Perfect Chemistry

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

Re: Perfect Chemistry

PrispevekNapisal/-a vamp » 19 jul 2011, 18:18

Sm še enkrat pogledala filmček :D

uff caliente

Me pa zanima če Simone govori špansko. Ker sem opazila pri Rules of Attraction, da je Carlos Alexa vikal medtem ko ga je zmerjal za norega. Pa vemo da gangbanger brata že nebi vikal.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 jul 2011, 19:17

Pomoje tekoče ne zna - zdi se mi, da ma nekoga, ko ji pomaga pri španskih besedah - v enem intervjuju sem enkrat prebrala :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 19 jul 2011, 21:53

yo, santa! for christmas I want only one of fuentes bros. too much? :drools:
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 19 jul 2011, 23:55

yo, santa! for christmas I want only one of fuentes bros. too much? :drools:
Alexa sm že jst rezervirala. ;) Še vedno ti preostaneta 2. :mrgreen: :mrgreen:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 20 jul 2011, 17:03

^^Carlosa mam jaz. :twisted:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 21 jul 2011, 18:16

I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 22 jul 2011, 16:00

D.A.M.N. indeed! :drools: :drools: :drools:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 avg 2011, 21:10

Ne morem verjet, da še niste pokomentirale :P

Ravnokar sem jo prebrala...Sweet, sweet, sweet :)

Luis mi je bil super - ugotavljam, da sem mela s Carlosom res težave... Sem pa na njega spet gledala kot na mlajšega bratca...ne morem si pomagat :) Če pa je še mali haha :huhuhu:

No, ful mi je bla všeč knjiga - dosti bolj kot RoA, ampak PC mi je še vedno naj naj :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 avg 2011, 21:18

OMG OMG OMG OMG OMG :tralala: :drools: :13love: :clap2: :hyper: :tripple: :tralala: :tralala: :thud: :bowdown:
(now guess which book it is hihi :10giggle: )

Koda: Izberi vse

http://tiny.cc/nkdqt
Za tiste, ki niste opazle v oni drugi temi :)

:tralala: :tralala: :tralala: :tralala:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 13 avg 2011, 02:34

Čas: 2:35 zjutri... damn... ravn prebrala v enem šusu, na kafe sm šla vmes no, sam to ne šteje, kr sm morila vsem prisotnim o Alexu pa Perfect Chemistry...

Hmmm... OK, moj komentar... od vseh treh knjig mi je naj naj naj prva, Perfect Chemistry. Alex mi je daleč najboljši bil od vseh bratov. Ta tretja bukva je tud fajna, ampak ne prekaša prve niti slučajn. Vmes sm mela mal feelinga, da bom razočarana, sam pol je prišla tista scena, ko so se igral s štumfom in sm cepala zravn. Ampak mam eno majčkeno pripombico: ne vem zaka mi je bil prvi del bukve ful bolje izpeljan kot drugi del knjige, skoz sm mela feeling, da se more vse hitr odvijat pol naprej, od zapletov v LB, do tega kak mu je hitr oprostila, pol glede nosečnosti ko mu je povedla je blo to tud kr zaključen, prej jo je pa matral 2 leti, pričakvala sm da bo Luis tud mamo sooču s tem kdo je njegov fotr,pričakvala sm tud da bo Luis razbil njenga bivšga (don´t know why, I like his badass mood I guess), pol unga sestriča ki je bil OG so tud kr ustrelil in to je blo to pa je bil kao najbolj zvesz član LB, lahk bi blo kej več povedanga o tem tud... ne vem, konc mi je bil tk... vse se je tk hitr razrešl in takoj happy ever after... neki mi fali na konc, ne vem kaj, sam neki fali da bi dal piko na i in bi rekla WOW. Je full sweet zgodba, ampak če bi blo po moje, bi bla knjiga prvič daljša (ker bi se dal zgodbo izpopolnit, da bi dobla več globine) in drugič... hmmm... da bi blo več Alexa :mrgreen:

Je blo pa kr nekaj scen fajnih:
- tam ko teta uleti notr v njihovo stanovanje pa celo paniko naredi :huhuhu:
- igra s štumfom in Alexovo navijanje, najprej da je Brit hot, pol pa "Chica, that was embarrassing!" :huhuhu:
- na štartu, ko ji Luis nag salutira, ko mu je cote skrila :huhuhu:

Gaaaaaawd I miss Alex... mislim da grem prebrat PC še enkrat, da dobim njegovo dozo
:lol:

Pa glede na to, kak je bil epilog... ka to pomen da bojo še bukve naprej... tale Junior pa to? Sam pol bo Alex skor že dedek... :shock: :shock: :shock:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost