadeva, velik sexa, pa določene sex scene so fucking HOT!
:drools:

odvračanje je mogoče zato, ker je tud menge a trois varjanta/e, ki se bo očitn še pojavljala v seriji, pa mal dominance je prisotne, sam ne neka težka BDSM varjanta, sploh ne, bolj karakterno, zaščitniško itd. Ne vem, men ful paše trenutno take zadeve brat :mrgreen:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 feb 2013, 13:06

sam kaj ko imam shranjenih skoraj 400 neprebranih knjig :jupi:
400? what an amateur :huhuhu:

js jih mam že tolk, da mi GR ne sledi dodajat :huhuhu: verjetno če niti ene ne loadam več, mam do enga 70tga leta za brat :lol: sploh ne vem, kdaj bom vse to prebrala, sanja se mi ne... pa še vsak dan izhajajo nove, ki jih moram met, MORAM, tk ko da jih nimam že dost... I'm a motherfucking addict :zvizgac: :109:

janina
Human

PrispevekNapisal/-a janina » 16 feb 2013, 08:48

Verjamem, da se ti zdi mala številka, ampak, če si predstavljaš, da bi imela 400 neprebranih knjig na policah :eusa_dance: ...

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 19 feb 2013, 19:06

Slika

Meni je tudi dobra knjiga. Sicer sem pred njo prebrala Club Destiny serijo, ki je tud huda. Tako da se bom kar držala te pisateljice. Pa še njeno podpisano knjigo sem zadela na fb <3
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 20 feb 2013, 01:51

Slika

Meni je tudi dobra knjiga. Sicer sem pred njo prebrala Club Destiny serijo, ki je tud huda. Tako da se bom kar držala te pisateljice. Pa še njeno podpisano knjigo sem zadela na fb <3
fuck off... :016:

*e*n*v*y* :016:

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 20 feb 2013, 12:58

Slika

fuck off... :016:

*e*n*v*y* :016:
:huhuhu: :hug1: Sej drugače je ne bi, ker sem res porazna v teh giveaways, sam ki nas je res blo ful malo, ki smo sodelovali.
I love books. I don`t like people.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost